خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دقت در کنکور

با سلام نمی دونم قبلا تاپیکی با این عنوان زده شده یا نه اگه زده شده عذر می خوام.خب من چند سالی هست که به خاطر بی دقتی محض دارم شکست های پی در پی می خورم و این موضوع روی اعتماد به نفسمم تاثیر گذاشته.رشتم ریاضیه الانم سال چهارم میرم ولی به شدت نگران این بی دقتی هام هستم.ریاضی و فیزیکم خوبه از سال اول مشتق و انتگرال بلد بودم و حتی دو سال المپیاد فیزیک می خوندم ولی سر ازمایشگاه جای ایکس و وای رو جابجا نوشتم و حذف شدم حتی تو زندگی معمولیمم بی دقتم مثلا قاشق رو به جای چنگال بردم یا توی جمع و تفریق اشتباه کردم یا... .با افراد زیادی هم مشورت کردم و سایت های زیادی رو مطالعه کردم ولی هیچ کدوم کار ساز نبوده دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avm نمایش پست ها
      با سلام نمی دونم قبلا تاپیکی با این عنوان زده شده یا نه اگه زده شده عذر می خوام.خب من چند سالی هست که به خاطر بی دقتی محض دارم شکست های پی در پی می خورم و این موضوع روی اعتماد به نفسمم تاثیر گذاشته.رشتم ریاضیه الانم سال چهارم میرم ولی به شدت نگران این بی دقتی هام هستم.ریاضی و فیزیکم خوبه از سال اول مشتق و انتگرال بلد بودم و حتی دو سال المپیاد فیزیک می خوندم ولی سر ازمایشگاه جای ایکس و وای رو جابجا نوشتم و حذف شدم حتی تو زندگی معمولیمم بی دقتم مثلا قاشق رو به جای چنگال بردم یا توی جمع و تفریق اشتباه کردم یا... .با افراد زیادی هم مشورت کردم و سایت های زیادی رو مطالعه کردم ولی هیچ کدوم کار ساز نبوده دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه
      فکر نکنم این چیزی باشه که ما بتونیم کمکت کنیم
      بهتره بری پیش روانشناس
      حیفه که اینقدر هوشت خوبه با همچین بی دقتی هایی خراب شه همه چیز

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم خیلی بی دقت بودم و هستم
      ولی میتونین هرروز ضربای 3 رقمی در 3رقمیوذهنی انجام بدین تاثیرگذاره
      من بابرنامه alarmy که کارمیکردم برای اینکه ازخواب پانشم صبا اینارو انجام میدادم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم همینطوری بودم و هستم و خواهم بود. اگه بی دقتی تو کنکور نمیخوای بکنی, باورکن بهترین راهش حل کردن تست به صورت آزمونی و بعد تحلیلشه. و از اون مهم تر نباید به خودت بگی من بی دقتم
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

5. Top | #5
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط movaghat2 نمایش پست ها
      سلام. اول ازت میخوام که گارد نگیری مقابل حرفم! چون مردم ایران غالبا فکر میکنن هرکی بره پیش روانپزشک دیوونست و این واقعا بده
      توصیه میکنم با یه روانپزشک در این مورد حرف بزنی. من خودم زیاد اطلاع ندارم ولی در مورد adhd (بخصوص عدم تمرکزش) یه جست و جویی بکن. شاید هم مشکلت از این نباشه و مثلا به استرس ربط داشته باشه ولی به هرحال بهترین کسی که میتونه کمکت کنه یه پزشک متخصصه نه اعضای فروم کنکور!
      ممنون از راهنماییتون اما به نظرم بر عکسه یک روانپزشک که در شرایط من نبوده چطور می خواد کمک کنه(با مشاور صحبت کردم)!تو فروم کنکور شاید یکی مثل من پیدا بشه که بتونه کمکم کنه و دردم رو بفهمه روانپزشک فقط دارو برای افزایش تمرکز می ده که اصلا مشکل من چیز دیگه ای هست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.شما باید حتما به مشاور با تجربه ای مشورت کنین.ما چیی از دستمون نمیاد...

7. Top | #7
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonder نمایش پست ها
      منم خیلی بی دقت بودم و هستم
      ولی میتونین هرروز ضربای 3 رقمی در 3رقمیوذهنی انجام بدین تاثیرگذاره
      من بابرنامه alarmy که کارمیکردم برای اینکه ازخواب پانشم صبا اینارو انجام میدادم
      به نظرم هر چی ذهنی بیش تر انجام می دم وضعیت بد تر میشه چون تو امتحانا نشون داده تو جاهایی که ذهنی انجام دادم بیش تر بی دقتی کردم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون اما به نظرم بر عکسه یک روانپزشک که در شرایط من نبوده چطور می خواد کمک کنه(با مشاور صحبت کردم)!تو فروم کنکور شاید یکی مثل من پیدا بشه که بتونه کمکم کنه و دردم رو بفهمه روانپزشک فقط دارو برای افزایش تمرکز می ده که اصلا مشکل من چیز دیگه ای هست
      سلام.....
      روانپزشک تو شرایط شما نبوده ولی مطمعنا کلی آدم تو شرایط شما دیده و درمان کرده، ۱۱ سال تودانشگاه چیزای الکی نخونده که...
      از کجا میدونید دارو مشکلتون رو حل نمیکنه؟
      به پزشکتون اعتماد کنین، ضرر نمی کنین

9. Top | #9
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اینجا حتی یک نفر هم امکان نداره شرایطش مشابه من بوده باشه؟

10. Top | #10
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترجیح می دنم بدون دوا دکتر حلش کنم.ی راه بدون عوارض و... .اگه یکی احساس می کنه که تا حالا براش اتفاق افتاده که ی چیزی رو خوب بلد بوده ولی بی دقتی باعث شده بعد امتحان افسوس بخوره و تو زندگیش اینطوری بوده کمکم کنه خیلی ممنون میشم.شاید یکی پیدا شه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما باید کنکور ی بخونی
      معلومه تست نزدی
      اصلا ذهنت هم مشکل نداره
      مشکل کم تست زدن هست و کم آزمون دادن زمان دار
      و تسلط کم

12. Top | #12
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی اگه کسی رو می شناسید که معرفی کنید که بتونه کمکم کنه(مشاور یا پزشک و...)اینترنتی ممنون میشم.ی راهی که بتونم بدون دارو حل کنم!؟

13. Top | #13
      avm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      شما باید کنکور ی بخونی معلومه تست نزدی اصلا ذهنت هم مشکل نداره مشکل کم تست زدن هست و کم آزمون دادن زمان دار و تسلط کم
      خب حقیقتش ن تازه شروع کردم به خوندن و تست نزدم ولی تو زندگیم چرا اینطوریم؟بعلاوه تو این تست هایی هم که زدم با وجود سادگی بسیار بی دقتی های فجیع در حد جمع و تفریق داشتم.فک کنم ذهنم مشکل داره

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ....

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ترجیح می دنم بدون دوا دکتر حلش کنم.ی راه بدون عوارض و... .اگه یکی احساس می کنه که تا حالا براش اتفاق افتاده که ی چیزی رو خوب بلد بوده ولی بی دقتی باعث شده بعد امتحان افسوس بخوره و تو زندگیش اینطوری بوده کمکم کنه خیلی ممنون میشم.شاید یکی پیدا شه
      خود دانی من مطمئن ترین راه رو بهت پیشنهاد دادم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن