خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مدرسه نمونه دولتی دور یا دولتی نزدیک خونه؟

سلام
      امسال میرم 4 ام تجربی
      معدل امسالم 19/42 شد
      مدرسه نمونه دولتیه
      میخوام نرم اونجا(چون راهم دوره و سختمه)
      و برم ی مدرسه معمولی نزدیک ثبت نام کنم
      و به قول معروف راه دوری درس بخونم
      نظرتون چیه؟
      رتبمم میخوام زیر 300 منظقه 1 باشه
      ویرایش توسط Tia : 14 تیر 1396 در ساعت 18:05 دلیل: عنوان نادرست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شما انگار 3 سال دبیرستان نمونه خوندید. اگه بتونید برید خیلی بهتره، بخاطر جو رقابتی، معلما، رفع اشکال و...
      ولی اگه نمیتونید، فکر نکنم مشکلی باشه. بازم با درس خوندن میتونید خودتون رو بکشید بالا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jahad نمایش پست ها
      سلام
      امسال میرم 4 ام تجربی
      معدل امسالم 19/42 شد
      مدرسه نمونه دولتیه
      میخوام نرم اونجا(چون راهم دوره و سختمه)
      و برم ی مدرسه معمولی نزدیک ثبت نام کنم
      و به قول معروف راه دوری درس بخونم
      نظرتون چیه؟
      رتبمم میخوام زیر 300 منظقه 1 باشه
      سلام. برای هر درس منابع درست انتخاب کنید. اگه برای هر درس چند تا کتاب داشته باشید خودش باعث سردرگمی میشه.
      از خلاصه نویسی استفاده کنید که توی بیشتر درس ها مثل شیمی و فیزیک کمک میکنه. هر آزمون آزمایشی که انتخاب کردید با برنامه همون پیش برید. برای ادبیات موضوعی کار کردن خیلی خوبه. کتاب های موضوعی نشرالگو برای ادبیات خیلی کامل و عالی هستند. درس دینی بهترین کتاب براش میکرو طبقه بندی گاج. درس شیمی هم مبتکران و هم خیلی سبز هر دو خوبن. البته منابع برای بعضی از کنکوری ها سلیقه ایست ولی این چندتا که گفتم از بهترین ها هستند. فریب دی وی دی های آموزشی و مشاورایی که تلویزیون تبلیغ میکنه رو هم نخورید. چون اونا هدفشون پول در آوردن و دلشون به حال کسی نمی سوزه. موفق باشید.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      التماست می کنم که این کارو نکنی!!!
      من سه سال نمونه بودم امسال سر خساست که نمی خواستم پول شهریه رو بدم و تنبلی که حوصله کلاسای زیاد رو نداشتم و جوش رو هم دوست نداشتم اومدم دولتی.
      بدترین کار عمرم بود.
      تو مدرسه دولتی چیزی به نام درس دادن عملا وجود نداره.معلم یا خاطره می گه یا کلا سرکلاس نمی یاد.اگرم درس بده درسش در حدیه که امتحان کلاسیشو ده بگیریچیزی که به درد کنکور بخوره نمی گه.
      بچه هاش هم که واویلان...نصفشون گیجن کلا و چیزی نمی فهمن اون نصف دیگه هم که می فهمن حال درس خوندن ندارن. یه بار نتیجه های کنکور مدرسه دولتی رو با نمونه مقایسه کن می فهمی چی می گم.همشون دنبال دانشگاه آزادن کسی به فکر درس خوندن نیست.
      خلاصه این بدترین کاریه که می تونی بکنی.اگه خیلی از مدرسه بدت می یاد غیرحضوری بگیر این خیلی بهتره.اگه نه ابدا مدرسه نمونه ت رو ول نکن که بدترین کارو می کنی.
      هرچی رو ضعف داشتی یا منبعی می خواستی تو همین انجمن سوال بپرس کمکت می کنن.لااقل تو نمونه دولتی یه معلم حسابی هست که خوب بهت درس داده که معدل 19 آوردی.تو دولتی معلم حرص حقوق کمش-یا شاید بی سوادیشو-سر دانش آموز خالی می کنه.
      خلاصه از من می شنوی...اگه یه بشکه نفت روی خودت بریزی خودتو آتیش بزنی بهتر از دولتی رفتنه.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چی بگم چون خیلی بیشتر باید توضیح میدادی
      سالای قبل تستی کار کردی یا تشریحی؟
      ترازت چقدره؟

هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا این کار رو نکن همه 3 سال رو عادی درس میخونن سال اخر رو به اب و اتیش میزنن برن یه مدرسه خوب شما 3 سال رو خوب خوندی سال اخر رو میخوای بیای بیرون؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیین داداش این موضوع کاملا بستگی ب نوع شخصیت خودت داره!
      وضعیت اکثر مدارس دولتی ب شدت داغونه!
      از کیفیت پایین معلماش میگذرم چون کتاب و dvdمطمئنا جاشو ب خوبی میگیره ولی چیزی ک خیلی رو مخ هست تو این مدارس جو بیخیالی هست ک به مدرسه حاکمه!!!!
      ک خیلی راحت میتونن تو رو هم یکی مثل خودشون کنن! نمونه ی بارزش خودم!!!
      منم ب دلیل اینکه انسانی رو انتخاب کردم ازتیزهوشان شهرمون مجبور شدم برم ی مدرسه دولتی و امسالم رو ب معنای واقعی کلمه خرای کنم!
      اگر واقعا طبق شناختی ک داری از خودت آدم زیاد تحت جو و اهل حاشیه نیستی شاید در اون صورت اینکار حداقل ضرر زیادی نداشته باشه!!!
      اینم در نظر داشته باش ک 3سال تو یه جو دیگ بودی الان ی دفعه ای میخای برس تو ی جو کاملا متضاد!!

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توصیه منم اینه که اصلا این اینکارو نکنی
      یک سال سختی بکشی بهتره فکر میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن