خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لامصب این زیست همش پایه هستش آدم تست رو میخونه احساس پوچ بودن میکنه (آخه هیچی اصن ربطی به درسش نداره اصن )
      مشکل من اینه + دوستان بنظرتون چقدر باید وقت بذارم روی زیست هر روز

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درگیر این منبع و اون منبع نشین، سرتونو بلند می کنین می بینین 3 ماه رفته هنوز به یه تصمیم قاطعانه در مورد منابعتون نرسیدین، خیلی سبز، قلم چی، الگو، آی کیوی گاج، فاگوزیست، دریافت همه خوبن، همه یه چیزو گفتن با لحنای متفاوت، حالا سلیقه ای یکی میاد میگه فلان کتاب آشغاله این کتاب خوبه، همون کتاب خوبه رو یکی دیگه میگه آشغاله، به حرف هیشکی گوش نکن برو نمونه های همه رو ببین، با لحن هر کدوم حال کردی بشین خوب و از عمق بخون، مطمئن باش هر کدوم از اینارو از عمق بخونی کم تر از 70 نمی زنی، موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اقا این زیستو چطوری بخونیم انصافا
      کسانی که درصد زیستشون توی ازمونا بالای 60 هستش راهنمایی کنند چطوری میخونند؟
      دمتون گرم
      هر روز باید بخونی و تست هم مهمه (سعی کن مفهومی بخونی و مطالب رو بگیری)
      چون یه سری نکات رو خودت نمیتونی کشف کنی باید نکته رو از تست در بیاری
      البته اگه تازه شروع کردی به خوندن و نتیجه اگه نگرفتی ناراحت نشو چون دیربازده ه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بیشتر توضیح بدید

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دمتون گرم
      خودت تست طرح کنی همه گزینه ها برات تکراری میشن حتی بالای 80 هم می زنی فقط یه کم حوصله می خواد البته وسواس هم یه خرج نده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      یه دور عمیق کتابو میخونم اصلا اون موقع زمان برام مهم نیس به مشکلی برخوردم سعی می کنم با فاگو یا کمپبل یا اینجا و تیک برطرف کنم و همینجور تا اخر
      بصورت بخش بندی آیکیو میخونم و حین خوندن تستای آیکیو‌ میزنم و تحلیل کاملش
      حفظ نمی کنما درک می کنم
      بعدش نوبت درسنامه اس که من چون پارسال خونده بودم بیخیالش شدم

بعدم تست معمول
      کمپبل چیه؟؟باز تو جوگیر شدی؟؟ینی امسال نری دانشگاه میام خونتون خفت میکنم
      ر.ا=من زیست ندارمو نخوندم تا حالا ولی یه چیز رو بر حسب تجربه میگم...برای اینکه تو هر درسی موفق بشین باید یک کار انجام بدین...اون کار مرور زیاد هستش...مهم نیست تستای صد سال پیشو میزنی یا تستای تالیفی که در حد کنکور های صد سال بعد هستش...مهم اینه که تستایی رو که میزنی رو چند بار بزنی تا مطالب تو ذهنت ته نشین بشه...این کار باعث میشه به حداکثر تواناییت که با هوشتم ارتباط مستقیمی داره برسی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دمتون گرم
      کتاب کتاب کتاب کتاب..هیچی مثله کناب نمیشه هرچی بیشتر میخونیش بیشتر میفهمیش..هی از خودت سوال بپرس یه خط که میخونی ربطش بده به فصلای دیگه قید هارو با یه رنگه خاص هایلایت کن..هیچی کتاب نمیشه..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      امروز مطالعه فصل
      دو سه روز تست همون فصل

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      کتاب...تست و نوشتن نکات تستا.....دوباره خوندن کتاب و نکاتت.....بعدم مرور و مرور و مرور.......به همین سادگی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه من مشکلم همینه دا لامصب درسنامه رو انگار دارم روخوانی میکنم و میگذرم ازش + آخه سوالایی که میدن هم از دوم و سوم و چهارم مخلوته
      آقا یه روش بگید لطفا جامع و کامل و تجربه تون رو در مورد زیست بگید مرسی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      کمپبل چیه؟؟باز تو جوگیر شدی؟؟ینی امسال نری دانشگاه میام خونتون خفت میکنم
      ر.ا=من زیست ندارمو نخوندم تا حالا ولی یه چیز رو بر حسب تجربه میگم...برای اینکه تو هر درسی موفق بشین باید یک کار انجام بدین...اون کار مرور زیاد هستش...مهم نیست تستای صد سال پیشو میزنی یا تستای تالیفی که در حد کنکور های صد سال بعد هستش...مهم اینه که تستایی رو که میزنی رو چند بار بزنی تا مطالب تو ذهنت ته نشین بشه...این کار باعث میشه به حداکثر تواناییت که با هوشتم ارتباط مستقیمی داره برسی
      کمپبل و سلومون مرجع کتابای درسی زیست ما است
      کاملتر و واضحتر توضیح داده مطالبمو
      جوگیر چرا؟!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حداقل3ساعت
      لامصب این زیست همش پایه هستش آدم تست رو میخونه احساس پوچ بودن میکنه (آخه هیچی اصن ربطی به درسش نداره اصن )
      مشکل من اینه + دوستان بنظرتون چقدر باید وقت بذارم روی زیست هر روز
      من فهمیدم ک خوبی بازتاب نداره
      وجدان تا ته داستان سرابه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه من مشکلم همینه دا لامصب درسنامه رو انگار دارم روخوانی میکنم و میگذرم ازش + آخه سوالایی که میدن هم از دوم و سوم و چهارم مخلوته
      مخلوط درسته عزیزم (نکته ی کنکوری املا)

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      کمپبل و سلومون مرجع کتابای درسی زیست ما است
      کاملتر و واضحتر توضیح داده مطالبمو
      جوگیر چرا؟!
      ده تا کتاب تست نام بردی که مطمعنم به زور شاید بتونی یه دونشونو کامل بخونی بعد میگی چرا جوگیرم؟؟البته درکت میکنم...وقتی زمان جلو رومون زیاد میشه هممون جوگیر میشیمالان مثلا فک میکنی تا آخر پاییز هر مبحثو از پنج کتاب تست مختلف دویستو چهلو شیش بار مرور میکنیولی آخرش خرداد سال دیگه به این نتیجه میرسی که نتونستی حتی همه مطالب رو بخونی بعضی ها رو حذف کردی بعضی ها رو هم خوب نخوندی...میدونی چرا این اتفاق میفته؟؟چون نتونستی توی اون یک سال بر احساساتت غلبه کنی...یه روز اومدی چهار تا فصل زیستو تموم کردی بعد چهار ماه رفتی تو خلصه هرچی خونده بودی هم یادت رفت...یک کتاب تست بگیر آهسته آهسته گاماس گاماس برو جلو همون رو تا قبل عید تموم کن بعد عید هم مرورش کن...مگه تو کنکور از کجا تست میدن؟؟طراح تست های کنکور فرض رو بر این میگیره که تو قبلا به جز کتاب درسی فقط تست های کنکور های اخیر رو جهت آمادگی زدی...ن اینکه صد تا کتاب خونده باشی...مگه المپیاده؟؟من در مورد زیستتون نظر نمیدم ولی خدایش دیگه ریاضی و فیزیک خودمون که از مال شما هم سخت تره با تست های کنکور سی سال اخیر راحت میشه به هفتاد درصدش جواب داد...راه رو جوری نرو که مث انتظارت از خودت مث یه خط با شیب منفی همواره در حال نزول باشه...راه رو جوری برو که همیشه هدفت همونی باشه که از اول میخواستی...پارسال این موقع عکس دانشگاه تهران بود فک کنم,تو امضات بود...خداییش الان هنوز فک میکنی تهران قبول شی؟؟ن...چون جوگیرانه رفتار کردی...با خودت رو راست باش به چند درصد از ریاضی کنکور نیاز داری؟؟چهل؟؟پنجاه؟؟شصت؟؟به اندازه همون تلاش کن ن اینکه دویستا کتاب برای ریاضی بگیریو اخرش تو همچین تایمی حس کنی هرچی خونده بودی پریده...
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب اول کتابو دقیق میخونیم به قیدا توجه کنین و خیلی دقیق و مفهومی بخونین......بعدش دیگه درسنامه نخونین بنظرم اضافیه برین مستقیم سراغ تست و تست بزنین بررسی کنین و نکاتشو در بیارین و بنویسین تو یه دفتر یا کتابتون وحاشیه نویسی کنین یه سری چیزا هم هستن تو تستا خیلی بهش گیر داده و یه سری قیدا اونا رو تو کتابتون میتونین هایلایت کنین ..تستایی هم که نتونستین یا نکته های خیلی خاصی دارن و تست جالبی هستن رو علامتدار کنین تا تو بازه های مرورتون بزنین....بعدشم اگه دفه ی اول نتونستین همه ی تستاتون رو بزنین نگران نباشین تو بازه های مرور یا دفه های بعدی که تو آزمون اون فصل تکرار میشه میتونین مابقی تستاتون رو بزنین....واسه مرورم کتابتون ونکاتتون روبخونین وتستای علامتدارتون رو بزنین یا اگ یه سری تستاتون مونده اونا روهم بزنین....در ضمن بعد اینکه تستاتون روزدین دوباره یه بار بیاین یه بار کتاب و نکات رو بخونین.....کللا کتاب روزیاد بخونین هر وقت تونستین مرور کنینش....واسه دفه های بعدی هم که خواستین بخونین میتونین از روش بازیابی استفاده کنین ینی اول تست بزنین بعد بیاین سراغ کتاب وکتاب رو بخونین ....قبل آزموناتونم حتما یه مروری روکتاب داشته باشین...طبق برنامه ی آزمون پیش برین دقیقا ...به هیچ وجه جدا نشین.....آخ مچم درد گرفت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)