خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      باشه حتما . مرسی . من فقط عصرا بیکارم یه روزایی همونم نیستم . میرسم با این برنامه ؟ بعد روزانه چه درسایی رو بخونم یعنی چندتا اختصاصی چندتا عمومی . ریاضی فیزیکم ضعیفه بقیه ش رو نبستا خوبم
      خواهش میشه
      ببین داداش من جای تو نیستم ببینم سرعت مطالعت چقدره و پایت چجوریاس ... تو باید برای خودت شخصی سازی کنه برنامه رو اینم بهت بگم تسلط 100درصدی روی یه قسمت از درس خیلی بهتره از اینکه فقط 80درصدشو مسلط بشی (همون سخن معروف کاظم قلمچی)
      مثلا اگر بین فاصله 3هفته ای برنامه فقط به 70درصد برنامه میرسی ...همون70درصدو عالی بخون(30درصد باقی مونده هم در طول کلی وقت براش هست که جبرانش کنی) ، تابستون برای رفع ضعفهای پایه اس .. اون درسایی که واقعا ضعیفی توی تابستون حسابی روشون کار کن و وقت بیشتری بزار ... خودت گفتی ریاضی فیزیکم ضعیفه ..پس روی این دوتا درس وقت بیشتری صرف کن

یا روزی 2 اختصاصی 2عمومی بخون یا 3اختصاصی 2تا عمومی ...هرکدوم راحتتری

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      برنامه گزینه 2 خوبیش اینه که دوم و سوم با هم توو برنامه ن . قلمچی دوم رو جدا گذاشته واسه همین بخوای بخونی خیلی حجمش زیاد میشه. احتمال 90درصد با همون گزینه 2 بخونم
      بله کلا برنامه تابستونش فوق العادس ..مرسی از خودم که بهت کمک کردم در انتخاب برنامه گام موثری برداری
      انشاالله به اون هدفی که میخوای برسی ..

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      بله کلا برنامه تابستونش فوق العادس ..مرسی از خودم که بهت کمک کردم در انتخاب برنامه گام موثری برداری
      انشاالله به اون هدفی که میخوای برسی ..
      اره مرسی واقعا 😄

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش فقط کنکور بود و درس خوندن .در آینده نزدیک همه چی ممکنه عوض شه برای من و مشکل مطالعاتی بوجود بیاد .فکر کنید چند سال دنبال یه کاری بودین و امسال فرصتش برای یه بار براتون پیش میاد .بجای اینکه خوشحال باشم از فکر کردن بهش دندونهام نشکنه خوبه ، از فشار زیاد و فکر کردن به بر هم خوردن برنامه م .خدایا خودت کمکم کن تا هر دو تا برنامه رو با هم بتونم درست پیش ببرم .بچه ها بشینین بخونین خب ،آزاد و رها بی هیچ فکری ....
      فقط نفس عمیق چاره گر هست ظاهرا ....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن