خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
      برای درس‌هایی که مباحثشون خیلی طولانی نیستن فکر نمیکنم باعث خستگی بشه. مثلا انجام همه این کارا برای یه درس دین و زندگی زمان خیلی زیادی نمیبره که خسته بشین. ولی برای درس‌هایی که مباحث طولانی تری دارن میتونین به چند بخش تقسیم کنین و در هر بازه مطالعاتی یه قسمت رو بخونین و تست بزنین. بعد از تموم شدن کل مبحث هم خلاصه بنویسین.
      خلاصه نویسی در حین مطالعه کار درستی نیست. خلاصه یعنی جمع بندی کل یک مبحث در حجم کم و اگر کل مبحث رو نخونده باشین و تست‌ها رو هم نزده باشین و با مطالب مهم مبحث آشنا نباشین نمیتونین خلاصه مفیدی بنویسین. قبل از خلاصه‌نویسی در مورد نحوه خلاصه نویسی در درسای مختلف هم یه جست و جویی بکنین، فکر می‌کنم براتون مفید باشه. این طوری نشه که خلاصه‌هایی بنویسین که بعدا به دردتون نخوره!
      ممنون از وقتي ك گذاشتي دوست عزيز

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      من اهمیت خلاصه نویسی رو درک کردم!
      سوالم زمان خلاصه نویسی هست!
      ینی اینکه در حال مطالعه خلاصه بنویسیم یا اینکه برای مثلا دروس حفظی ک یهتره دو روز یا3روز بعد تست زد بعد تست زدن خلاصه نویسی کرد؟؟
      اوهوم ببخشید پس من دُرست سوال شما رو ندرکیدم ..
      مورد دوم که برات قرمزش کردم این روش خیلی بهتره و هم تو وقتت صرفه جویی میشه ...چون اون موقع دیگه به کل درس احاطه داری و راحت میتونی خلاصشو بکشی بیرون

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      اوهوم ببخشید پس من دُرست سوال شما رو ندرکیدم ..
      مورد دوم که برات قرمزش کردم این روش خیلی بهتره و هم تو وقتت صرفه جویی میشه ...چون اون موقع دیگه به کل درس احاطه داری و راحت میتونی خلاصشو بکشی بیرون
      دم شما گرم!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن