خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      اتفاقا الان نخونه خيلي بهتره
      حتي نتايج اوليه هم نيومده
      تموم خستگي اين يه سال رو همه دارن هنوز
      چه اونايي كه زياد خوندن چه اونايي كه كم خوندن( بالاخره استرس و ...) داشتن
      بهتره اين دوماه فقط استراحت باشه
      تا از مهر با انرژي زياد و بدون خستگي استارت درس خوندن زده بشه
      الان خيلي زوده واسه كسي كه ٣ هفته پيش كنكور داده دوباره شروع كنه خوندن تا يه سال ديگه
      این خستگیه بستگی به طرز دید افراد و بزرگی هدف و انگیزشون داره،چه بسا خیلیا نه استرس دارن نه درس میخونن ولی هیچ موقع این خستگیه تموم شدنی نیست.همین مدت زمانی رو هم که استراحت کردن برای ریکاوری کافیه در ضمن ایشون زمان مطالعشون رو می تونن محدود کنن که حداقلش اینه کل وقتشون از دست نره و مطمئن باشید اگر این کار رو هم نکنن تا اعلام نتایج آرامش که هیچ ندارن و حتی اگر خدای ناکرده نتیجه خوبی هم براشون بدست نیاد سرزنش اینکه وقت رو از دست دادن به خودشون میزنن و یقینا برای شروع کار سخت تری خواهند داشت.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      باحال بودندیده بودم کسی تو انجمن مخ بزنه!

شما کلا با چشم بسته میای فک کنم : ))

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدایی بشینید استراحت کنید
      هر چقدر بخابم کمه
      هر چقدر تفریح کنم کمه

چجور حتی میتونید به چیز دیگه ای فکر کنید
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      سلام من فکرمیکردم کنکورمو خوب دادم بااین حال رفتم سایت کانون همه درصداشون عالی بود الان همه درصداشونومیذارن تخصصیاشون بالای60عمومیاشون هم بالای70 خب من بدبخت شدم اینجوری درصدام خیلی کمترازاوناس شانسی واسه قبولی حتی تو پرستاری هم ندارم...منتظراومدن نتیجه بشم یابخونم ازالان واسه کنکوور97؟
      خیلی ها چرت میگن خیلی پیش میاد یارو از آزمون که میاد بیرون میگه زیست همه رو زدم 100%میشم نتایج میاد میبینی اینقدر غلط داشته که درصدش منفی شده
      برو دنبال خوش گذرئنیت باو
      نتایج که اومد انتخاب رشته کن
      سال بعد رو از یک مهر هم میشه شروع کرد
      انشالله همین امسال پذیرش میشی تموم میشه میره پی کارش
      ویرایش توسط rezagmi : 27 تیر 1396 در ساعت 11:21

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      بشین تا جواب کنکور میاد پر قدرت بخون ...
      اگه قبول شدی خب خیلی خوبه و میری ( ان شاالله میشی )
      اگرم نشدی حداقلش خوب شروع کردی و ادامش میدی تا به هدفت برسی ...
      در هر صورت اینجوری چیزیو از دست ندادی ...
      ولی ی استراحت کوتاه بعد ی سال درس واجبه اگر خواست بمونه سال بعد ذهنش خسته نباشه رفرش شده باشه ی کم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7516 نمایش پست ها
      این خستگیه بستگی به طرز دید افراد و بزرگی هدف و انگیزشون داره،چه بسا خیلیا نه استرس دارن نه درس میخونن ولی هیچ موقع این خستگیه تموم شدنی نیست.همین مدت زمانی رو هم که استراحت کردن برای ریکاوری کافیه در ضمن ایشون زمان مطالعشون رو می تونن محدود کنن که حداقلش اینه کل وقتشون از دست نره و مطمئن باشید اگر این کار رو هم نکنن تا اعلام نتایج آرامش که هیچ ندارن و حتی اگر خدای ناکرده نتیجه خوبی هم براشون بدست نیاد سرزنش اینکه وقت رو از دست دادن به خودشون میزنن و یقینا برای شروع کار سخت تری خواهند داشت.
      وقتی از دست نرفته
      از اول مهر خوندن فکر نکنم بتونه آسیبی به شخص یزنه
      مگه نه این که اکثرا هم همون مهر شروع میکنن؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ولی ی استراحت کوتاه بعد ی سال درس واجبه اگر خواست بمونه سال بعد ذهنش خسته نباشه رفرش شده باشه ی کم
      ذهنش خسته نباشه !!!!!!!!!
      اینا همش بهانس برای نخوندن ...
      کسی درسخون باشه و هدف داشته باشه از روز اخرین امتحان نهایی یا بعد کنکورش اگه بدون نتیجه نمی گیره میخونه -
      کسی هم دنبال بهونه باشه خودشو با استراحت نیاز دارم ، زمان زیاده ، حالا تا نتیجه انتخاب رشته بیاد ، از مهر میخونم ، بهترین مشاور کیه ، انتخاب منابع ، بعضیا از بهمن خوندن پزشکی اوردن ، برنامه 4 ماه ، برنامه یه ماهه و این حرفا راضی میزنه ...
      ویرایش توسط RealMohsen : 27 تیر 1396 در ساعت 11:35

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      ذهنش خسته نباشه !!!!!!!!!
      اینا همش بهانس برای نخوندن ...
      کسی درسخون باشه و هدف داشته باشه از روز اخرین امتحان نهایی یا بعد کنکورش اگه بدون نتیجه نمی گیره میخونه -
      کسی هم دنبال بهونه باشه خودشو با استراحت نیاز دارم ، زمان زیاده ، حالا تا نتیجه انتخاب رشته بیاد ، از مهر میخونم ، بهترین مشاور کیه ، انتخاب منابع ، بعضیا از بهمن خوندن پزشکی اوردن ، برنامه 4 ماه ، برنامه یه ماهه و این حرفا راضی میزنه ...
      بحث بهونه نیست
      شاید شما پشت کنکور نموندی نمیتونی درک کنی که من چی میگم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من رتبه 123کنکور 94ام اگه سوالی داشتین میتونم تلگرام بهتون جواب بدم.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم بهتون.

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وقتی از دست نرفته
      از اول مهر خوندن فکر نکنم بتونه آسیبی به شخص یزنه
      بنده با توجه به شرایط ایشون راهکار دادم.یادمه یکی از شاگردای بنده که سال گذشته پزشکی هم قبول شد،سال اول کنکورشون،میانگین ترازی حدود 6200 داشتن و در همون کنکور هم نتیجه نگرفتن.پس از کنکور اولشون پیش بنده اومدن و با هم صحبت کردیم فک کنم حدود دو هفته هم از کنکور گذشته بود.شور و انگیزه رو توی حرفای ایشون به راحتی حس می کردم،تابستون رو با جدیت و برنامه خوندن تا اینکه اولین آزمون مهرشون ترازی بالای 7000 کسب کردن و این استارت ترازای بالای ایشون بود.اینارو گفتم که به اینجا برسم،چه عاملی باعث شد در زمانی حدود سه ماه ایشون ترازاشون بیش از 800 تا جابجا بشه؟درسته بنده و سایر عوامل محیطی تا حدودی موثر بودن امّا کار اصلی رو خود ایشون کردن و اون موتور محرکی که در ایشون خاموش نمی شد.

خوب آیا همون اکثرا که میگید،نتیجه هم میگیرن؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نباید به این درصدهایی که تو سایتا هر کس خواست میاد می ذاره اعتماد کرد واقعا.در کل امسال هم درصد ها شبیه سال گذشته میشه مگر تفاوتهایی جزئی.تازه،اگه این دوستان_که هر سال هم همین چیزا ر میگن_ راست می گفتن که میانگین درس ها تو این وضع نمی بود!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن