خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hana199665 نمایش پست ها
      مثلا توی ریاضی مباحث پیش1 کاربرد مشتق,مشتق هندسه اینا یخورده یادگیرشون زمان بره و توی تابستون مطالعه بشه بهتره
      واینکه سعی کن سرعت محاسباتت رو بالا ببری تو این چند ماه و ذهنی تر محاسباتتو انجام بدی
      توی فیزیک هم پیش1و مدار های الکتریکی یادگیرشون یخورده به وقت نیاز داره تو تابستون مطالعه بشه بهتره
      توضیحات شما خوب بود و درمورد پست اول این تاپیک شما باید بگم منم این روش رو میپسندم و اجرا کردم
      ولی در مورد چیزی تحت عنوان برنامه ریزی حجمی یا ساعتی یا حجمی ساعتی هفتگی یا روزانه و .... یا یه چیزی تو این مایه ها : ) هنوز به جواب نرسیدم.نظر شما چیه؟؟
      پ.ن:شما الان داروسازی میخونید؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      توضیحات شما خوب بود و درمورد پست اول این تاپیک شما باید بگم منم این روش رو میپسندم و اجرا کردم
      ولی در مورد چیزی تحت عنوان برنامه ریزی حجمی یا ساعتی یا حجمی ساعتی هفتگی یا روزانه و .... یا یه چیزی تو این مایه ها : ) هنوز به جواب نرسیدم.نظر شما چیه؟؟
      پ.ن:شما الان داروسازی میخونید؟؟
      لطف دارید شما
      نه متاسفانه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lordnomad نمایش پست ها
      دوستانی که برای کنکور 97 می خوان برنامه ریزی کنند و بخونن پیام خصوصی بدهند می خوایم چند نفر بشیم اطلاعاتون رو به اشتراک بگذاریم و انگیزشی کار کنیم که تا تهش با هم باشیم. من خیلی از تاپیک هارو می بینم اینجا که استارت قوی می زنند اما در طول سال باز کم میارن و بی خیال میشن و... یادتون باشه انگیزه برای استارت عالیه اما این عادت ها هستن که آدم رو جلو می برند باید با برنامه بودن و پیگیری کردن برامون یک عادت همیشگی بشه.
      بنظر من فقط انگیزشی کار کردن کافی نیست ،در ثانی ماها که چند ساله از فضای کنکور دور بودیم خودمون تنها که نمیشه یعنی انگار یه سری آدمهایی دور هم جمع میشن که هیچ کدوم اطلاعات کافی ندارند و مسیر رو درست نمیدونن .مگر اینکه بخوان با آزمون و خطا پیش برن .برای تشکیل یه گروه قوی به یکی دو نفر متخصص و مشاور و کاربلد نیاز هست .
      نظر من بود البته .تا دوستان نظرشون چی باشه...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن