خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کتاب تست فیزیک دارای درسنامه و پاسخ تشریحی کامل

سلام من در مفاهیم فیزیک مشکلی ندارم و بخوبی از پس تمرینات و امتحانات تشریحی برمیام اما اصلا نمیتونم تست بزنم اصلا تست میبینم مغزم هنگ میکنه! به کتابی نیاز دارم که درسنامه هاش مفاهیم مورد نیاز برای تست زنی رو به خوبی آموزش داده باشه و پاسخ های تشریحیشم همینطور! شما چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
      ویرایش توسط Tia : 21 تیر 1396 در ساعت 01:35 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک نقره ای گاج پایه
      چهارجلدی خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهترین کار تحلیل و بررسی کنکور های گذشته هست که گاج نقره ای با آوُردن تست های "مکمل" این کار رو به نحو احسن انجام داده.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farnood_em نمایش پست ها
      فیزیک نقره ای گاج پایه
      چهارجلدی خیلی سبز
      دوستان راستش با گاج نقره ای کار کردم و به نظرم خیلی درسنامه هاش و تست هاش نیاز به حفظ کردن داره به کتاب مفهومی تری نیاز دارم، نظرتون درباره ی خیلی سبز یا مبتکران چیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farnood_em نمایش پست ها
      فیزیک نقره ای گاج پایه
      چهارجلدی خیلی سبز
      دوستان راستش با گاج نقره ای کار کردم و به نظرم خیلی درسنامه هاش و تست هاش حفظیه به کتاب مفهومی تری نیاز دارم، نظرتون درباره ی خیلی سبز یا مبتکران چیه؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام من در مفاهیم فیزیک مشکلی ندارم و بخوبی از پس تمرینات و امتحانات تشریحی برمیام اما اصلا نمیتونم تست بزنم اصلا تست میبینم مغزم هنگ میکنه! به کتابی نیاز دارم که درسنامه هاش مفاهیم مورد نیاز برای تست زنی رو به خوبی آموزش داده باشه و پاسخ های تشریحیشم همینطور! شما چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
      سلام .
      با توجه به اینکه سطح شما متسط رو به پایینه احتمالا کتاب گاج و مبتکران و خیلی سبز خوبه براتون.من گاج داشتم و مبتکران هم همینظور.
      گاج درسنامه هاش خلاصه است و مفید و تستاشم خوبه برا سطح شما.
      مبتکران درسنامه مفصل تری داره نسبتا و مفهومی تره یذره و توش تستایه تالیفی خوبی داره و سعی کرده زیاد تست تکراری نیاره و تستاش ایده های جدید باشه.اخر هر فصل هم تستایه ده 80 و دهه90 رو داره.
      پاسخ نامه جفتشون خوبه ولی مبتکران بیشتر بعضی جاها توضیح داده.
      در کل جفتش کتابه خوبین و انتخاب هر کدومش برا شما مفیده.
      و اینم بگم درسایی مثه ریاضی و فیزیک به تمرین نیاز دارن تمرین زیاد و حوصله.که باید یه پروسه طی بشه تا به تسلط برسید.
      از خیلی سبز اطلاعی ندارم ولی طبق شنیده ها اونم خوبه بهتره کتابارو ببینید و بررسیش کنید.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها

سلام .
      با توجه به اینکه سطح شما متسط رو به پایینه احتمالا کتاب گاج و مبتکران و خیلی سبز خوبه براتون.من گاج داشتم و مبتکران هم همینظور.
      گاج درسنامه هاش خلاصه است و مفید و تستاشم خوبه برا سطح شما.
      مبتکران درسنامه مفصل تری داره نسبتا و مفهومی تره یذره و توش تستایه تالیفی خوبی داره و سعی کرده زیاد تست تکراری نیاره و تستاش ایده های جدید باشه.اخر هر فصل هم تستایه ده 80 و دهه90 رو داره.
      پاسخ نامه جفتشون خوبه ولی مبتکران بیشتر بعضی جاها توضیح داده.
      در کل جفتش کتابه خوبین و انتخاب هر کدومش برا شما مفیده.
      و اینم بگم درسایی مثه ریاضی و فیزیک به تمرین نیاز دارن تمرین زیاد و حوصله.که باید یه پروسه طی بشه تا به تسلط برسید.
      از خیلی سبز اطلاعی ندارم ولی طبق شنیده ها اونم خوبه بهتره کتابارو ببینید و بررسیش کنید.
      ممنونم خیلی کمک کننده بود😍 فکر میکنم با این اوصاف بهتر با مبتکران کنار بیام چون خیلی عاشق مفهومی خوندنم رببخشید یک سوال دیگه بخش کار و انرژی و دینامیک گاج واسم نامفهومه شما که مبتکران خوندی به نظرت نسبت به گاج واسه این دو فصل بهتره؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم خیلی کمک کننده بود������ فکر میکنم با این اوصاف بهتر با مبتکران کنار بیام چون خیلی عاشق مفهومی خوندنم رببخشید یک سوال دیگه بخش کار و انرژی و دینامیک گاج واسم نامفهومه شما که مبتکران خوندی به نظرت نسبت به گاج واسه این دو فصل بهتره؟
      راستیتش من دینامیک چون بدم میومد اصن نخوندم و کار انرژی هم همینطور.
      ولی پیش 2 و سوم و دوم 2فصل اخرش خوب بود.هم مبتکران هم گاج.برو کتاب فروشی مبتکران رو نگا کن ببین خوشت میاد یا نه.اگ به کتابفروشی دسترسی نداری به تلم پ بده برات ازش عکس بفرستم. @hamidi_mhd
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مفهومی تر از مبتکران شهریاری نداریم.
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گاج ای و تمام

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نیم سال اول با گاج خوندم ولی چون مطالب حفظی و فرمول‌های اضافی زیاد داشت، خوشم نیومد و بقیه رو با مبتکران خوندم. مبتکران سعی کرده خیلی مفهومی و بدون استفاده از نکته‌های به درد نخور سوالات رو حل کنه و به نظر من از گاج بهتره.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
      من نیم سال اول با گاج خوندم ولی چون مطالب حفظی و فرمول‌های اضافی زیاد داشت، خوشم نیومد و بقیه رو با مبتکران خوندم. مبتکران سعی کرده خیلی مفهومی و بدون استفاده از نکته‌های به درد نخور سوالات رو حل کنه و به نظر من از گاج بهتره.
      ایییییول ینی دقیقا مشکلی ک داشتم و شکی که داشتم رو برطرف کردی واقعا ممنونم دوست عزیز😙😙😙

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها

راستیتش من دینامیک چون بدم میومد اصن نخوندم و کار انرژی هم همینطور.
      ولی پیش 2 و سوم و دوم 2فصل اخرش خوب بود.هم مبتکران هم گاج.برو کتاب فروشی مبتکران رو نگا کن ببین خوشت میاد یا نه.اگ به کتابفروشی دسترسی نداری به تلم پ بده برات ازش عکس بفرستم. @hamidi_mhd
      مرسی عزیزم😊 تلگرامو پاکیدمش ن به کتاب فروشی دسترسی دارم بهتره همونجا ببینم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. برای فیزیک یه کتابی بگیر که فرمول های بیخودی و نکته های اضافی که منشاشون تست های تالیفیه نداشته باشه. من گاج نقره ای و خیلی سبز داشتم داخل هر دو مطالب خیلی اضافی دیده میشه.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1997 نمایش پست ها
      سلام. برای فیزیک یه کتابی بگیر که فرمول های بیخودی و نکته های اضافی که منشاشون تست های تالیفیه نداشته باشه. من گاج نقره ای و خیلی سبز داشتم داخل هر دو مطالب خیلی اضافی دیده میشه.
      آره گاج نقره ای رو راضی نیستم خودمم ازش با این اوصاف فکنم مبتکران شهریاری بهترین انتخابه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن