خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0_omd نمایش پست ها
      😐چقدر زیست الگو رو خورد کردن
      :/
      ولی من با همین الگو دارم نتیجه میگیرم شمارو نمی‌دونم
      دلیلش هم اینه داوطلب از همون اول کار میخواد تست به نسبت سنگین حل کنه،، من خودم کل زیست دوم سوم خیلی سبز رو جر دادم و الان دارم زیست دوم و سوم الگو رو میزنم ،،، چون پیش هنوز کار نکردم نظری ندارم...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تاپیک فقط سردرگم تر میکنه شمارو !

منابع کنکور گرچه بیس و پایشون یکی و همه از رو کتاب درسی نوشته شدن ول خب تو قسمتایی بستگی ب توان مولف داره تو خوب رسوندن اون درس به ذهن مخاطب !

اینکه بگم فلان کتاب بد واقعا علاوه بر کم لطفی در حق مولف ! ب خیلی از بچه های دیگ هم ظلم میکنم !

چون شاید کتابی ک من میگم بد ! واس خیلیای دیگ بتونه مفید باش !

حالا بعضی از انتشاراتا قوی تر عمل میکنن بعضی ضعیف تر !

ما درسایی ک ضعیف هستیم و باید وقت بیشتری بزاریم براش توقع داریم با خوندن یک کتاب معجزه کنه تازه اگ بخونیم خوبه ! همون ال یکم میونیم کم میاریم دیگ نمیخونیم بعد میگیم منبعی ک داشتم خوب نبود !

من تو کنکور نتیجه ی خوبی نگرفتم چون هیچی نخوند بودم ولی خودم 4-5 سال فقط دنبال منبع بودم ! و هنوزم با اینکه کنکوری نیستم پیگیر کتابا و منابع کنکور هستم!

هنوزم تو ادبیات گاج و الگو حرف اولو میزنن بعد خیلی سبز !

تو عربی گاج و خیلی سبز منابعی ک درسنامه ای تقریبا مورد قبول دارند + تستای خوب ( ولی خب کتابای اموزشی تر مث ایاد فیلی و .... اینا هم هستن ک جنبه ی آموزش دارن )

تو دینی اگ واقعا کسی بخود بخونه حتی همون خط ویژه و کتاب درسی کفاف میکنه + تستای سراسری

زبانم مبتکران و گاج ( گرچه خیلی از انتشارات دیگ هم هستن کتابای خوی دارن ولی خب تبلیغاشون کم تر و کمتر سر زبونن )

زیست اینکه توقع داشته باشین یک کتاب بگیرین هم تست خوب داشته باش هم درسنامه ی آموزشی کامل و ترکیبی و مفهومی واقعا پیدا نمیشه ! هر کتابی نگاه کنی یک جا ضعف داره !

ولی خب خیلی سبز توی دوم و سوم تا ی حدودی خوب پیش رفته ولی هنوزم توی تست شاید راه واس رفتن زیاد داشته باش !
      درسنامه هاشم هنوز میتونه نکته دار تر بشه ک نیست !

تو زیست یک منبع تستی قوی بگیرین ! اینکه میگن آیکیو واس سطح بالاس شاید درسته باش ولی اینکه بگن واس کسایی ک ضعیفن بدرد نمیخوره همش چرت ! شما یک آموزش خوب ببین ! یک منبع آموزشی خوب بخون بعد آیکیو تست بزن! حتما ک نباید همه ی تستارو درست بزنی اونم بار اول ! شما میخوای اموزش ببینی ! و باید تمام نکاتُ بتونی از همین کتاب تستا ب دست بیاری ! مثل نکات مربوط طراحی تست ! صورت شکل تست و .... !

با کم خوندن خودمون بقیه رو مقصر ندونیم !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      فیزیک.مبتکران قدیما طرفدار داشت حالا دارن.می.کوبنش...گرچه من خودمم ازش خوشم.نمی یاد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اول بگم که نظرات هر کسی متفاوته .............
      ولی یه چیز خیلی خیلی بده تعدد منابع ................... بدترین اشتباه من بود .........
      ادبیات :::کاش بیشتر روی موج آزمون وقت میذاشتم .......... خیلی سبز هم خوب بود ......... زبان فارسیه سبطی خیلی بد بود برای من ...... قرابتش برای تابستون خوبه ............ .............آرایه ی لقمه اصلا خوب نبود ...............
      عربی گاج نقره ای خوب بود ............ موج آزمونم خوب بود ولی نداشتمش .................
      دین و زندگی نشر الگو خیلی بد بود برای من ............. خط ویژه خیلی خوب بود ....................
      زبان ::: مبتکرا خوبه ......................
      زیست ::::: کاش آی کیو داشتم ................... نشر الگو هم بد نبود کاش بیشتر استفاده می کردم .... فاگو فقط برای تابستون مناسب بود ولا غیر .....
      لقمه ها هم خوب بودن .....................ولی معجزه مهروماه فوق العاده بود کاش بیشتر روش وقت میذاشتم ((( توصیه برای بعد از عید ))
      ریاضی::::: مهرو ماه داشتم ولی حال نکردم باهاش ولی خط ویژه یه چیز دیگه بو وعالی ......................
      فیزیک :::::::: خیلی مشکل داشتم باهاش من خیلی سبز داشتم پایشو بد نبود ولی پیش رو بلد نبودم چچوری بخونم !!!!!! خط ویژه بدترین بود برای من ............... زیپ هم بد نبود ........................ معجزه هم خوب بود +++ فیلم آلا خوب بود ................... ((((( کاش خیلی بیشتر تست میزدم )))
      شیمی :::::::: موج آزمون فوق العاده بود و عالی کاش آی کیو رو هم داشتم !!!! خیلی سبز و مبتکران رو دوس نداشتم ((( تستشونو )) +++ فیلم های آلا خیلی خوب بود ..............

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالبه، یکی می گه فلان کتاب خوبه، یکی دیگه همونو می گه آشغاله، این تاپیک جز سردرگم کردن سودی نخواهد داشت...

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0_omd نمایش پست ها
      ������چقدر زیست الگو رو خورد کردن
      :/
      ولی من با همین الگو دارم نتیجه میگیرم شمارو نمی‌دونم
      باید خدمت برادر اخوی عرض کنم که شما نتیجه رو تو کنکور میگیری نه تو قلمچی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای من به جز شیمی 2 که مبتکرانه
      بقیش همششش خیلی سبزه...از همش هم راضیم...بهترین انتشارات ایران با فاصله

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سمت هر منبعی که داری برو موفق میشی
      اکثرا کلی منبع دارن سمت هیچکدوم هم نمیرن بعد میگن اه این کتابو داشتم نتیجه نگرفتم چقد بد بود
      I Feel

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزان رفیقا رقبا
      باور کنید همه کتابا یکین ...این ما هستیم که متفاوتیم شاید کتابی که از نظر من بدترین از نظر شما ها بهترین باشه...........
      ول کنید زودی یه منبع که باهاش راحتین انتخاب کنین..دیر میشه هااااااا

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاگویعنی قشنگ هنگ میکردم میخوندمشالبته بد نیس زیاد ها ولی شایدمن خنگ بودم توش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن