خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ابی و سه سطحی های کانون رو چقدر مفید میدونید؟؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ابی برای سطوح متوسط است

6 18.18%
    • ابی برای سطوح بالاست

0 0%
    • سه سطحی برای سطوح بالا مناسب است

16 48.48%
    • سه سطحی برای سطوح ضعیف مناسب است

0 0%
    • هر دو برای یک رتبه عالی نیاز هستند(زیر۵۰۰)

1 3.03%
    • هیچ کدام بدرد نمیخورند

10 30.30%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

**((نظرسنجی کتاب های سه سطحی و ابی کانون))**

سلام،،،دوستانی که از هر کدوم از کتاب های سه سطحی و یا ابی براای هر درسی استفاده کردید لطفا اینجا نقدش کنید و نکات مثبت و منفیشو بگید ودر اخر هم نظر کلی تون رو بگید....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط کتابای سه سطحی خوبن ، کتابای آبی میشه گفت بدرد نمیخوره ، حتی پاسخنامش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها
      فقط کتابای سه سطحی خوبن ، کتابای آبی میشه گفت بدرد نمیخوره ، حتی پاسخنامش
      شما سه سطحیا رو استفاده کردی؟بدردت خورد؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A-BP نمایش پست ها
      شما سه سطحیا رو استفاده کردی؟بدردت خورد؟
      سه سطحی کتابی نیست که بعد خوندن سریع برید سراغش ، اول باید به همه تیپ تست های کنکور های قبل مسلط باشید بعدش میتونید برید و استفاده کنید. چون سوالاتش سخت تر هست.اگه به طور مداوم استفاده کنید راحت میتونید توی کنکور و آزمون های سالانه درصدای بالا 70 80 بدست بیارید.
      من خودم اول با آقاجانی مطالعه کردم بعدش تست های 6 سال اخیر رو زدم و گه گاهی هم وقت میکردم میرفتم سراغ سه سطحی . ولی در کل کتاب بسیار خوبیه.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من آبی زیست پایه رو تازه دارم میخونم ،غلط تو پاسخ تشریحیاش هست ولی در کل کتاب بدی نیست.سه سطحی زیستم خوبه ولی فیزیکش سوالای سختش کمه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بدترین و بدرد نخورترین کتاب های موجود در بازار کتاب های قلمچی هستند چه آبی، چه سه سطحی، چه زرد و .... چند وقت دیگه هم سری کتاب های قهوه ای قلمچی قرار منتشر بشن
      اصلا درسنامه آموزشی ندارند یک سری نکته های بدرد نخور دارن تحت عنوان درسنامه+ تست های بی کیفیت آزمون های قلمچی+ تست های کنکور های سال های اخیر.
      ویرایش توسط engineer1997 : 13 تیر 1396 در ساعت 20:11

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1997 نمایش پست ها
      بدترین و بدرد نخورترین کتاب های موجود در بازار کتاب های قلمچی هستند چه آبی، چه سه سطحی، چه زرد و .... چند وقت دیگه هم سری کتاب های قهوه ای قلمچی قرار منتشر بشن
      اصلا درسنامه آموزشی ندارند یک سری نکته های بدرد نخور دارن تحت عنوان درسنامه+ تست های بی کیفیت آزمون های قلمچی+ تست های کنکور های سال های اخیر.
      قهوه ای قلم فک کنم هستا برا هنرستانی ها

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال رفتم کلاس فیزیک مجبورمون کرد بخریم آبی پیش و پایه رو...
      سوالات کنکوره و نمیشه گفت بده...
      من بعد از درس خوندن سوالاتش رو حل میکردم برای تمرین...
      ولی پاسخنامه ش مفت گرونه...اصلا خوب نیست.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان از قبل یه سری حرفا از اکثر بچه های همینجا شنیدن و بدون اینکه خودشون بررسی کنن فقط بد میگن.
      به نظرم اینترنت هست . یه چندتا پی دی اف دانلود کنین بعد همینطور تایپ و اینتر بزنین.
      کتابای قلمچی همشون بد نیستن.
      خود من تا چند ماه پیش کلا همیشه بد میگفتم.
      ولی پیشنهادم اینکه کتابای ۳ سطحی و اشتباهات متداول رو نگاه بندازین.
      به نظرم کتابای سه سطحی واسه دوران بعد عید که دیگه تقریبا ۹۰ درصد درسا جمع بندی شده میتونه خوب باشه واقعا.
      تعصب بیجا مثه تیغ دولبست...
      همیشه باعث درجا زدن میشه.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب های سه سطحی مخصوصا زیست خیلی عالیه..اصلا هم سوالای چرت وآبکی نیستن..من کتاب آبی زیست پیش دانشگاهی رو داشتم اونم سوالاش خیلی خوب بود الکی تعداد سوالا رو بالا نبرده .. تعداد سوالات مناسب با محتوای عالی گذاشته

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب آبی قلم چی ۳۰ سال کنکور ریاضی هم برای بعد از عید که فقط سراسری باید بزنیم داشتم..خیلی سوالات رو خوب طبقه بندی کرده و سردرگم نمیشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی ابی زیست پایه خوب نیست فقط پیشش عالیه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به قول دوستمون منم همیشه فک میکردم کتاب های بدی داره ولی وقتی این چندتارو استفاده کردم نظرم عوض شد وراضی بودم ..تا استفاده نکردین نظر ندین..کتاب های زردشم برای جمع بندی عالیه واقعا.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A-BP نمایش پست ها
      سلام،،،دوستانی که از هر کدوم از کتاب های سه سطحی و یا ابی براای هر درسی استفاده کردید لطفا اینجا نقدش کنید و نکات مثبت و منفیشو بگید ودر اخر هم نظر کلی تون رو بگید....
      والا من خودم فقط برای زیست ۳ سطحی داشتم ک اصلا بازش نکردم...ولی کتابای آبی رو سالای قبل استفاده کردم ب نظرم برای درس محاسباتی کتابای آبی خیلی خوبه...ولی برای درسای حفظی نه زیاد خوب نیست‌...ولی برای ب نظرم زیستش برای کسایی ک خیلی سطحشون پایینه خوبه...ی ذره رات میندازه بعد میتونی کتابای سطح بالاتر بزنی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      والا من خودم فقط برای زیست ۳ سطحی داشتم ک اصلا بازش نکردم...ولی کتابای آبی رو سالای قبل استفاده کردم ب نظرم برای درس محاسباتی کتابای آبی خیلی خوبه...ولی برای درسای حفظی نه زیاد خوب نیست‌...ولی برای ب نظرم زیستش برای کسایی ک خیلی سطحشون پایینه خوبه...ی ذره رات میندازه بعد میتونی کتابای سطح بالاتر بزنی
      عزیزم پس معلومه سه سطحی واقعا باز نکردی که میگی برای سطحه پایینهمن زیستم خوبه نشرالگو و خیلی سبزم کار میکنم و اصلا زیست پیش ابی رو در این حد سطح پایین نمیبینم..سه سطحی که جای خود دارد ..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن