خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اعتراض به نمره...خواهشا کمک کنید

دوستان سلام...من کارنامه نهاییم به تازگی اومده, به نظر خودم حداقل 4 درس نمرش اشتباه شده,نه 0.5 نمره بلکه حداقل 2 نمره...به نظرتون زدن اعتراض اصلا فایده ای داره یا فقط اسما اعتراض میزنیم و آخرش هم میگن نه مورد قبول نیست؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه تاثیر داره اعتراض بزن.
      من دیدم نمره ها با اعتراض میاد بالا.
      نهایتا هم اگه مراقب دوم هم خیلی سختگیر باشه چیزی از دست نمی دی.
      اعتراضتو اعلام کن.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصولا زیاد نمیکنن چون زیر سوال میرن اگه زیاد کنن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا از دست نمیدم,یهو کم کنن چی؟؟؟

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      دوستان سلام...من کارنامه نهاییم به تازگی اومده, به نظر خودم حداقل 4 درس نمرش اشتباه شده,نه 0.5 نمره بلکه حداقل 2 نمره...به نظرتون زدن اعتراض اصلا فایده ای داره یا فقط اسما اعتراض میزنیم و آخرش هم میگن نه مورد قبول نیست؟؟؟
      فکر کنم فرصت اعتراض تموم شده باشه اگه هم فرصت دارید انجام بدید ضرر نداره ولی زیاد خوشبین نباشید حداکثر زیاد بشه نیم یا بیست و پنج صدم .
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima malekipoor نمایش پست ها
      فکر کنم فرصت اعتراض تموم شده باشه اگه هم فرصت دارید انجام بدید ضرر نداره ولی زیاد خوشبین نباشید حداکثر زیاد بشه نیم یا بیست و پنج صدم .
      منطقه دو رو کارنامه هاش رو تازه همین دیروز دادن و فرصت برای اعتراض هم تازه شروع شده...ولی دبیر ها و مشاورای ما میگن خیلیا بودن که تو هندسه و جبر مثلا12 شدن ولی وقتی اعتراض کردن 19 شدن ...بله

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      نه تاثیر داره اعتراض بزن.
      من دیدم نمره ها با اعتراض میاد بالا.
      نهایتا هم اگه مراقب دوم هم خیلی سختگیر باشه چیزی از دست نمی دی.
      اعتراضتو اعلام کن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه شک دارید حتما اعتراض کنید سالی که من نهایی داشتم اعتراض زدم توی درس زبان و زیست هر کدوم یه نمره بهم کم داده بودن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اعتراض بزن ولی خیلی زیاد نمیشه در حد 0.5 یا0.25 دیگه حداگثر 1 نمره همین حدودا هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دوستم اعتراض زد ازش کم شد

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من زیستو اعتراض زدم از ۱۵ شد ۱۷.۷۵ و شیمی هم اعتراض زدم شد ۱۹ دوتاشون درست بود

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      منطقه دو رو کارنامه هاش رو تازه همین دیروز دادن و فرصت برای اعتراض هم تازه شروع شده...ولی دبیر ها و مشاورای ما میگن خیلیا بودن که تو هندسه و جبر مثلا12 شدن ولی وقتی اعتراض کردن 19 شدن ...بله

خب هومن جان پس اعتراض ورقه رو انجام بده حد اقل دیگه شک نداری و مطمئن میشی که اعتراض کردی و نتیجه هر چی بشه . در کل یک برگه توسط دو نفر تصحیح میشه اگه بین تصحیح نفر اول و نفر دوم اختلاف نمره باشه حتما نفر سوم هم تصحیح میکنه و اگه دانش آموز اعتراض ورقه کنه برای بار چهارم تصحیح میشه . پس در فرایند تصحیح برگه حتما دو نفر تصحیح می کنن . پس احتمال اشتباه در حد نیم یا بیست و پنج صدم هست و اینکه میگید نمره جبر از 12 به 19 رسیده دو تا دلیل داره یا دروغ میگن و یاپیش میاد که تصحیح کنندگان اصلا دبیر ریاضی نبودن چون هستن معلمانی که برای بدست آوردن پول بیشتر برای تصحیح ورقه ها می رن و چون کلید و پاسخنامه جواب سوالات رو در حوزه تصحیح بهشون میدن که ملاک اینه و از ریاضی سر در نمی یارند فقط ملاکشون همونه که تو کلید نوشته شده و دانش آموز فرضاً یه تغییر کوچولو در جوابش باشه نمره کم می کنند . پس شما بخاطر اینکه این شک رو از خودت بگیری که چرا اعتراض نزدم ای کاش اعتراض می زدم این کار رو انجام بدین . و راه دوم هم در شهریور می تونیین ترمیم نمره امتحان بدید .به هر حال آرزوی موفقیت برای شما دارم
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima malekipoor نمایش پست ها
      خب هومن جان پس اعتراض ورقه رو انجام بده حد اقل دیگه شک نداری و مطمئن میشی که اعتراض کردی و نتیجه هر چی بشه . در کل یک برگه توسط دو نفر تصحیح میشه اگه بین تصحیح نفر اول و نفر دوم اختلاف نمره باشه حتما نفر سوم هم تصحیح میکنه و اگه دانش آموز اعتراض ورقه کنه برای بار چهارم تصحیح میشه . پس در فرایند تصحیح برگه حتما دو نفر تصحیح می کنن . پس احتمال اشتباه در حد نیم یا بیست و پنج صدم هست و اینکه میگید نمره جبر از 12 به 19 رسیده دو تا دلیل داره یا دروغ میگن و یاپیش میاد که تصحیح کنندگان اصلا دبیر ریاضی نبودن چون هستن معلمانی که برای بدست آوردن پول بیشتر برای تصحیح ورقه ها می رن و چون کلید و پاسخنامه جواب سوالات رو در حوزه تصحیح بهشون میدن که ملاک اینه و از ریاضی سر در نمی یارند فقط ملاکشون همونه که تو کلید نوشته شده و دانش آموز فرضاً یه تغییر کوچولو در جوابش باشه نمره کم می کنند . پس شما بخاطر اینکه این شک رو از خودت بگیری که چرا اعتراض نزدم ای کاش اعتراض می زدم این کار رو انجام بدین . و راه دوم هم در شهریور می تونیین ترمیم نمره امتحان بدید .به هر حال آرزوی موفقیت برای شما دارم
      ممنون از راهنماییتون

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دینی اعتراض دادم چهارم دو نمره اضافه کردن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قاعدتا تو یا از روی کلید یا کتاب درسی داری می گی نمره بهت ندادن.از خودت که نمی گی!مصحح دوم هم با دقت بیشتری صحیح می کنه و معمولا به کلید اکتفا نمی کنه.البته خب بستگی به درسشم داره.ولی به طور کلی احتمال اینکه کم کنن صفر نیست ولی خیلی کمه.احتمال اینکه نمره بیشتر بشه متوسط و اینکه تغییر نکنه زیاده.
      تو مدرسه ما به یکی یه درس رو تک داده بودن.اعتراض زد و ده نمره ای نمره ش تغییر کرد!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن