خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

دريافت اطلاعات از شرايط پذيرش دانشگاه ها تنها در سايت وظيفه عمومي

گروه ناجــــــا- سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام كرد: اطلاعات دفترچه راهنماي آزمون سازمان سنجش به روز نيست بنابراين مشمولان براي كسب اطلاع از ضوابط و شرايط پذيرش در دانشگاه ها به سايت سازمان وظيفه عمومي ناجا به نشاني پایگاه اطلاع رسانی پلیس - صفحه اصلي مراجعه نمايند.

به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا، مشمولان شركت كننده در آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مي بايست براي كسب اطلاع از ضوابط و شرايط پذيرش در دانشگاه ها به سايت سازمان وظيفه عمومي ناجا به نشاني پایگاه اطلاع رسانی پلیس - صفحه اصلي مراجعه نمايند و تنها به دفترچه راهنماي سازمان سنجش اكتفا نكنندبراساس اين گزارش، در قانون اصلاحي وظيفه عمومي مصوب 1390 تغييراتي در ضوابط و نحوه ادامه تحصيل مشمولان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي صورت گرفته كه لازم است كليه مشمولان شركت كننده در آزمون سراسري و آزمون ورودي تحصيلات تكميلي ، از اين ضوابط اطلاع داشته باشند.
      اين گزارش مي افزايد، اطلاعات دفترچه راهنماي آزمون سازمان سنجش در بخش مربوط به ضوابط خدمت وظيفه عمومي مطابق با قوانين سابق وظيفه عمومي بوده لذا براي كسب اطلاع از آخرين مقررات مربوط به وظيفه عمومي حتما به سايت سازمان وظيفه عمومي ناجا مراجعه نماييد تا براي پذيرش در دانشگاه و برخورداري از معافيت تحصيلي با مشكل مواجه نشويد.
      به عنوان نمونه،در قانون اصلاحي وظيفه عمومي (مصوبه سال 1390) ضوابط مربوط به دانشجويان انصرافي به اين نحو مي باشد كه : دانشجويان در طول تحصيل ( از ديپلم تا دكتري) براي يكبار مجاز به انصراف درسقف مجاز سنوات تحصيلي بوده و مي بايست حداكثر تا يكسال بعداز تاريخ انصراف در دانشگاه ، در مقطع جديد شروع به تحصيل نمايند كه در اين صورت مدت تحصيل قبلي آنها در مقطع جديد لحاظ نخواهد شد و همچنين مي توانند در مقاطع پايين تر نيز شروع به تحصيل نمايند.
      بعنوان مثال : اگر شخصي كه دانشجوي مقطع ليسانس (پيوسته)مي باشد در صورتيكه در سنوات مجاز از اين مقطع انصراف دهد و در مهلت يكساله بعداز انصراف ، در مقطع فوق ديپلم پذيرفته شود ، مي تواند از معافيت تحصيلي بهره مند شود ، همچنين مدت تحصيل قبلي وي در مقطع جديد لحاظ نخواهد شد.

منبع...سایت نظام وظیفه
      خدانگهدار

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام داداش من یه سوال داشتم خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من مدرک کارشناسی دارم و در حال حاضر مشغول به خدمتم ، نهایتا تا تاریخ 30/11/93 خدمتم تموم میشه امسال میتونم کنکور سراسری شرکت کنم و در صورت قبولی از نیمسال دوم (یعنی بعد از خدمت) مشغول به تحصیل شم؟؟چون نیمسال اول که بخاطر خدمتم نمیتونم...
      این موضوع خیلی کلافه و سردرگمم کرده خواهشا هرکی میدونه جواب بده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن