خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تو کلاسای کنکور راه اندیشه ، هدف و ... ثبتنام کنم ؟

سلام دوستان
      به نظرتون ارزش داره تو هدف یا راه اندیشه یا بعثت ثبت نام کنم ؟
      اگه آره کدومشون بهتره ؟
      نمیدونم اساتیدش فقط اسم در کردنو معروفن یا واقعا کار میکنن ؟
      زنگ زدم راه اندیشه گفت کل درسا ۱۳ میلیون هر درس هم ۲/۵ که واقعا بالاس نمیخوام فشار میارم به خانواده
      بعثت هم همین حدوداس یه طرح جامع داره که مدرسه نمیری باهات کار میکنن
      هدف هم نمیدونم باید همین حدودا باشه
      قلمچی از یه نفر شنیدم اخرای سال معلماش نمیان سر کلاس
      فیزیکشون که آقای عربشاهیه ریاضی آقای ساداته و...
      بعثتو نمیدونم دبیراش کیا هستن ولی تعریفشو شنیدم
      حالا ۱۳ میلیون هم فقط کلاسه مدرسه عادی دولتی ۵ تومن میگیره
      تو مرکز تهران زندگی میکنم ولی هیچ مدرسه ی درست حسابی سراغ ندارم پس اصلا اصلا نمیتونم رو مدرسه حساب باز کنم

اصلا گیج شدم واقعا نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      ویرایش توسط Ali-Gh : 18 تیر 1396 در ساعت 19:05

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. اول اینکه همه ی دروس رو ثبت نام نکن. نهایت دو درسی که واقعا ضعیفی. چون همین دوتاش هم کمبودِ وقت و خستگی به بار میاره. اگر هم خواستی ثبت نام کنی مطمئن شو نفرات کلاس بالای 25-30 نفر نباشه که حداقل بتونی یه سوال بکنی راحت.
      اگر هم نیاز نداری واقعا وقت خودت رو تلف نکن.
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Gh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به نظرتون ارزش داره تو هدف یا راه اندیشه یا بعثت ثبت نام کنم ؟
      اگه آره کدومشون بهتره ؟
      نمیدونم اساتیدش فقط اسم در کردنو معروفن یا واقعا کار میکنن ؟
      زنگ زدم راه اندیشه گفت کل درسا ۱۳ میلیون هر درس هم ۲/۵ که واقعا بالاس نمیخوام فشار میارم به خانواده
      بعثت هم همین حدوداس یه طرح جامع داره که مدرسه نمیری باهات کار میکنن
      هدف هم نمیدونم باید همین حدودا باشه
      قلمچی از یه نفر شنیدم اخرای سال معلماش نمیان سر کلاس
      فیزیکشون که آقای عربشاهیه ریاضی آقای ساداته و...
      بعثتو نمیدونم دبیراش کیا هستن ولی تعریفشو شنیدم
      حالا ۱۳ میلیون هم فقط کلاسه مدرسه عادی دولتی ۵ تومن میگیره
      تو مرکز تهران زندگی میکنم ولی هیچ مدرسه ی درست حسابی سراغ ندارم پس اصلا اصلا نمیتونم رو مدرسه حساب باز کنم

اصلا گیج شدم واقعا نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      سلام.تا اونجایی که میتونید اصلا اصلا اصلا کلاس نرید مگر برای یک درس یا نهایتا دو درسکه نگرانید که واقعا خودتون نتونید بخونید ...بخدا قصد بدی ندارم ولی این حرفی که میگم تجربه شاید 8 سال خودم و اطرافیانمه که اونی که کلاس رفته بدتر از اون چیزی که حقش بوده شده چون حتی اون بهترین اموزشگاها هم همیشه چند تا استادش کم کاری میکنن و اصلا براشون بچه ها مهم نیستن پولشونو میگیرن میرن .از همه بدتر اونهمه وقتیهکه میزارید برید کلاس و بعدش مسیر و خستگی بعدش.نظر من اینه که تا جایی که میتونید خودتون بخونید مدرسه اونقد هم تاثیر نداره من دوستایی داشتم تو بدترین مدارس دورقمی شدن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      سلام.تا اونجایی که میتونید اصلا اصلا اصلا کلاس نرید مگر برای یک درس یا نهایتا دو درسکه نگرانید که واقعا خودتون نتونید بخونید ...بخدا قصد بدی ندارم ولی این حرفی که میگم تجربه شاید 8 سال خودم و اطرافیانمه که اونی که کلاس رفته بدتر از اون چیزی که حقش بوده شده چون حتی اون بهترین اموزشگاها هم همیشه چند تا استادش کم کاری میکنن و اصلا براشون بچه ها مهم نیستن پولشونو میگیرن میرن .از همه بدتر اونهمه وقتیهکه میزارید برید کلاس و بعدش مسیر و خستگی بعدش.نظر من اینه که تا جایی که میتونید خودتون بخونید مدرسه اونقد هم تاثیر نداره من دوستایی داشتم تو بدترین مدارس دورقمی شدن
      آره ممنون از راهنماییتون. اره دقیقا از همین میترسم پولو بگیرنو بپیچونن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali555 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. اول اینکه همه ی دروس رو ثبت نام نکن. نهایت دو درسی که واقعا ضعیفی. چون همین دوتاش هم کمبودِ وقت و خستگی به بار میاره. اگر هم خواستی ثبت نام کنی مطمئن شو نفرات کلاس بالای 25-30 نفر نباشه که حداقل بتونی یه سوال بکنی راحت.
      اگر هم نیاز نداری واقعا وقت خودت رو تلف نکن.
      ممنون. مگر اینکه ریاضی و فیزیکو که توش ضعف دارم ثبت نام کنم.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
      خیلی نگرانم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون. مگر اینکه ریاضی و فیزیکو که توش ضعف دارم ثبت نام کنم.
      برای ریاضی اگه آفبا یا حرف آخر رو بگیری از کلاس بی نیاز میشی(بسته به سلیقه و علاقه به سبک تدریس) .برای فیزیک هم یه نگاه به این بندازی ضرر نداره. من خودم هرچی مشکل فیزیک داشتم با این حل کردم. فیزیک دکتر طلوعی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء دکتر طلوعی واقعا نکته ای فروگذار نکرده. هرچی از کلاس اجتناب کنی به نفعته. بلکه با همین بتونی مثل خیلیا بترکونی.
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره ممنون از راهنماییتون. اره دقیقا از همین میترسم پولو بگیرنو بپیچونن
      حتی اگر اینکارو نکنن مطمعن باشید توطول سال هر روز بر کلاسای الکی میکشوننتون بعد استاد میشینه داستان میگه میخنده یا دیر میاد و زود تموم میکنه کلا 90 درصد بچه هایی که میرن کلاس درس خون نیستن و فقط میخوان وقتشونو پر کنن .حقیقتش من سال پیش اینموقع اصلا به هیچ عنوان قصد نداشتم برم کلاس اما یهو مطلع شدم از طرف یه اموزشگاه بورسیه شدم و از مدرسه بهم اطلاع دادن که رایگانه بر من (بخاطر المپیاد و رتبه هام تو ازمونا)منم با تعریف مدیر مدرسه کلاسارو رفتم حقیقتشو بگم 80 درصد سال کنکورمو الکی تو این کلاسا و تو راه هدر دادم و بدتر پسرفت کردم فقط و فقط یه دبیر عالی داشت که ایشونم از بهمن ماه اومدن و با دبیر قبلی عوض شدن که دبیر عربی بودن اقای طهرانی که واقعا من عربیم از صفر به صد رسید با ایشون .کنکور هم 80 زدم البته بی دقتی کردم و وقت کم اوردم .همه سعیتونو بکنید و خودتون بخونید ان شاء الله بهترین نتیجه رو میگیرید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن