خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مشکلی بزرگ در مطالعه

سلام علیکم و الرحمه الله و برکاته
      من یه مشکل جدی حین مطالعه دارم و اونم کند بودنم مخصوصا تو تست زدنه
      اما این مشکل فقط حین مطالعه و تست زدن تو خونه هست و تو جلسه ی آزمون (قلم چی) به هیچ وجه کند نیستم و اتفاقا وقت میارم تا 2-3 بار هم مرور کنم سوالارو
      مثلا تو درس ریاضی تو خونه شاید 10 تا تست رو تو 40 دقیقه بزنم ولی سر جلسه به راحتی همینا رو تو 5-6 دقیقه میزنم و درست هم میزنم
      وضع ریاضیمم خوبه و تقریبا بین 80 درصد تا 100 هست

تو باقی درس ها هم همینطوره تقریبا و وضع درسیم هم نسبتا خوبه (تو قلمچی بین 7000 تا 7200 میشم)
      راه حلی چیزی ؟
      ویرایش توسط Hamedzr : 18 تیر 1396 در ساعت 20:55

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان خب مشکل کجاست اصل کاری سر امتحانه که اوکی هستی دیگه.خب طبیعیه دیگه موقع مطالعه با سرعت کندتری پیش میری و سر ازمون دیگه مسلطی و سریعتر جواب میدی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      الان خب مشکل کجاست اصل کاری سر امتحانه که اوکی هستی دیگه.خب طبیعیه دیگه موقع مطالعه با سرعت کندتری پیش میری و سر ازمون دیگه مسلطی و سریعتر جواب میدی
      خب خیلی وقتم هدر میره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedzr نمایش پست ها
      خب خیلی وقتم هدر میره
      خب دیگه اینا بنظرم بستگی به سرعت مطالعه هر شخصی داره.یکی سریع میخونه یکی کند.من خودم یه صفحه زیستو جون میکنم میخونم و زمانی که واسش صرف میکنم سه برابر زمانیه که دوستام صرفش میکنن:-|
      کاریشم نمیتونم بکنم ک سرعت مطالعم بالا بره.ذاتی پایینه سرعتم تو دروس حفظی.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام، من هم تقریبا مثل شما بودم؛ البته در مورد زیست شناسی. خوب این وقت بسیار زیادی رو ازم می گرفت؛ تا اینکه تصمیم گرفتم بالاجبار هم که شده برای مطالعه هر فصل وقتی( نه چندان زیاد، سه چهار ساعت) رو در نظر بگیرم و بهش متعهد باشم. این خیلی بهم کمک کرد. در مورد ریاضی هم من چون iq کار میکردم، بعضی جاها(مخصوصا فصول مربوط به دیفرانسیل) خیلی به بیراهه رفته بود و من همیشه سعی می کردم خودم سوالات رو حل کنم و به همین علت وقتم نابود می شد. گاهی نیم ساعت با یک سوال کلنجار می رفتم. نهایتا هم کار خاصی در موردش نکردم اما به شما توصیه می کنم سراغ سوالات چرند توی این کتاب ها نروید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من راه حلش اینه که حجمی درس بخونید و خودتون رو ملزم به پایان حجم مورد نظر در کمترین زمان ممکن بکنید
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن