خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Post یه سوال خیلی فوری در مورد تست زدن !!!!!!!!!!!

خداییش گیج شدم من، استاد افشار تو کانالش که فایلاشو پیدا کردم 7 ساعت و خورده ای تو همایشاش در مورد تست زنی گفته ادم حوصله نمیکنه بخونه
      من الان کلا سوالم اینه چطور تست بزنم؟؟؟؟؟
      این مثالو میگم به فرض

درس مثل فیزیک فصل نور(سایه و نیم سایه)که از روی دی وی دی اموزششو یاد گرفتم کامل ! حالا اومدم از روی کتاب گاج تست بزنم کلا 105 تست داره فصل بازتاب نور که هر قسمت که اون بالا عنوانشو مطرح کرده(همون تیپ تست هارو میگم)مثلا 9 تست داره حالا افشار میفرمایند تست های پوششی زده بشن و در به چند جلسه تقسیم شن!اخه 9 تست رو چجوری تقسیم کنم!منظورش اینه که از هر عنوان مثلا یکی دو تا تست حل کنم؟و در جلسات بعدی بقیه رو؟
      یا کلا اون 105 تست رو تو یه روز بزنم چیه مثلا؟برنامه الفا مثبت که اینجوریه

دوستان ببخشید سوالم خیلی گنگ بود اما ممنون مکیشم کلا در مورد تست زنی توضیحات کامل را بگید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      خداییش گیج شدم من، استاد افشار تو کانالش که فایلاشو پیدا کردم 7 ساعت و خورده ای تو همایشاش در مورد تست زنی گفته ادم حوصله نمیکنه بخونه
      من الان کلا سوالم اینه چطور تست بزنم؟؟؟؟؟
      این مثالو میگم به فرض

درس مثل فیزیک فصل نور(سایه و نیم سایه)که از روی دی وی دی اموزششو یاد گرفتم کامل ! حالا اومدم از روی کتاب گاج تست بزنم کلا 105 تست داره فصل بازتاب نور که هر قسمت که اون بالا عنوانشو مطرح کرده(همون تیپ تست هارو میگم)مثلا 9 تست داره حالا افشار میفرمایند تست های پوششی زده بشن و در به چند جلسه تقسیم شن!اخه 9 تست رو چجوری تقسیم کنم!منظورش اینه که از هر عنوان مثلا یکی دو تا تست حل کنم؟و در جلسات بعدی بقیه رو؟
      یا کلا اون 105 تست رو تو یه روز بزنم چیه مثلا؟برنامه الفا مثبت که اینجوریه

دوستان ببخشید سوالم خیلی گنگ بود اما ممنون مکیشم کلا در مورد تست زنی توضیحات کامل را بگید
      میشه بگید از کدوم دی وی دی

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقای افشار میگن اگه به مبحث 10 یا 15 تست داره دیگه اونها رو پوششی نزن. همشو توی یک جلسه مطالعاتی بزن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jlylym951 نمایش پست ها
      میشه بگید از کدوم دی وی دی
      جواب سوالمو بده!!!!افبا سادات

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جواب جامع و کامل پلیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن