خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Post این نوع برنامه رو برای کنکور 1397 میپسندید؟(جواب بدید)

دوستان من برنامه الفا مثبت رو خریدم حالا این سوال اومده تو ذهنم که باهاش پیش برم یا نه چون مثلا برنامش که 14 روزست 7 روز پشت سرهم دوم و 7روز بعدی پشت سرهم سال سوم رو گذاشته اما خودم که برنامه 14 روزه برای خودم گذاشته بودم دوم و سومش قاطی بود توی این دو هفته! مثلا برای درسی مثل شیمی 8 جلسه مطالعاتی داشتم که 4 تاش مربوط به سال دوم و 4 تاش مربوط به سال سوم میشد و تقریبا از هر کدومشون 1.5 فصل رو میخوندم . من نمونه رو گذاشتم از این برنامه و ممنون میشم که برنامه رو با وسواس زیاد !!!!! ببینید و به سوالات زیر دونه به دونه پاسخ کامل بدید مرسی
      capture1.png
      capture.png
      1. ساعت مطالعه برنامه و تنوع درسیش رو میپسندید؟
      2. در کل برنامه خوبیه برای قبول شدن و استارت؟خودتون ازش استفاده میکردید اگه داتشتید حالا!؟
      3.طبق برنامش پیش برم یا با همون برنامه خودم جلو برم؟ اصلا فرقی دارن کلا باهم ؟

در ضمن من ازمون نمیرم!و هنوزم استارت نزدم!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا جواب بدید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی یکی پیدا نمیشه جواب بده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      خب تو نگاه اول بد نیس ولی باید دید تا کجا پیش میره و چجوری. خاستی مدرسه مون مشاور خوبی داره براش بفرست نظرشو بگه
      شماره تلفن یا آیدیشو تو خصوصی بفرست مرسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      این موضوع که باید هرروز شیمی و زیست باشه و ریاضی و فیزیک یک روز درمونش رو رعایت کرده خوبه . ساعت مطالعه اش هم خوبه 9 ساعت . ولی حدس میزنم اوایل نتونی این مقدار ساعت رو با " کیفیت " بخونی. میتونی یکی دوهفته اولش ، حجم یک روزش رو تو دوروز بخونی . اگه هم مشکلی نداری که هیچی . بیشتر از این ساعت رو بنظرم حتی اگه تواناییش رو نخون . همین قدر بنظرم تا عید هم کافیه. اینکه آرایه و قرابت گذاشته هم خوبه.
      یه چندتا مشکل داره بنظرم:
      تو قسمت عمومیش برنامش خوب نیست بنظرم . یک ساعت رو سه قسمت کرده خیلی کمه .دوتا قسمت 45 min ای باشه بنظر من بهتره .
      عربی رو قشنگ معلوم نکرده چی بخونی .
      در مورد یه هفته دوم یه هفته سوم هم من خودم نظرم ( برای زیست و شیمی ) کلا دوم بعدش کلا سوم هه .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام.
      این موضوع که باید هرروز شیمی و زیست باشه و ریاضی و فیزیک یک روز درمونش رو رعایت کرده خوبه . ساعت مطالعه اش هم خوبه 9 ساعت . ولی حدس میزنم اوایل نتونی این مقدار ساعت رو با " کیفیت " بخونی. میتونی یکی دوهفته اولش ، حجم یک روزش رو تو دوروز بخونی . اگه هم مشکلی نداری که هیچی . بیشتر از این ساعت رو بنظرم حتی اگه تواناییش رو نخون . همین قدر بنظرم تا عید هم کافیه. اینکه آرایه و قرابت گذاشته هم خوبه.
      یه چندتا مشکل داره بنظرم:
      تو قسمت عمومیش برنامش خوب نیست بنظرم . یک ساعت رو سه قسمت کرده خیلی کمه .دوتا قسمت 45 min ای باشه بنظر من بهتره .
      عربی رو قشنگ معلوم نکرده چی بخونی .
      در مورد یه هفته دوم یه هفته سوم هم من خودم نظرم ( برای زیست و شیمی ) کلا دوم بعدش کلا سوم هه .
      مرسی داداش

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ساعت بندی کردنش خوب نیس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هزینه مشاورش چقدره؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      هزینه مشاورش چقدره؟؟؟
      هزینه نداره کل پکیج 90 تومن بود یه فایل پی دی اف مشاوره ای توش بود خیلی جالبه حالا اگه خواستی میفرستم شاید کمکتون کنه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باشه برام در خصوصی بفرست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      دوستان من برنامه الفا مثبت رو خریدم حالا این سوال اومده تو ذهنم که باهاش پیش برم یا نه چون مثلا برنامش که 14 روزست 7 روز پشت سرهم دوم و 7روز بعدی پشت سرهم سال سوم رو گذاشته اما خودم که برنامه 14 روزه برای خودم گذاشته بودم دوم و سومش قاطی بود توی این دو هفته! مثلا برای درسی مثل شیمی 8 جلسه مطالعاتی داشتم که 4 تاش مربوط به سال دوم و 4 تاش مربوط به سال سوم میشد و تقریبا از هر کدومشون 1.5 فصل رو میخوندم . من نمونه رو گذاشتم از این برنامه و ممنون میشم که برنامه رو با وسواس زیاد !!!!! ببینید و به سوالات زیر دونه به دونه پاسخ کامل بدید مرسی
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1.PNG
مشاهده: 280
حجم: 295.3 کیلو بایت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 271
حجم: 297.3 کیلو بایت
      1. ساعت مطالعه برنامه و تنوع درسیش رو میپسندید؟
      2. در کل برنامه خوبیه برای قبول شدن و استارت؟خودتون ازش استفاده میکردید اگه داتشتید حالا!؟
      3.طبق برنامش پیش برم یا با همون برنامه خودم جلو برم؟ اصلا فرقی دارن کلا باهم ؟

در ضمن من ازمون نمیرم!و هنوزم استارت نزدم!

ننوشته که در زیست چ فصلی بخونی؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خریده بودم هفته قبل ولی استفاده نکردم چون هم‌ مدرسه میرم ۲ روز در هفته همم ۲ تا کلاس بیرون اینطوری نمیتوستم کامل اجراش کنم یکیم اشکالش اینه که با آزمون ها هم هماهنگ نیست ولی چون شما نه آزمون میرید و احتمالا مدرسه هم نمیرید به نظرم اجرا کنین خوبه‌ منم هنوز استارت نزدم هی امروز فردا میکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قاطی نخون تو تابستون یا دوم رو تکمیل کن یا سوم..من اونموقع که مشاور داشتم تابستون دوم رو خوندم..قاطی که بخونی سردرگم میشی..مثلا شیمی دوم رو تموم کن بعد برو سراغ سوم..فایده نداره که مثلا وسط ساختار اتم بپری محلول بخونی..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حالا نمیشد همینجا بفرستی؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشخص نكرده از ساعت چند تا چند بخونيد؟؟؟ اينجوري جواب نميده چون استراحت بينش بايد مشاوره اي باشه در ضمن رياضي و زيستشم بايد مبحثي ميكرد نه صفحه اي !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)