خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 134
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

این دو تا سوال زیست قطعا با متن کتاب کلید تولیه تناقض داره و غلطه

سوال 192 الکتروکاردیوگرام متن کتاب دریچه های سینی رو مال قلب نمی دونه و گزینه 2 درسته اینم متن کتاب👇photo_2017-07-09_22-22-29.jpg

طبق متن کتاب دریچه قلب به برجستگی دیواره داخلی قلب متصله و سینی خود متن کتاب میگه مال سرخرگه حالا طراح سوال متن کتاب نخونده نباید حق کسی که خونده ضایع بشه و این حق نیست / کسی اعتراض داره بره توی سیستم پاسخگویی سنجش تا و اعتراض به کلید بزنه اگه زیاد باشین مثل سال قبل سوال رو حذف میکنن
      سوال دومی که دوباره متن کتاب میگه غلطه 167
      کلید سنجش میگه گزینه 1 ولی طراح بی سوادی خود رو به رخ میکشه که متن کتاب نمیگه همه گامت های کپک پلاسمودیومی تاژک دارن وقتی میگه ادغام گامت های تاژکدار گامت آمیبی شکل کپک پلاسمودومی تاژک نداره این گامت ها یعنی هر دو تاژک دارن که سوال غلطه باز گزینه 3 میتونست درست باشه چون میگه دنبال میتوز یعنی گامتی در نظر بگیره که میتوز میکنه اینم متن کتاب 👇
      photo_2017-07-09_22-23-23.jpg
      photo_2017-07-09_22-23-48.jpgشاید بگین گزینه 3 هم غلطه ولی اگه دقیق بخونین میتونه درست باشه کلمه به دنبال یعنی گامتی که بتونه میتوز کنه
      به هیچ عنوان کسانی که درست زدن نیان اینجا موضع بگیرن به هیچ عنوان چون متن کتاب و کتاب رفرنس آمریکا رو نمیتونن رد کنن هر چی بگن ما قبول نداریم
      قطعا این دو تا سوال حق عده ای رو ضایع میکنه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      سوال 192 الکتروکاردیوگرام متن کتاب دریچه های سینی رو مال قلب نمی دونه و گزینه 2 درسته اینم متن کتاب������برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-07-09_22-22-29.jpg
مشاهده: 252
حجم: 28.1 کیلو بایت

طبق متن کتاب دریچه قلب به برجستگی دیواره داخلی قلب متصله و سینی خود متن کتاب میگه مال سرخرگه حالا طراح سوال متن کتاب نخونده نباید حق کسی که خونده ضایع بشه و این حق نیست / کسی اعتراض داره بره توی سیستم پاسخگویی سنجش تا و اعتراض به کلید بزنه اگه زیاد باشین مثل سال قبل سوال رو حذف میکنن
      هم یک درسته هم دو
      یا سوال باید حذف بشه یا هر دو گزینه لحاظ بشه که معقولش همون حذفه

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      درسته سوال ها اشتباه هستن.
      مخصوصا 167 که باید یه خسته نباشید خدمتشون عرض کنیم، خجالتم نمیکشن
      چجوری اعتراض کنیم؟
      ویرایش توسط 7ali7 : 20 تیر 1396 در ساعت 18:11

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 1396 مي رساند، در صورت تمايل مي توانيد حداكثر تا تاريخ 1396/04/31 با مراجعه به سيستم پاسخگويي اينترنتي، نسبت به تكميل فرم اعتراض به كليد سوالات آزمون اقدام نماييد. لازم به ذكر است نظرات داوطلبان فقط از طريق سامانه پاسخگويي اينترنتي و فرم مذكور دريافت خواهد شد و به موارد ارسالي از طرق ديگر و پس از تاريخ اعلام شده، به هيچ عنوان رسيدگي نخواهد شد

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حقیقتش پیدا نکردم تو سایت سازمان سنجش.
      میشه لینکشو بدین؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7ali7 نمایش پست ها
      حقیقتش پیدا نکردم تو سایت سازمان سنجش.
      میشه لینکشو بدین؟

سیستم ارسال درخواست

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مثل اینکه خیلی از استاد های زیست هم سوال 167 که حتما یکشون طراح بوده غلط زدن
      واقعا سوال 167 زجر آور ترین سوالی بود که دیدم کلید سنجش
      گزینه درست رو غلط گرفته
      غلط به این واضحی رو درست
      چرا چون دبیر طراح کنکور خودش شاگرد کنکوری داره و پولی داره به جیبش میره
      و بقیه هم فکر کردن سواد این زیاده ازش پیروی کردن ننشستن خودشون فکر کنن کلیدی که داده تایید کردن
      من وبعضی از استاد های دیگه تاکید میکنیم که سوال 167 قطعا خیلی ها غلط زدن و واقعا گزینه ی درست گرفت رو غلط ظلم در حق بقیه است
      گزینه 3 به دنبال میتوز هر یعنی سلولی که میتونه میتوز کنه(نه همه گامت ها)
      ویرایش توسط Full Professor : 19 تیر 1396 در ساعت 01:06

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      t3 و t4 تو ترشح برخی مواد تاثیر ندارن خدایی؟
      کلسیم رو فقط کتاب گفته
      ولی هر جور تحلیل کنید تاثیر داره t3 وt4

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چقدر اون 192 منو سر جلسه سوزوند. همونموقع هم مطمئن بودم یه جای سوال میلنگه چون من الکتروکاردیوگرام رو بلد بودم نباید توش گیر میکردم
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      t3 و t4 تو ترشح برخی مواد تاثیر ندارن خدایی؟
      کلسیم رو فقط کتاب گفته
      ولی هر جور تحلیل کنید تاثیر داره t3 وt4
      این سوال 180 هم مشکل داره
      ولی 2 سوال 192 و 167 دیگه آخر بی سوادی هست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به جان خودم 192 می شه 2

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا حق من قشنگ تو دوتا سوال 167 و 192 داره ضایع می شه الان چی کار کنم یعنی چی همین دوتا سوال چقد جابه جا می کنه چی کارکنیم حرصم گرفته شدید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      سوال 192 الکتروکاردیوگرام متن کتاب دریچه های سینی رو مال قلب نمی دونه و گزینه 2 درسته اینم متن کتاب������برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-07-09_22-22-29.jpg
مشاهده: 252
حجم: 28.1 کیلو بایت

سوال دومی که دوباره متن کتاب میگه غلطه 167
      کلید سنجش میگه گزینه 1 ولی طراح بی سوادی خود رو به رخ میکشه که متن کتاب نمیگه همه گامت های کپک پلاسمودیومی تاژک دارن وقتی میگه ادغام گامت های تاژکدار گامت آمیبی شکل کپک پلاسمودومی تاژک نداره این گامت ها یعنی هر دو تاژک دارن که سوال غلطه باز گزینه 3 میتونست درست باشه چون میگه دنبال میتوز یعنی گامتی در نظر بگیره که میتوز میکنه اینم متن کتاب ������
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-07-09_22-23-23.jpg
مشاهده: 251
حجم: 93.5 کیلو بایت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-07-09_22-23-48.jpg
مشاهده: 251
حجم: 106.1 کیلو بایتشاید بگین گزینه 3 هم غلطه ولی اگه دقیق بخونین میتونه درست باشه کلمه به دنبال یعنی گامتی که بتونه میتوز کنه
      به هیچ عنوان کسانی که درست زدن نیان اینجا موضع بگیرن به هیچ عنوان چون متن کتاب و کتاب رفرنس آمریکا رو نمیتونن رد کنن هر چی بگن ما قبول نداریم
      قطعا این دو تا سوال حق عده ای رو ضایع میکنه
      دریچه‌های سینی، دریچه‌های قلبی هستن و به هیچ عنوان دریچه رگ محسوب نمیشن. منظور کتاب از دریچه رگ، دریچه لانه کبوتری هست، بارها من تاکید کردم که این نکته که متاسفانه زیاد هم در قلمچی تکرار میشه، صحیح نیست. بنابراین، سوال ۱۹۲ کاملا صحیح هست و هیچ مشکلی نداره
      اما سوال ۱۶۷، از نظر علمی غلط هست و طراح اشتباه کرده اما طبق متن کتاب عمل سوالو طرح کرده. چون کتاب اشاره‌ای نکرده که حتما گامت آمیبی و تاژکدار لقاح انجام میدن، طراح هم در نظر نگرفته و بر همین اساس، بعید میدونم که این سوالم حذف بشه

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      دریچه‌های سینی، دریچه‌های قلبی هستن و به هیچ عنوان دریچه رگ محسوب نمیشن. منظور کتاب از دریچه رگ، دریچه لانه کبوتری هست، بارها من تاکید کردم که این نکته که متاسفانه زیاد هم در قلمچی تکرار میشه، صحیح نیست. بنابراین، سوال ۱۹۲ کاملا صحیح هست و هیچ مشکلی نداره
      اما سوال ۱۶۷، از نظر علمی غلط هست و طراح اشتباه کرده اما طبق متن کتاب عمل سوالو طرح کرده. چون کتاب اشاره‌ای نکرده که حتما گامت آمیبی و تاژکدار لقاح انجام میدن، طراح هم در نظر نگرفته و بر همین اساس، بعید میدونم که این سوالم حذف بشه
      خودمون هم میدونیم سینی مال قلبه
      یه سال میایم صحیح درست بگیریم میان میگن متن کتاب سوال میدن میگن خط کتابه غلط باشه باید غلط یاد گرفت / یه سال خط کتاب (گرچه غلطه ولی خط کتابه) درست بگیریم خط کتاب درست نیست
      من میگم اگه خط کتاب درست نیست خوب سوال ندن از مباحثی که خط کتاب درست نیست وقتی اصلاح کردن سوال بدن این همه مطلب ضروری هست دست بزارن روی اشتباهات اصلاح نشده ی کتاب
      و سوال 167 گزینه 3 اگه غلطه نباید طراح کلمه به دنبال بیاره چون این طرز بیان به ذهن میرسه که هر سلولی که بتونه میتوز بکنه
      و اگه ادغام گامت گزینه 1 هم مثال نقص براش بزنیم همین ادغام دو گامت آمیبی شکل که هیچ کدوم تاژکدار نیستن
      ویرایش توسط Full Professor : 19 تیر 1396 در ساعت 11:44

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      آقای زارع کتاب در مورد تعریف گونه از قید معمولا برای جدایی خزانه ژنیشون استفاده کرده
      تو کتابم جایی ننوشته فیل و مورچه قادر به لقاح با هم نیستن
      پس اگه تو کنکور اومد باید درست بگیریم
      لطفا شما که دستتون میرسه اعتراض نسبت به سوالای اشتباه رو بیشتر کنین تا حق کسی ضایع نشه.

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن