خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face یک سوال در مورد ادبیات و منابعش (لطفا راهنمایی ام کنید)

سلام دوستان ، یک سوال برام پیش اومده در رابطه با ادبیات ...
      من برای ادبیات این کتاب های موضوعی رو میخوام تهیه کنم (آرایه خیلی سبز ، لغت مهر و ماه ، املا خیلی سبز ، قرابت هامون سبطی ، زبان فارسی الگو) ، بعدش به نظرتون با چه ترتیبی باید از این منابع استفاده کنم ؟ یعنی کدوم بحث ها رو از آرایه ، قرابت و لغت به ترتیب استفاده کنم تا بیشترین بازده رو داشته باشه ؟ بعد به نظرتون نیازی به مطالعه کتاب هایی مثل محوری واسه سال به سال به منظور بررسی نکات و مفاهیم کتاب درسی هست یا اینکه با همون خوندن کتاب های مبحثی و تست زدن اوکی میشه ؟ واسه تست بیشتر هم از کتاب موضوعی گاج واسه هر بخش میخوام استفاده کنم
      اگه اشکالی هم تو منابع هم میبینید بگید
      ویرایش توسط yousef78 : 14 تیر 1396 در ساعت 21:57

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..
      ارایه هم نشرالگو خوبه هم خیلی سبز..
      املا و لغت یه کتابه..جدا جدا نیست که هم مهروماه خوبه ونشرالگو من خودم نشرالگو دارم که خیلی خوبه
      قرابت از نظرم هامون سبطی وقت تلف کردنه فقط با تست های قاطی (نه درس به درس)راه میفتی که نشرالگو خوبه...هامون سبطی بیشتر درسنامه هس و تهش میبینی بی فایده بوده اگه وقت خیلی داری بخونش بعد تست..زبان فارسی من خیلی سبز داشتم که خیلی خوب توضیح داده..
      برای تاریخ ادبیات حتماااا لقمه مهر وماه اصلا نشرالگو نگیر چون نسبت به مهروماه ناقصه(من هردورو داشتم و نشرالگو کم و کاستی داش)
      به پیشنهادم اصلاااا درس به درس نخون چون فایده نداره فقط شاید برا ازمونای ازمایشی..بهترین راه مبحثی خوندنه...
      تو تابستون حتما حتما حتما حتما اراااایه قرابت زبان فارسی رو بخون ...تاریخ ادبیات و لغات هم کم کم بخونی درطول سال اوکی میشه..ولی قرابت ارایه زبان فارسی تو تابستووون خیلییی کار کن که اونموقع تلمبار نشه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)