خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکور تجربی 97 و مشکل مطالعه دروس

سلام
      دوستان من نمیدونم باید از کدوم درسا شروع کنم و روزی چند ساعت درس بخونم ؟ آخه خیلی وقته چند ساعت پشت سر هم درس نخوندم و نمیدونم که از چه درسی شروع کنم و بخونم و چند ساعت هر درسی رو بخونم ؟ میخوام از شنبه برم کتابخونه و اگه بشه به درسهای عمومی و پایم مسلط بشم . تو درسهای عمومی میتونم بگم تقربیا قوی هستم اما تو درسهای عمومی صفرم و واسه ی همین نمیدونم باید چه جوری بخونم که بتونم تمومشون کنم و خسته هم نشم . اینم بگم که دیپلمم انسانی بوده و میخوام تجربی شرکت کنم و برای همین میگم درسهای عمومیم خیلی ضعف دارم. و میگم از شنبه شروع میکنم به خاطره اینکه من هنوز کتاب هارو ندارم و جمعه بعد از کنکور کتابای دوستم رو میگیرم
      حالا با توجه به شرایطم ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرتون بهترین راه خودکشی چیست؟
      1-سقوط از ارتفاع
      2-مسمومیت (سیانید و ...) (سریع ترین)
      3-خفگی
      4-غرق شدن (دردناک ترین)
      5-خودسوزی
      6-حلق آویزکردن خود
      7-برخورد با مترو
      8-شلیک به سر
      -...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      به نظرتون بهترین راه خودکشی چیست؟
      1-سقوط از ارتفاع
      2-مسمومیت (سیانید و ...) (سریع ترین)
      3-خفگی
      4-غرق شدن (دردناک ترین)
      5-خودسوزی
      6-حلق آویزکردن خود
      7-برخورد با مترو
      8-شلیک به سر
      -...
      سقوط از ارتفاع هیجانش عالیه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کار شما نیاز به مشاوره تخصصی داره و نمیتونید زیاد با گشتن تو سایتا و انجمنا کارتونو پیش ببرید.در هر صورت من راهکارای خودمو بهتون میدم انشاالله که موفق بشید.
      واسه اختصاصیا:
      زیست: درسیه که کامل باید بخونیدش و نمیشه چیزی ازش حذف کرد.از کتاب درسی شروع کنید.اول کتابو کامل بخونید بعدش سعی کنید از هر خطش تو ذهن خودتون سوال طرح کنید بعد برید کتاب گاج سفید جامع معمولی زیست رو بخرید و تستاشو بزنید و نکته جدیدی داشت تو کتاب زیست بنویسیدش.

شیمی: کتابای مبتکران رو بخرید و خوب بخونیدش.نیاز نیست کل تستاشو بزنید vip ها درسنامه ها کفایت میکنه.کتاب رو هم خوب مث زیست بخونید.

فیزیک: جامع ها خیلی سبز پایه و پیششون عالیه.فقط فصل اول پیشو نخونید که زیاد بازده ای نداره.

ریاضی: کتابای گاج نقره ای سالی مثلا سال سومش جدا دومش جدا.بگیرید از همون دوم بخونید.
      درسای عمومی ادبیات عربی دینی زبان که خودتون قوی هستید مشکلی نیست.
      کتابخونه خوبه ولی سعی کنید با آدمای اونجا زیاد صمیمی نشید چون وقت زیادی رو هدر میدین.صبا ساعت 6:30 پاشید برید کتابخونه ناهارم همونجا بخورید و تا آخر وقت درس بخونید ساعت ده و نیمم بخوابید.
      واسه شروع کردن از زیست و شیمی شروع کنید.مثلامیخواید فصل اول زیست سال دوم رو شروع کنید بخونید.روز اول صب که رفتید کتابخونه بشینید کتاب درسی رو باز کنید و از اول طوری که بالا توضیح دادم بخونید.بعدش که حدود سه چهارساعت طول میکشه پاشید یه دوری بزنید تو حیاط فقط زیاد با بچه های اونجا حرف نزنید و صمیمی نشید.یا یه چایی چیزی بخورید. بعدش بیاید شروع به خوندن شیمی کنید.شیمی ام روز اول باید فقط کتابو خوند روز بعدش تست زد.اونم دو سه ساعت بخونید.بعدش برید ناهار بخورید یه یه ربعیم اگه زیاد خسته بودید رو صندلیتون بخوابید و بعدش شروع کنید به خوند عربی یا درسی که دوس داریید.اولش سخته سرتون گیج میره خسته میشید خوابتون نمیبره ولی سعی کنید هرطوری شده کارایی که گفتم انجام بدین بعد حدود دو هفته سه هفته کاملا حس خوبی دارین و میبینین که چه راحت بلند میشین و درس میخونین و پیشرفت میکنین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا مشاور خوب سراغ ندارید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با توجه به شرایط شما این نکات به نظر من خوبه که انجامش بدی:
      دروس عمومی رو واسه بالای 80 بخون. اشتباه نکن نگفتم تو کنکور حتما 80 میزنی، گفتم از عمومیها بیشتر مباحث رو بخون. چون زود بازده هستن و اگ کم کاری نشه درموردشون مطمئن باش که ازشون نتیجه میگیری
      چندتا کارنامه رو برسی کنی متوجه تاثیر دروس عمومی رو رتبه ها میشی
      کسی که تجربی امتحان میده اول باید از زیست و شیمی شروع کنه و بیشتر وقت آزمون رو بذاره رو این 2درس. اگ این 2تا بد بشه کل کنکورت خراب میشه و با دروس دیگه قابل جبران نیستن
      باتوجه به وقتی که سرجلسه کنکور واسه پاسخ به درسها میذاری (مثلا 50 سوال زیست تو 50 دیقه) اونا رو درطول سال بخون (روزی 3ساعت زیست). پس زیست و شیمی رو قطعا بیشتر باید بخونی
      از رتبه های برتر بخواه که باتوجه به شرایطت کتابای مناسب و dvdهای کمک آموزشی رو بهت پیشنهاد بدن
      اونا بهتر از هر کسی جواب این سوال رو میدونن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئن باش هر چقد از دیگران عقب باشی با تلاشت میتونی کمبودها رو جبران کنی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور خودم عالی بود.والا هرشب بهم زنگ میزد چکم میکرد خیلی خوب بود. دندان شیراز بود.مشاور دوستمم عالی بود اون دندان بهشتی.هرکدومو خواستی بیا تا آیدی تلگرامشونو بهت بدم برو باهاشون حرف بزن
      ما یه تیم مشاوره از پزشکی های تهران بهشتی هستیم که سعی داریم عدالت آموزشی رو تو سطح کشور برقرار کنیم.اینم رباتمونه بیاید تا مشکلاتتونو رتبه برترای کنکور حل کنن @ultrazistbot

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن