خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Nmt نمایش پست ها
      حداقل وضعیت تو اردبیل خیلی خرابه! اینجا سال پیش تا این موقع خدا میدونه چقد برف و بارون باریده بود امسال از مهر فقط یه بار بارون اونم خیلی خیلی کم باریده =/
      حالا تو نقشه قسمت زیادی از اردبیل با رنگ سبز نشون داده شده .
      دیگه بخونید بقیه جاها خصوصا مناطق مرکزی مثل اصفهان و کرمان و شیراز و ... چه وضعیت بدی دارن

2. Top | #17
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=It is POSSIBLE;1250642]با دعا هم بارون میاد؟[/QUOTE
      با دعا هیچی نمیاد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      الان من کاملا حاج و واج موندم در مورد صحبتای شما
      اصلا اینجا یا کلا تو صحبتای من بحثی از اسلام و یا دین خاصی نشد .
      گفتم دعا که فقط به وجود و قبول کردن خدا بستگی داره همین .که تقریبا همه تو دنیا قبول دارن و حالا به طرق مختلف و به دعا هم اعتقاد دارن
      صحبتی که میکنی بحث غالب توی فضای مجازی و اینستاگرامه که شما تو فضاش قرار گرفتی و الان کاملا روی موج و مسیر ابی و احساس میکنی شاید با این شرایط میتونی خودت رو فرهیخته تر و روشن فکر تر نشون بدی
      پ.ن:بحث علم و باروری ابر و هواشناسی و ... اینا همش هست ولی چیزی نیست که غالب مردم بتونن انجام بدن و اوناییکه مسئول و علمش رو دارن اصولا باید تو این شرایط انجام بدن ولی ما هم باید کار خودمون رو بکنیم و حداقل صرفه جویی کنیم و حالا اگه یکی هم دعا کنه یا ارزو هم بد نیست و میتونه مفید باشه.دعا حداقل کاری که میکنه اینکه جامعه رو نسبت به هم نزدیک تر میکنه
      اولا که پیام دومی من برا شما نبود اگه دقت کنی Dahi رو نقل قول کردم نه شمارو
      شما هم فک کنم تو مسیر جریانی قرار گرفتین که هر کی نقدی به حرفای شما داشته باشه فک می کنین چیزی حالیش نیست و ادای روشنفکرارو درمیاره، شما دعا کن تا بارون بیاد، موفق باشی

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 09 آذر 1396 در ساعت 16:14

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      اولا که پیام دومی من برا شما نبود اگه دقت کنی Dahi رو نقل قول کردم نه شمارو
      شما هم فک کنم تو مسیر جریانی قرار گرفتین که هر کی نقدی به حرفای شما داشته باشه فک می کنین چیزی حالیش نیست و ادای روشنفکرارو درمیاره، شما دعا کن تا بارون بیاد، موفق باشی
      شما میتونی با هر چیز و هرکسی مخالف باشی به شرط اینکه یه منطقی پشتش باشه یا حداقل غیر منطقی نباشه و به موضوع ربط داشته باشه
      من در مورد کم ابی و صرفه جویی و دعا حرف زدم . شما فقط قسمت دعاش رو دیدی و اونم ربط دادی به صحبتای برخی از اخوندا در مورد بلایای طبیعی که من اصلا دلیلی نمی بینم که برای صحبت در موردش وقت بزارم
      من صحبتی از خواهرم حجابت یا برادرم نگاهت نکردم.نگفتمم برید نماز مخصوص بارون بخونید .گفتم دعا کنید که تو هر دینی و مسلکی هست .حالا اگه شما به اختیار خودت
      به این چیزا اعتقادی نداری اون بحث اش یه چیز دیگه است و انتقاد از اون یا صحبت ازش جاش تو این تاپیک نیست
      و بی مربوطه و بخاطر همین میگم صحبت های قبلی شما بیشتر در اثر تحت تاثیر قرار گرفتن از یه موجه.کل حرف من اینه
      پ.ن: قضیه نقل گرفتن(خط اول) کاملا نامربوط بود .تاپیک عمومی و با محوریت بحث کردنه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما میتونی با هر چیز و هرکسی مخالف باشی به شرط اینکه یه منطقی پشتش باشه یا حداقل غیر منطقی نباشه و به موضوع ربط داشته باشه
      من در مورد کم ابی و صرفه جویی و دعا حرف زدم . شما فقط قسمت دعاش رو دیدی و اونم ربط دادی به صحبتای برخی از اخوندا در مورد بلایای طبیعی که من اصلا دلیلی نمی بینم که برای صحبت در موردش وقت بزارم
      من صحبتی از خواهرم حجابت یا برادرم نگاهت نکردم.نگفتمم برید نماز مخصوص بارون بخونید .گفتم دعا کنید که تو هر دینی و مسلکی هست .حالا اگه شما به اختیار خودت
      به این چیزا اعتقادی نداری اون بحث اش یه چیز دیگه است و انتقاد از اون یا صحبت ازش جاش تو این تاپیک نیست
      و بی مربوطه و بخاطر همین میگم صحبت های قبلی شما بیشتر در اثر تحت تاثیر قرار گرفتن از یه موجه.کل حرف من اینه
      پ.ن: قضیه نقل گرفتن(خط اول) کاملا نامربوط بود .تاپیک عمومی و با محوریت بحث کردنه
      من فقط مکالمه م با شما این بود که آیا با دعا بارون میاد؟ همین، شما از مکالمه ی منو سایر دوستان برا کش دادن بحث استفاده می کنی و ربط می دی به حرفای خودت که درست نیست. خب حالا هر چی، شما یه نظری داری منم یه نظر دیگه، دعوا که نداریم با هم میاین زود جبهه می گیرینو اون حرفارو می زنین (ادای روشنفکرارو درمیاری و ...)
      بی خیال، ادامه دادن این بحث سودی نداره، شاد باشی همیشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      من فقط مکالمه م با شما این بود که آیا با دعا بارون میاد؟ همین، شما از مکالمه ی منو سایر دوستان برا کش دادن بحث استفاده می کنی و ربط می دی به حرفای خودت که درست نیست. خب حالا هر چی، شما یه نظری داری منم یه نظر دیگه، دعوا که نداریم با هم میاین زود جبهه می گیرینو اون حرفارو می زنین (ادای روشنفکرارو درمیاری و ...)
      بی خیال، ادامه دادن این بحث سودی نداره، شاد باشی همیشه
      خب منم دقیقا در رابطه با همین نقل گرفتم و خواستم بگم جای بحث این مورد تو این تاپیک نیست.چون شرایط به هیچ وجه مناسب نیست
      در مورد اون کلمه روشنفکری هم من به شما نگفتم : ) و منظورم یه گروه و یه جریان خاص بود : - "
      من نمیخواستم ناراحتت کنم .فقط یه بحث ساده بود : )
      به هر حال مرسی.تو هم همیشه شاد باشی

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

قبول دارم ایران کشوری کویری هستش لکن 95 درصد معضل بحرانی پیش رو بخاطر وجود خائن های خادم نما ، مدیران بی کفایت و بی لیاقتی هستش که در رأس دستگاه های اجرایی کشور تکیه زدند و هر و از بر تشخیص نمیدهند ، به عنوان مثال این مورد رو داشته باشید :

تاملی بر سخنان شگفت‌آور و ابهام آفرین اسماعیل نجار : مدیریت بحران زلزله کرمان بر عهده مدیری است که در کانادا زندگی می‌کند!

یا مثلا این مورد بسیار جالب (!) ؛

بعد هم مقایسه بفرمائید با ؛

متأسفانه خانه از پای بند ویران است عزیز گرامی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سجاد تو مشهد ریختن بیرون گویا : - "
      یعنی باور کنم کار تو نبوده؟

پ.ن: وضعیت و بحران اب خیلی خرابه و با این حجم از عدم بیخیالی تو مسئولان برا پیدا کردن راهکار داره بدتر هم میشه.
      نمیدونم چرا اونطور که باید شاید روی این قضیه مانور داده نمیشه و اونقدرا مردم رو هم حساس نکرده
      حرف من که الان این موضوع باید مورد اول شبکه ها و تلوزیون باشه شخصی نیست و فکر کنم کاملا منطقیه چون نیاز به اب اولین نیاز هر ادمیه و هر لحظه داره این شرایط بدتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

قبول دارم ایران کشوری کویری هستش لکن 95 درصد معضل بحرانی پیش رو بخاطر وجود خائن های خادم نما ، مدیران بی کفایت و بی لیاقتی هستش که در رأس دستگاه های اجرایی کشور تکیه زدند و هر و از بر تشخیص نمیدهند ، به عنوان مثال این مورد رو داشته باشید :

تاملی بر سخنان شگفت‌آور و ابهام آفرین اسماعیل نجار : مدیریت بحران زلزله کرمان بر عهده مدیری است که در کانادا زندگی می‌کند!

یا مثلا این مورد بسیار جالب (!) ؛

بعد هم مقایسه بفرمائید با ؛

متأسفانه خانه از پای بند ویران است عزیز گرامی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از استارتر عزیز.
      واقعیتش منم خیلی وقته همش تو فکر کم ابی و اینطور مساعل هستم..
      در این مورد یه سوال دارم شاید خنده دار باشه...
      برای رفع کم ابی مثلن نمیشه ابر های بارور رو از کشور های پر برف و بارون همسایه مثلن روسیه هدایت کنن به داخل ایران ولو با هزینه های بسیار زیاد ولی قطعن ارزششو داره
      یا مثلن بیان اب رو تولید کنن یعنی از هیچی تو ازمایشگاه اب تولید کنن
      به نظرتون خنده داره یا نه میشه همچین کارهایی انجام داد

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سجاد تو مشهد ریختن بیرون گویا : - "
      یعنی باور کنم کار تو نبوده؟

پ.ن: وضعیت و بحران اب خیلی خرابه و با این حجم از عدم بیخیالی تو مسئولان برا پیدا کردن راهکار داره بدتر هم میشه.
      نمیدونم چرا اونطور که باید شاید روی این قضیه مانور داده نمیشه و اونقدرا مردم رو هم حساس نکرده
      حرف من که الان این موضوع باید مورد اول شبکه ها و تلوزیون باشه شخصی نیست و فکر کنم کاملا منطقیه چون نیاز به اب اولین نیاز هر ادمیه و هر لحظه داره این شرایط بدتر میشه
      مشهدیا همه سجاد هستند (!)

پ.ن : ارجاع به پست قبلی

11. Top | #26
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      تا وقتی که سیستم بر پایه خیانت به ایران و ایرانیه
      هیچی درست نمیشه!
      ۴۰ سال فرصت برای توسعه رو از دست داد ایران
      دیگه هم فرصتی نیست
      درختان قطع شدن
      رود خونه ها تالاب ها و دریاچه ها خشک شدن
      اب نداریم
      چاه های نفت دیگه دارن تموم میشن ولی تموم نفت صرف ساخته شدن حوزه و ساختمان تو عراق و عبا عمامه سید حسن و قرتی بازیای حماس و لباس زن اسد و ودکای خود اسد شد!
      همه ی اینها در حالی اتفاق افتاد که ایران ۵۸ اقتصادی در حد کره جنوبی داشت ولی الان از عربستان و ترکیه و امارات و بحرین هم از همه نظر بدبخت تره!
      تا ۲۰سال دیگه اگه اتفاقی نیفته ایرانی ها به حدی بدبخت میشن که به عربستان و ترکیه برای کارگری و گدایی هجوم می‌برن!
      همینطور که الان ایرانی های زیادی تو دوبی و ترکیه کارگری و تن فروشی میکنن.
      پرچم ایران ۴۰ساله که هر روز تو دنیا آتیش میزنن...
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن