خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

معافیت پزشکی بگیرم یا نه؟

سلام دوستان
      فکر کنم من بتونم معافیت پزشکی بگیرم ...
      من شنیدم که کسایی که سربازی شون تموم شده باشه یا معاف شده باشن در زمان طرح شون حقوق خیلی بیشتری از افرادی که سربازی دارن میگرن ...درسته؟؟...
      از طرفی ممکنه یه سری معایب هم داشته باشه
      حالا به نظرتون اقدام کنم واسه معافیت؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول ببین بهت معافیت پزشکی میدن ، بعد به فکر طرح و حقوق باش !
      یجوری نشه بری و گیر کنی توش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.m نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من شنیدم که کسایی که سربازی شون تموم شده باشه یا معاف شده باشن در زمان طرح شون حقوق خیلی بیشتری از افرادی که سربازی دارن میگرن ...درسته؟؟...
      سلام
      بستگی به نظر خود شخص داره یکی میگه دو سال میرم خدمت یکی هم خودم دیدم ترم 4 انصراف داده تا قانون عوض نشه زود معافیت پزکیشو بگیره !
      البته معافیت پزشکی ها با هم فوق میکنن ! یکی ممکنه به خاطر مشکلات روانی یا مثلا مشکلات حرکتی معافیت بگیره یکی هم ممکنه فقط به خاطر ضعف چشم معافیت بگیره !
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      از من میشنوی، نه نگیر، حقوقم نگرانش نباش، بعضیا میگن حقوقت میشه همون حقوق سرباز، یعنی 200 تومن، اینا همش حرفه، هرجا که بخوای کار کنی، یه سری چیزا هست، مثلا بهت ماموریت و اضافه کاری و شیفت و اینا میزنن، میبینی یه 4 - 5 تومن حقوقت شد با سربازی، ولی اگه سربازی نداشته باشی، میشه شاید 7 - 8 تومن، ماهی 3 - 4 میلیون واقعا به اونهمه دردسری که باید برا گرفتن معافیت تحمل کنی و مشکلات احتمالی بعدش نمی ارزه، اینطوریام نیست که کلا حقوق سرباز بگیری، مسئولا در نظر میگیرن اینجور پزشکارو.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دردسر و مشکلات داره که خب خودتون هم شنیدین و بقیه هم بالا پاسخ دادن
      اگه فک میکنی ارزششو داره برو دنبالش
      فکر کردن هم کافی نیست ! مطمین شو که میتونی بگیری معافیت پزشکی
      به قول اون دوستمون نری گیر کنی توش
      خوشا دیدار ما در خواب ...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      معافیت چشم چطوریاس ؟ میگن یه قطره میریزن تو چشم و شماره رو میاره پایین و ...
      داداش اگه به این راحتیا بود که ما ایرانیا کلا پادگان هامون از سرباز خالی بود !!!
      دنبال این روش ها رفتن فقط دردسر و اذیت کردن خودته هیچ فرجامی هم نداره
      یکی و میشناسم خواست موهاش یه چن وقت بریزه که نره سربازی خیلی وقت پیش البته
      حتی مژه هاشم ریخت و در نیومد
      دو سال ارزش ریسک به این بزرگی نداره
      خوشا دیدار ما در خواب ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      اول ببین بهت معافیت پزشکی میدن ، بعد به فکر طرح و حقوق باش !
      یجوری نشه بری و گیر کنی توش
      امروز رفتم دنبالش و حتی به پزشک معاین اولیه هم معرفی شدم وقتی رفتم پیشش گفت صد در صد معافی و حتی تو برگه ش نوشت که نیاز نیست برم پیش متخصص ، مستقیم باید برم شورای پزشکی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      دردسر و مشکلات داره که خب خودتون هم شنیدین و بقیه هم بالا پاسخ دادن
      اگه فک میکنی ارزششو داره برو دنبالش
      فکر کردن هم کافی نیست ! مطمین شو که میتونی بگیری معافیت پزشکی
      به قول اون دوستمون نری گیر کنی توش
      امروز رفتم دنبالش و حتی به پزشک معاین اولیه هم معرفی شدم وقتی رفتم پیشش گفت صد در صد معافی و حتی تو برگه ش نوشت که نیاز نیست برم پیش متخصص ، مستقیم باید برم شورای پزشکی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معافیت پزشکی بعضی جاها خب خوب نیس !

ولی ب نظر من ک الان سربازم بگیری بهتر !
      هم دو سال از عمرت ب فنا نمیره !
      هم دو سال بشتر میتونی کار کنی
      البته ب یاد داشته باش اون معافیت شاید بعضی جاها برات شمکل ساز باش مث بعضی استخدامی ها !
      و ...

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نمیدونم رشتتون چیه ولی خب طرح برید حقوقش چه تویه کارشناسی و چه دکترا خوب و مناسبه
      ولی خب تویه خیلی از استخدامیا زدن کسایی که معافیت پزشکی دارن رو استخدام نمیکنن.معایب هم داره دیگه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سربازی که خوبه
      ولی درکل به دردسر بعدش نمیارزه
      معافیت پزشکی مشکل سازه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      نمیدونم رشتتون چیه ولی خب طرح برید حقوقش چه تویه کارشناسی و چه دکترا خوب و مناسبه
      ولی خب تویه خیلی از استخدامیا زدن کسایی که معافیت پزشکی دارن رو استخدام نمیکنن.معایب هم داره دیگه
      اون قضیه استخدام رو که بیشتر واسه بانک ها و بعضی ادارات دولتیه که مال ده پانزده سال قبله در حال حاضر هیچ قانونی نیست که بگه معافیت پزشکی نباید استخدام بشه و حتی عدم استخدام دارندگان معافیت پزشکی غیر قانونیه!
      در ضمن من رشتم تجربیه فکر نمی کنم اصلا به استخدام تو دولت نیاز داشته باشم واسه تجربی انقدر کار هست
      پزشکی دارو دندان دامپزشکی بینایی سنجی شنوایی سنجی گفتاردرمانی پرستاری اعضا مصنوعی اتاق عمل فیزیوتراپی رادیولوژی پروتز دندان علوم آزمایشگاهی هوشبری و ......
      در ضمن در رابطه با طرح هم من از یه نظامی شنیدم دکتر های سرباز با سربازهای عادی پنجاه هزار تفاوت حقوقشونه!!!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      معافیت پزشکی بعضی جاها خب خوب نیس !

ولی ب نظر من ک الان سربازم بگیری بهتر !
      هم دو سال از عمرت ب فنا نمیره !
      هم دو سال بشتر میتونی کار کنی
      البته ب یاد داشته باش اون معافیت شاید بعضی جاها برات شمکل ساز باش مث بعضی استخدامی ها !
      و ...
      ون قضیه استخدام رو که بیشتر واسه بانک ها و بعضی ادارات دولتیه که مال ده پانزده سال قبله در حال حاضر هیچ قانونی نیست که بگه معافیت پزشکی نباید استخدام بشه و حتی عدم استخدام دارندگان معافیت پزشکی غیر قانونیه!
      در ضمن من رشتم تجربیه فکر نمی کنم اصلا به استخدام تو دولت نیاز داشته باشم واسه تجربی انقدر کار هست
      پزشکی دارو دندان دامپزشکی بینایی سنجی شنوایی سنجی گفتاردرمانی پرستاری اعضا مصنوعی اتاق عمل فیزیوتراپی رادیولوژی پروتز دندان علوم آزمایشگاهی هوشبری و ......
      در ضمن در رابطه با طرح هم من از یه نظامی شنیدم دکتر های سرباز با سربازهای عادی پنجاه هزار تفاوت حقوقشونه!!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اون قضیه استخدام رو که بیشتر واسه بانک ها و بعضی ادارات دولتیه که مال ده پانزده سال قبله در حال حاضر هیچ قانونی نیست که بگه معافیت پزشکی نباید استخدام بشه و حتی عدم استخدام دارندگان معافیت پزشکی غیر قانونیه!
      اره حقوق سربازی کلا حدود 100-300 تومنه حداکثر. ولی طرح با کارشناسی با اضافه کاری و کارانه و پرکیس و ... با کارشناسی 3 تومن میدن.
      اره درسته ولی خب هنوزم بعضی جاها زدن مثلا بیمارستان هایی که وابسته به ارتش و سپاه و نیروانتظامی اند معافیت پزشکی رو قبول ندارند.هر چند تعدادشون کمه و زیاد مهم نیست. معافیت بگیری خب 2 سال جلو میافتی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن