خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهندس میر حسینی یا استاد ذهبی

سلام
      دوستان امسال کسی با مهندس میر حسینی یا استاد ذهبی کلاس داشته( امسال) ؟؟ نکته وتست یا جامع فرق نمیکنه.
      لطفا در مورد تدریسشون توضیح دهید .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جناب خان نمایش پست ها
      سلام
      دوستان امسال کسی با مهندس میر حسینی یا استاد ذهبی کلاس داشته( امسال) ؟؟ نکته وتست یا جامع فرق نمیکنه.
      لطفا در مورد تدریسشون توضیح دهید .
      شنیدم ذهبی کلاساش خیلی نظم بیشتری داره ... نکته تست میرحسینی که انگار مفت نمی ارزه اما کلاس سالانشو شنیدم میگن مفهومی درس میده خیلی.
      دگ محتوای بیشتری نمیدونم :/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ذهبي
      ميرحسيني
      نوكنده
      نيما نوروزي
      رضا خالو
      يحيوي
      سادات
      اينا همشون جزو اساتيد و دبير هاي خوب فيزيك هستين هركدوم كلاساشون يه سري نقاط قوت دارن يه سري نقاط ضعف ولي در مجموع همشون خوبن بستگي به سليقه شما داره كه با كدوم ارتباط بهتري برقرار كنيد

4. Top | #4
      n.z
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اقای ذهبی میرم و تقریبا صفر نشستم سر کلاسش ولی خب وضعم نسبت به پارسال الان بعد دو جلسه بهتر شده و راضیم تا الان

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال اول سال کلاس میرحسینی رو میرفتم خیلی مفهومی درس میده ولی طولش میده و یه سری چرت و پرت هم میگه که به درد کنکور نمیخوره و فقط الکی وقت میگیره نظم و ایناش هم خوب نیست.یه چیز دیگه هم اینکه اولای سال آروم آروم درس میده بعد به عید که میرسه برای اینکه برسه تموم کنه همه رو ماسمالی میکنه من پارسال تا آذر سر کلاسش بودم که سینماتیک رو به نصف تازه رسونده بود بعد کلاسم رو عوض کردم رفتم ذهبی ولی از بچه ها شنیدم که بعد عید که کلی مبحث مونده بوده ماسمالی کرده. ذهبی ولی خوب بود نظم کلاسش خیلی خوب بود سرعتش تو درس دادن بد نبود فقط یکم فورمول محوره ولی در کل به نظر من ذهبی خیلی بهتره.
      (برای اینکه ببینین با روش ذهبی اوکی خواهید بود یا نه میتونید کتابش که مال نشر دریافته رو یه نگاه بهش بندازید تا با روشش آشنا بشید.)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میرحسینی خیلی آروم و پایه ای درس میده ولی طولش میده.ذهبی فرمولیه یعنی جوریه که قبل کلاس باید فرمولای اون مبحثو بخونی خودت بعدشم خیلی تمرین حل کنی وگرنه کلاساش به دردت نمیخوره. و اصلا هم ماسمالی نمیکنه ذهبی.مال مارو کامل و به موقع جمع کرد . اگه واقعا وقت بذاری با کلاسای ذهبی خیلی فیزیکت میاد بالا.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن