خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح سوالات کنکور تجربی 96 نسبت به سالهای قبل چگونه بود

رأی دهندگان
    165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت تر بود

60 36.36%
    • درهمان حد بود

61 36.97%
    • آسان تر بود

44 26.67%
    صفحه 63 از 73 نخستنخست ... 53626364 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 931 به 945 از 1094
    1. Top | #931
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      در مورد دعای رهبر برای کنکور اون دختر خانم لازم شد پست بزارم اینجا
      پیج رهبری اومده پست گذاشته که به دختر شهید مدافع حرم میاد میگه خب تو چیکار می‌کنی؟ دختر خانم میگه کنکور دارم. رهبرم میگه ایشالا قبول شید. بعد دختره میگه رفتم مشهد حرم امام رضا از خدا خواستم فقط چیزی قبول شم که منو خوشحالم کنه. بعد همونجا بهم زنگ زدن گفتن پزشکی تو مشهد آوردی. فیلمشم موجوده. خداوکیلی اینا ما را چی فرض کردن!! الان پیج رهبر این پستو گذاشت که یعنی دعای رهبر مستجاب شده یا دختر خانم از امام رضا حاجت گرفته یا چون فرزند شهید هست و بچه خوبی هست پس باهوشه و پزشکی آورده. و بقیه تنبل و کودن و خنگن! خب معلومه وقتی سهمیه داشته باشه تو کنکور شرکتم نکنه پزشکیو میاره . خداوکیلی مرغ پخته تو قابلمه هم خندش میگیره. رهبر داره به کسی آرزوی قبولی تو کنکور میگه که فرزند شهید و سهمیه داره. یکی بگه شما اگه نفرینشم کنی بازم قبوله اونم نه هر رشته‌ای؛ پزشکی. رشته‌ای که جوون بدبخت باید صبح تا شب درس بخونه چون پول دانشگاه آزاد رو نداره آخرشم یه نفر دیگه که حقش نیست جاشو بگیره. این دختر هم با خیال راحت رفته مسافرت. آخه الان این فیلمو گذاشتن دقیقا به کجاش باید افتخار کرد؟! تبعیض تبعیض تبعیض. لااقل اگه بچه شهید دفاع مقدس بود قبول اما مدافع حرم.. البته رهبرم حقم داره فیلم دیگه در زمینه دعای کنکور نداشت! آخه ایشون فقط یا با فرزندان شهدا دیدار میکنه و مستقیما صحبت می‌کنه یا با دانشجویان بسیجی، بقیه فرزندان ایرانم که هیچ. اگه هم بگن بابا نداره حمایتش کنه پس واسه کل یتیم‌ها این برنامه رو بچینن.واقعا متاسفم همین
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

2. Top | #932
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      پیج رهبری اومده پست گذاشته که به دختر شهید مدافع حرم میاد میگه خب تو چیکار می‌کنی؟ دختر خانم میگه کنکور دارم. رهبرم میگه ایشالا قبول شید. بعد دختره میگه رفتم مشهد حرم امام رضا از خدا خواستم فقط چیزی قبول شم که منو خوشحالم کنه. بعد همونجا بهم زنگ زدن گفتن پزشکی تو مشهد آوردی. فیلمشم موجوده. خداوکیلی اینا ما را چی فرض کردن!! الان پیج رهبر این پستو گذاشت که یعنی دعای رهبر مستجاب شده یا دختر خانم از امام رضا حاجت گرفته یا چون فرزند شهید هست و بچه خوبی هست پس باهوشه و پزشکی آورده. و بقیه تنبل و کودن و خنگن! خب معلومه وقتی سهمیه داشته باشه تو کنکور شرکتم نکنه پزشکیو میاره . خداوکیلی مرغ پخته تو قابلمه هم خندش میگیره. رهبر داره به کسی آرزوی قبولی تو کنکور میگه که فرزند شهید و سهمیه داره. یکی بگه شما اگه نفرینشم کنی بازم قبوله اونم نه هر رشته‌ای؛ پزشکی. رشته‌ای که جوون بدبخت باید صبح تا شب درس بخونه چون پول دانشگاه آزاد رو نداره آخرشم یه نفر دیگه که حقش نیست جاشو بگیره. این دختر هم با خیال راحت رفته مسافرت. آخه الان این فیلمو گذاشتن دقیقا به کجاش باید افتخار کرد؟! تبعیض تبعیض تبعیض. لااقل اگه بچه شهید دفاع مقدس بود قبول اما مدافع حرم.. البته رهبرم حقم داره فیلم دیگه در زمینه دعای کنکور نداشت! آخه ایشون فقط یا با فرزندان شهدا دیدار میکنه و مستقیما صحبت می‌کنه یا با دانشجویان بسیجی، بقیه فرزندان ایرانم که هیچ. اگه هم بگن بابا نداره حمایتش کنه پس واسه کل یتیم‌ها این برنامه رو بچینن.واقعا متاسفم همین
      جدی میگی اگه دختره عقل داشت میگفت رفتم یه امامزاده تو تهران دعا کردم الان پزشکی تهران اورده بود

3. Top | #933
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      جدی میگی اگه دختره عقل داشت میگفت رفتم یه امامزاده تو تهران دعا کردم الان پزشکی تهران اورده بود
      باید تاسف خورد
      ۸ماه بکوب خر زدم چشام ب فنا رفتن الان استرس شیراز و تهران دارم
      اونوخت همچین افرادی ک بالاترین درصدشون ب انگشتا دوتا دست نمیرسه پزشکی بخونن...

4. Top | #934
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه میشه لینک فیلمشو بزارین استفاده کنیم

5. Top | #935
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanb314 نمایش پست ها
      اگه میشه لینک فیلمشو بزارین استفاده کنیم
      فیلم | روایتی از ملاقات یک دختر شهید مدافع حرم با رهبر انقلاب

6. Top | #936
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تشکرات فراوان....

7. Top | #937
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      احساس میکنم شما داری اشتباه میزنی!!!!اولا زود قضاوت نکن !از کجا میدونی با سهمیه الزاما قبول شده؟!شاید بدونه سهمیه هم قبول میشد!خوشم میاد تا یه چیز به رهبر مربوط میشه همه سلاح زود قضاوت کردن رو از جیبشون در میارن!!!دوما من مسلمان معتقدم اگر انسان تلاشش دو به اندازه کافی بکنه قطعا دعای رهبر یا پدر و مادر یا انسان های دیگه قطعا موثره اما احساس میکنم شما آیا ثانیه از زندگیه این دختر رو دیدی؟!!!شاید از شخص شما هم خیلی بیشتر زحمت کشیده باشه!سوما حد خودت رو نگهدار و به شهید مدافع حرم توهین نکن!حله؟!آقای وطن پرست؟!مطمئن باش اگه تو اینجا هم اگه جنگ بشه همینا تو صف مقدمن نه من و شمایی که کل آرزوی زندگیمون قبولی تو دانشگاه بوده!!چهارما واضحا اولویت ملاقات های شخصی رهبر باید با خانواده شهیدان باشه!اما این آیا دلیل میشه با بقیه دیدار نمیکنه؟!!!آیا نشست هر ساله رهبر با دانشجویان رو میبینین که گاهی هم انتقاد های تندی رو به شخص رهبری میگن!آیا اینها هم همشون فرزند شهید و ... هستن؟!!!نمیبینین یا چشم ندارین خدای ناکرده؟!نمیدونم چرا احساس میکنم شما صرفا خواستین صرفا کینه و نفرتتون رو نسبت به رهبری با یه بحث خنده دار مطرح کنین؟!!!مطمئن باش شخص رهبر برای همه ی جوانان دعا میکنخ برای من و تو و همه!!!این فیلم هم بنظرم یه فیلم مناسبتی زیبا بود که اتفاقا نشون دهنده اهمیت رهبر به جوانان بود که حواسشون به این اتفاقات هست و این فیلم صرفا یه مثال بود و چه زیباتر شد وقتی که برای فرزند مدافع حرم شد!!!در ضمن مطمئن شخص رهبر خیلی بیشتر از من و شما به فکر همه یتیمان و زندانیان و .... هست که از کمک هاشون کاملا واضحه !بنده صرفا تو این موضوع با شما موافقم که نباید یک چنین سهمیه ای برای کسی که تلاش نکرده قائل شد!یعنی اختصاص دادن این سهمیه به خانواده شهدا و جانباز و ‌... غیرمنطقیه در صورتی که خودشون هیچ تلاشی نکنن و تو این موضوع با شما موافقم!!!!

8. Top | #938
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Donyaw_ نمایش پست ها
      دوستان من کل درس هارو رو 100 زدم امیدی هست عایا
      خیلی نگرانم ب خدااااا
      نه داش
      البته اگه پولداری روی آزاد سهمیه گذاری کن!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #939
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تحلیل فوق حرفه ای من از کنکور...
      ادب:لغت و املا و تاریخ ادب و آرایه به نسبت ساده و قرابت هم سطح با سالای قبل
      عربی:قواعد تا حدودی ساده تر و درک مطلب به طور قابل ملاحظه ای سخت تر بود
      معارف:کاملا متفاوت نسبت به سالای قبل و همین کارو سخت کرده بود
      زبان:ردینگ های به نسبت سخت تری داشت
      ریاضی:قابل مقایسه نبود با سالای قبل... بدون سوال چالشی و کاملا در حد کتاب درسی
      زیست : سوالات استانداردتر و در عین حال نکته خیزی داشت
      فیزیک :دو نوع سوال داشت یا خیلی آسون یا چالشی
      شیمی: نسبت به سالای قبل استدلالی تر و آسون تر شده بود
      ویرایش توسط Erfanb314 : 19 تیر 1396 در ساعت 21:11

10. Top | #940
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      نه داش
      البته اگه پولداری روی آزاد سهمیه گذاری کن!
      هعیی چه بد شد سال دیگه بالای صد میزنم -___-
      مرسی اه
      تو
      مرا
      جان
      و
      جهانی
      !!!

11. Top | #941
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اینکه استارتر این تایپیک منم خیلی خشحالم!!!!خخخخخ

12. Top | #942
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تحلیل فوق حرفه ای من از کنکور...
      ادب:لغت و املا و تاریخ ادب و آرایه به نسبت ساده و قرابت هم سطح با سالای قبل
      عربی:قواعد تا حدودی ساده تر و درک مطلب به طور قابل ملاحظه ای سخت تر بود
      معارف:کاملا متفاوت نسبت به سالای قبل و همین کارو سخت کرده بود
      شیمی: نسبت به سالای قبل استدلالی تر و آسون تر شده بود
      عرفان خودمون
      امسال زیر 10 ای دیگه؟
      @pezeshkitehran
      میخوای تاپیکو ریپ بزنم خوشحال ترم بشی؟
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 19 تیر 1396 در ساعت 21:19

13. Top | #943
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      عرفان خودمون
      امسال زیر 10 ای دیگه؟
      @pezeshkitehran
      میخوای تاپیکو ریپ بزنم خوشحال ترم بشی؟
      واسه زیر صد برنامه ریخته بودمولی با توجه دراصد دوستان به نائب آخری هم راضیم

14. Top | #944
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      از اینکه استارتر این تایپیک منم خیلی خشحالم!!!!خخخخخ
      خدا قوت دلاور کار خطیری بوده

15. Top | #945
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدا قوت دلاور کار خطیری بوده
      سلام دکتر. خوبی؟ کنکور خوب بودی؟

صفحه 63 از 73 نخستنخست ... 53626364 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن