خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سهمیه 5 درصدی و تراز حدود 10000

با سلام خدمت همه بچه ها

دیشب در یک گفتگو مختصر با اقای ملایی که زیاد اشنایی عمیقی باهاشون ندارم و صرفا همین جا با کانالشون اشنا شدم ایشون بنابر یک اظهار نظر عجیب منو خیلی ترسوندن

بنده بهشون درصد هام رو که حساب کردم رو فرستادم و تراز حدودیم رو( 10000 به بالا) بهشون گفتم ، گفتند امکان قبولی در داروسازی تهران برای من خیلی کمه

با همین تراز من اگه سهمیه خودم میموندم که قبول میشدم الان چه خبره من که گیج شدم

نظر شما در مورد این موضوع چیه
      ویرایش توسط انیشتن : 18 تیر 1396 در ساعت 16:21

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه همینطوره.از اولم نباید از سهمیه استفاده میکردیم.5 درصد ارزششو نداشت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط devil10danial نمایش پست ها
      متاسفانه همینطوره.از اولم نباید از سهمیه استفاده میکردیم.5 درصد ارزششو نداشت
      به نظرم ایشون دارن اشتباه میکنن مگه کلا تو این سهمیه چند تا بچه درس خون هست؟! والا هر کیو میبینی که ( لا اقل همین سایت کانون) از منطقه یک و دو هستن با اون درصدای نجومی کم تر کسیه بیاد بگه سهمیه 5 درصدیم و درصدام بالاست

خدا اخر عاقبتمون رو بخیر کنه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشون از بیشتر افراد اطلاعاتشون بیشتره در مورد سهمیه و این مسائل.متاسفانه در رشته های مزشکی دندون دارو فقط 300 نفر از 5 درصدی ها میگیرن که این به این معناست که نفر مثلا تا نفر 5 پزشکی تهران و مثلا تا 20 دارو تهران و در نهایت نفر 300 که احتمالا با توجه به جمعیت بالای 5 درصدی ها بسیار تراز خوبی هم باید داشته باشه قبول میشه داروسازی زابل و اونورا

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وااااااااي اخه حرفايي ميزنين !!!! ملايي كيه ؟؟ دبيره؟ استاد دانشگاهه ؟ تو سنجش كار ميكنه ؟ خودش كنكوريه؟ اخه اون چي ميدونه كه بگه كي چي قبول ميشه ! تا ديروز كه همش ميگفت سهميه بالاي ٢٥ ايها فقط ٧ ٨ درصد پر ميشه مازادش ميرسه به ما عملا ما ٢٠ درصد داريم !! كم مونده بود بگه از ٢٥ ايها هم بيشتر داريم
      الان ميگه با ١٠ هزار دارو نميشه؟؟؟ بدون سهميه هم ميشد حتي
      با تراز ٨٩٠٠ بالاي ٢٥ اي داروي تهران قبول شده
      اگه افاضات اقاي ملايي درست باشه و ما ٢٠ درصد داشته باشيم !!! شما با ١٠ هزار كه سهله با ٩٤٠٠ هم بايد قبول شي .
      يا اون موقع داشت دروغ ميگفت كه به ٢٠ درصد ميرسه يا الان هيچي نميدونه
      احتمالا فكر كرده ميگي رتبه ١٠ هزار
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      وااااااااي اخه حرفايي ميزنين !!!! ملايي كيه ؟؟ دبيره؟ استاد دانشگاهه ؟ تو سنجش كار ميكنه ؟ خودش كنكوريه؟ اخه اون چي ميدونه كه بگه كي چي قبول ميشه ! تا ديروز كه همش ميگفت سهميه بالاي ٢٥ ايها فقط ٧ ٨ درصد پر ميشه مازادش ميرسه به ما عملا ما ٢٠ درصد داريم !! كم مونده بود بگه از ٢٥ ايها هم بيشتر داريم
      اگه افاضات اقاي ملايي درست باشه و ما ٢٠ درصد داشته باشيم !!! شما با ١٠ هزار كه سهله با ٩٤٠٠ هم بايد قبول شي .
      چی بگم والا خودمم تعجب کردم حتی براشون از صفحه ی تخمین رتبه گزینه دو و کانون اسکرین فرستادم ولی بازم گفت تهران احتمالش ضعیفه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینید جریان اینه که توی پزشکی و دندون و دارو چیزی اضافه نمیاد که برسه به زیر 25 درصدیا.ولی واسه رشته های دیگه کلی اضافه میاد که میرسه به زیر 25 درصدی ها

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه چیز به تعداد سهمیه 5درصدی ها وابسته هست.ببینید منطقه یک 17 درصد شرکت کنندها هستن.ضربدر هفتاد درصد بکنیم میشه نزدیک 13 درصد سهمیه منطقه یک هست.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببینید جریان اینه که توی پزشکی و دندون و دارو چیزی اضافه نمیاد که برسه به زیر 25 درصدیا.ولی واسه رشته های دیگه کلی اضافه میاد که میرسه به زیر 25 درصدی ها

آدم كه همينجوري از خودش نبايد حرفي بزني احتمال بده و بگه فلان
      من يه چيز تا به چشم خودم بهم ثابت نشه قبولش نميكنم واسه همين رفتم شمردم بچه هايي كه هر دانشگاهي پزشكي قبول شده بودن سه تا دانشگاه رو واسه نمونه شمردم ، بعد رفتم دفترچه انتخاب رشته رو نگاه كردم ببينم ظرفيت اون رشته چند نَفَر بوده بعد حساب كردم ٢٥ درصدش چقدر ميشه ، ديدم تقريبا هر دانشگاهي ٨ نَفَر ١٠ نَفَر كمتر بودن
      يعني خالي مونده بود اون تراز رو كسي نداشت
      البته توي پرديس ها هرچي نگاه كردم پر بود يا نهايت يكي دو تا جا داشت ، چون تا تراز ٦٤٠٠ هم گرفته بودن كلا ظرفيت پرديس ها كمه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا بچه هاي ما اگه تراز هاي بالا كسب كنن ان شالله اون جاهاي خالي رو پر ميكنن ولي اگه همه متوسط باشن رقابت سخت ميشه فقط در همين صورت

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستي يه چيزي تو رو خدا اگه ميخواين بمونين سال ديگه و نميخواين پرديس برين انتخاب رشته نكنين جاي يه بدبخت رو بگيرين ، گناهه
      عنوان قبولي كه به درد نميخوره شما به همه بگو ترازم به پرديس ميخورد نزدم كه جاي كسي رو نگيرم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آدم كه همينجوري از خودش نبايد حرفي بزني احتمال بده و بگه فلان
      من يه چيز تا به چشم خودم بهم ثابت نشه قبولش نميكنم واسه همين رفتم شمردم بچه هايي كه هر دانشگاهي پزشكي قبول شده بودن سه تا دانشگاه رو واسه نمونه شمردم ، بعد رفتم دفترچه انتخاب رشته رو نگاه كردم ببينم ظرفيت اون رشته چند نَفَر بوده بعد حساب كردم ٢٥ درصدش چقدر ميشه ، ديدم تقريبا هر دانشگاهي ٨ نَفَر ١٠ نَفَر كمتر بودن
      يعني خالي مونده بود اون تراز رو كسي نداشت
      البته توي پرديس ها هرچي نگاه كردم پر بود يا نهايت يكي دو تا جا داشت ، چون تا تراز ٦٤٠٠ هم گرفته بودن كلا ظرفيت پرديس ها كمه
      اگر توی همین انجمن بگردید میبینید که پارسال با 1800 سهمیه 25 درصدی پزشکی روزانه کردستان قبول شدن
      این یعنی از تقریبا 2000 ظرفیت تقریبا چیزی اضافه نمیاد.
      ضمنا اگر تعداد قبولی رو از روی سایت کانون و موسسات دیگه میگین باید بدونین خیلیا که قبول میشن توی کانون نبودن.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان خود خدایی هم نمیدونه سهمیه 5 درصدی چقد تاثیر میزاره هیچ کی نمیدونه
      چیزی که برای اولین بار داره انجام میشه این (ملا) از کجا میدونه؟
      عقلتونو دست بقیه ندید
      فعلا هیچ چیز معلوم نیست از تاثیر سهمیه 5 درصدی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر توی همین انجمن بگردید میبینید که پارسال با 1800 سهمیه 25 درصدی پزشکی روزانه کردستان قبول شدن
      این یعنی از تقریبا 2000 ظرفیت تقریبا چیزی اضافه نمیاد.
      ضمنا اگر تعداد قبولی رو از روی سایت کانون و موسسات دیگه میگین باید بدونین خیلیا که قبول میشن توی کانون نبودن.
      چرا به جاي اينكه از اين و اون بشنوين خودتون نميرين ببينين و حساب كنين؟!
      تشريف ببرين بنياد ليست قبولي هاي پارسال رو بگيرين تو همين انجمن هم بچه ها گذاشتن
      بعد حساب كنيد ببينيد تهران و گيلان و مازندران چندتا خالي ميمونه
      نخير من به كانون و انجمن و كارنامه هاي دروغي اعتماد نميكنم ، ليست مال بنياده كه موقع انتخاب رشته به همه ميدن ، ظرفيت هم از روي سايت سنجش دانلود كردم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که از خدامه اینطوری که شما میگید باشه.فقط یکم بد بینم
      انشالا که خیره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)