خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کلاس غیر حضوری و مسیر کرج-تهران،راهنمایی کنید

سلام
      کنکوری 97 ام و بخاطر اینکه شهرمون(کرج) از نظر اموزشی ضعیفه تصمیم گرفتم غیرحضوری بردارم
      برای 4 تا درس اختصاصی م تهران کلاس میرم و تایم همشون عصر هست و با مترو میرم میام.
      دبیراش واقعا عالی ان...
      ولی میترسم راهی که میرم اشتباه باشه . نظرتونو بگید یکم اروم شم
      البته فقطم سه بار در هفته روزهای فرد هست
      ویرایش توسط Tia : 19 تیر 1396 در ساعت 02:04 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چون مدرسه نمیری انگار جای مدرسه اس
      روحیه ات هم عوض میشه
      فقط از کلاس نهایت استفاده رو بکن نه مسخره بازی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا خودتو اذیت میکنی
      این همه کتاب خوب تو بازار هس که از صد تا معلمم بهتره
      واقن این همه کلاس رفتنو نمیفهمم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیخوام ته دلتون رو خالی کنم اما مسیر تهران-کرج اونم با مترو آدم رو نابود میکنه.
      من دیروز وسط هفته،تابستون،یه ساعتی که همه سرکار بودن با مترو رفتم تهران کل مسیر رو سر پا بودم
      بعد شما مطمئنا تایمی تعطیل میشین که اوجِ شلوغی هست.
      الان رو در نظر نگیرین.مهر که بشه دانشگاه ها هم باز شه از این بدتر میشه.من نمیدونم کلاستون کجاست ولی بالاخره باید هی خط عوض کنین+بار و بندیل و کتاب و کوله
      فرسوده تون میکنه این رفت و آمد.روزای بعدش انقد خسته و کوفته این عملا بازدهی میاد پایین.
      من پارسال یه زیست رو میخواستم برم تهران عمارلو،با دو تا مشاور صحبت کردم منصرفم کردن.
      من نمیدونم اساتیدتون کیا هستن اما اگه مصر هستین برین:
      1) برای رفت و آمد یه راهی غیر از مترو انتخاب کنید.مثلا تاکسیایی که زیرپل آزادگان یا میدون کرجن تا ونک میبرن فک کنم.بپرسین بازهم.
      2)اگه بالای 60-70 درصد تو یه درس مشکل دارین،برین کلاس.یعنی الان شما تو هر چهارتا درس مشکل خیلی خیلی خیــــــلی حیاتی دارین؟
      I KEEP DANCING ON MY OWN

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      نمیخوام ته دلتون رو خالی کنم اما مسیر تهران-کرج اونم با مترو آدم رو نابود میکنه.
      من دیروز وسط هفته،تابستون،یه ساعتی که همه سرکار بودن با مترو رفتم تهران کل مسیر رو سر پا بودم
      بعد شما مطمئنا تایمی تعطیل میشین که اوجِ شلوغی هست.
      الان رو در نظر نگیرین.مهر که بشه دانشگاه ها هم باز شه از این بدتر میشه.من نمیدونم کلاستون کجاست ولی بالاخره باید هی خط عوض کنین+بار و بندیل و کتاب و کوله
      فرسوده تون میکنه این رفت و آمد.روزای بعدش انقد خسته و کوفته این عملا بازدهی میاد پایین.
      من پارسال یه زیست رو میخواستم برم تهران عمارلو،با دو تا مشاور صحبت کردم منصرفم کردن.
      من نمیدونم اساتیدتون کیا هستن اما اگه مصر هستین برین:
      1) برای رفت و آمد یه راهی غیر از مترو انتخاب کنید.مثلا تاکسیایی که زیرپل آزادگان یا میدون کرجن تا ونک میبرن فک کنم.بپرسین بازهم.
      2)اگه بالای 60-70 درصد تو یه درس مشکل دارین،برین کلاس.یعنی الان شما تو هر چهارتا درس مشکل خیلی خیلی خیــــــلی حیاتی دارین؟
      بجز ریاضی تو بقیه مباحث خوبم(البته ریاضی م خیلی ضعیف نیست ولی درحد 30 40 درصده.نخوندمش)
      ولی خب شیمی بابایی و زیست عمارلو با دبیرای شهر ما قطعا یه تفاوتایی دارن دیگه.دبیر شیمی ما موبایل فروشه.اتفاقا میشه با تاکسی هم برم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      بجز ریاضی تو بقیه مباحث خوبم(البته ریاضی م خیلی ضعیف نیست ولی درحد 30 40 درصده.نخوندمش)
      ولی خب شیمی بابایی و زیست عمارلو با دبیرای شهر ما قطعا یه تفاوتایی دارن دیگه.دبیر شیمی ما موبایل فروشه.اتفاقا میشه با تاکسی هم برم
      من خودم بابایی رو همین کرج میرفتم (بهارستان) راضی بودم.منم فکر میکنم برای پسرا کلاس نداره کرج
      عمارلو کرج میاد مثه اینکه.یه اموزشگاه توی کوچه سرو،چهارراه طالقانی هس.اونجا میاد.(اینو شنیدم مطمئن نیستم)
      من بودم ریاضی و فیزیک رو خودم میخوندم.نهایت نکته و تست یا همایش میرفتم.
      بازم خودتون میدونین،من بیشتر از نظر بعد مسافت و خستگی میگم کلاس تهران رفتن خوب نیس.
      جدی؟
      خب به نظرم بهتر باشه.امتحان کنین تاکسی رو.مترو غلغله س.بدون استثنا
      I KEEP DANCING ON MY OWN

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم بابایی رو همین کرج میرفتم (بهارستان) راضی بودم.منم فکر میکنم برای پسرا کلاس نداره کرج
      عمارلو کرج میاد مثه اینکه.یه اموزشگاه توی کوچه سرو،چهارراه طالقانی هس.اونجا میاد.(اینو شنیدم مطمئن نیستم)
      من بودم ریاضی و فیزیک رو خودم میخوندم.نهایت نکته و تست یا همایش میرفتم.
      بازم خودتون میدونین،من بیشتر از نظر بعد مسافت و خستگی میگم کلاس تهران رفتن خوب نیس.
      جدی؟
      خب به نظرم بهتر باشه.امتحان کنین تاکسی رو.مترو غلغله س.بدون استثنا
      بابایی فقط یه کلاس پسرونه اونم تهران داره.اموزشگاهی که میگی اون خودش پول عمارلو رو نداده عمارلو ول کرده رفته
      اگه کرج خوب بود که میموندم.چاره ای نیس میدونی چاره ای نیس

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابایی فقط یه کلاس پسرونه اونم تهران داره.اموزشگاهی که میگی اون خودش پول عمارلو رو نداده عمارلو ول کرده رفته
      جدی میگی؟ خوب شد نرفتم الکی
      اره برای پسرا آموزشگاه خوب نیس تو کرج
      وگرنه عظیمی بهارستان حررف نداررررره (اتفاقا تا چن سال پیش برای پسرا هم کلاس داشت.یه پرس و جو بکن)
      اگه خیلی مصری،برو.
      میدونم درکت میکنم تو خوب بودن بابایی و عمارلو هیچ شکی نیست.همین رفت و آمدش فقط مشکل اساسیه.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره تو صائب بود فک کنم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جدی میگی؟ خوب شد نرفتم الکی
      اره برای پسرا آموزشگاه خوب نیس تو کرج
      وگرنه عظیمی بهارستان حررف نداررررره (اتفاقا تا چن سال پیش برای پسرا هم کلاس داشت.یه پرس و جو بکن)
      اگه خیلی مصری،برو.
      میدونم درکت میکنم تو خوب بودن بابایی و عمارلو هیچ شکی نیست.همین رفت و آمدش فقط مشکل اساسیه.
      من همه تحقیق هارو کردم که اخر رسیدم به اینجا.هفته دیگه با تاکسی میرم ببینم چی میشه .مرسی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا ما که خوندیم رفتیم دانشگاه. ولی رتبه‌ی ۱ کنکور سال ۹۲ از مدرسه ما بودا. حالا اینکه برای تجربیا چطوریه رو نمی‌دونم، ولی ما بچه‌های تجربیمونم کلی پزشکی تهران و شهید بهشتی و ایران قبول شدن. باز تصمیمِ خودته، ولی به‌عنوان تجربه اگه بخوام بگم، منی که دانشگاه تهران میرم واقعا بعضی وقتا این مسیر پدر درمیاره. حالا آموزشگاهی که شما میرید کجا هست رو نمی‌دونم. ولی خب اصلا نمی‌تونم تصور کنم که سال کنکورمُ می‌خواستم هر هفته این مسیر رو برم و بیام. باز رفتنش که مشکلی نیست، شما اون ساعت بعد از ظهر بخوای برگردی خیلی وحشتناک شلوغه.
      با همه این‌حرفا یکی دو هفته با مترو بری کامل همه چیو یاد میگیری همیشه هم میشینی و سرپا نمی‌مونی هیچ‌وقت. اگه خواستی نکات رو بگم بهت فقط مسئله‌ی زمانش هست که حداقل ۴ ساعت در روزتُ توی راهی. که باید زرنگ باشی این وسط درسای خوندنیتُ مرور کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن