خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

توجه توجه!!!! حواشی اصلی ترین عامل رد شدن...

سلام دوستان. شما رو نمیدونم اما بیشتر وقت من تو نت صرف انجمن کنکور میشه. اگرم سر آزمون باشم همش فکرم اینجاس ک برم ببینم بقیه چطور دادن و...ی چیزی مث ی کلاس درس ک همه خودشونو با بقیه مقایسه میکنن و ب جای تمرکز روی کنکور همه فکر و ذکرشون بقیه ست..! من هر بار ک رد شدم ب خاطر حواشی و البته سستی و بی ارادگیم بوده.حواشی مثل: سریال های کره ای(الان اوقم میگیره انقد لوس و بچگانه ان
      ولی خب ی سالم رو هدر دادن) یا سریال دردسر های عظیم هم پخش اولش رو دیدم شهریور و مهر 93 هم بازپخش رو این اواخر تماشا میداد
      الکی ها...ب زور ک فقط نرم سمت کتاب
      یا برنامه های ترکی ک میدونین تمومی ندارن
      و از همه بدتر اینستاگرام ک به نظر من مادر همه امراض بین ایرانیاس
      انقد همه هستن آدم میگه من ک اکانت ندارم از تکنولوژی و فلان عقبم و...منم بارها اکانت درست کردم و بعد پشیمون شدم
      یا همین سایتهای کنکوری و انجمن..! درست زمانی ک دانش آموزان قوی دارن عین اسب درس میخونن ما وقتمونو صرف گپ زدن بی مورد سر موضوعات بیخود میکنیم و یا میگردیم دنبال متن واسه امضا و عکس خاص واسه پروفایل و یا مزه پروندن تو انجمن..! یا اینکه ی سوال میکنیم بالاخره چهار نفر پیدا میشن موج منفی میدن و یا خیلی میگن قلمچی نرین و تقلب زیاده تو قلمچی و فلان سی دی و دبیر و آزمون و کتاب و....آدم اصلا استرس میگیره! همش قلمچی فلان بهمان! خب ک چی؟ بشینین عین چی بخونین ب قلمچی هم ب چشم یکجور تشویق نگاه کنین و به جای تراز ب درصداتون توجه کنین.من ک اعصابم خورد شده!!! همش استرس بیخود.عین بچه آدم درس بخونین و نت گردی و تی وی رو بذارین کنار و کاملا منطبق با برنامه ای ک مد نظرتونه پیش برین و برای آزمون هم کامل بخونین مطمئن باشین حقتون هرچی باشه بهش میرسین.فقط با خودتون رقابت کنین و طبق گفته یکی از بچه های انجمن (که تو این ی سال که تو انجمن بودم تنها حرف مفید و صحیحی بود ک شنیدم) فقط به درصدهاتون توجه کنین.اصل اول موفقیت کنار گذاشتن حواشی عه.الان دو روزه برگشتم انجمن زیر فشار استرس رسما کوبیده شدم
      جالبه همش هم حرفای بیهوده ک فقط وقت آدمو انرژیش رو میگیره. در آخر این خودمونیم ک منابع و سبک خوندنمون و ...رو انتخاب میکنیم و با ولگردی تو انجمن و یا بقیه سایتای انگیزشی و ...داریم وقتمونو هدر میدیم.آرزوی موفقیت برای تک تکتون دارم.مدیر انجمن لطفا منو از انجمن اخراج کن ممنونم.
      ویرایش توسط fan : 12 تیر 1396 در ساعت 20:15

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      سلام دوستان. شما رو نمیدونم اما بیشتر وقت من تو نت صرف انجمن کنکور میشه. اگرم سر آزمون باشم همش فکرم اینجاس ک برم ببینم بقیه چطور دادن و...ی چیزی مث ی کلاس درس ک همه خودشونو با بقیه مقایسه میکنن و ب جای تمرکز روی کنکور همه فکر و ذکرشون بقیه ست..! من هر بار ک رد شدم ب خاطر حواشی و البته سستی و بی ارادگیم بوده.حواشی مثل: سریال های کره ای(الان اوقم میگیره انقد لوس و بچگانه ان ولی خب ی سالم رو هدر دادن) یا سریال دردسر های عظیم هم پخش اولش رو دیدم شهریور و مهر 93 هم بازپخش رو این اواخر تماشا میداد الکی ها...ب زور ک فقط نرم سمت کتابیا برنامه های ترکی ک میدونین تمومی ندارنو از همه بدتر اینستاگرام ک به نظر من مادر همه امراض بین ایرانیاسانقد همه هستن آدم میگه من ک اکانت ندارم از تکنولوژی و فلان عقبم و...منم بارها اکانت درست کردم و بعد پشیمون شدمیا همین سایتهای کنکوری و انجمن..! درست زمانی ک دانش آموزان قوی دارن عین اسب درس میخونن ما وقتمونو صرف گپ زدن بی مورد سر موضوعات بیخود میکنیم و یا میگردیم دنبال متن واسه امضا و عکس خاص واسه پروفایل و یا مزه پروندن تو انجمن..! یا اینکه ی سوال میکنیم بالاخره چهار نفر پیدا میشن موج منفی میدن و یا خیلی میگن قلمچی نرین و تقلب زیاده تو قلمچی و فلان سی دی و دبیر و آزمون و کتاب و....آدم اصلا استرس میگیره! همش قلمچی فلان بهمان! خب ک چی؟ بشینین عین چی بخونین ب قلمچی هم ب چشم یکجور تشویق نگاه کنین و به جای تراز ب درصداتون توجه کنین.من ک اعصابم خورد شده!!! همش استرس بیخود.عین بچه آدم درس بخونین و نت گردی و تی وی رو بذارین کنار و کاملا منطبق با برنامه ای ک مد نظرتونه پیش برین و برای آزمون هم کامل بخونین مطمئن باشین حقتون هرچی باشه بهش میرسین.فقط با خودتون رقابت کنین و طبق گفته یکی از بچه های انجمن (که تو این ی سال که تو انجمن بودم تنها حرف مفید و صحیحی بود ک شنیدم) فقط به درصدهاتون توجه کنین.اصل اول موفقیت کنار گذاشتن حواشی عه.الان دو روزه برگشتم انجمن زیر فشار استرس رسما کوبیده شدمجالبه همش هم حرفای بیهوده ک فقط وقت آدمو انرژیش رو میگیره. در آخر این خودمونیم ک منابع و سبک خوندنمون و ...رو انتخاب میکنیم و با ولگردی تو انجمن و یا بقیه سایتای انگیزشی و ...داریم وقتمونو هدر میدیم.آرزوی موفقیت برای تک تکتون دارم.مدیر انجمن لطفا منو از انجمن اخراج کن ممنونم.
      خدایش فازت چیه؟
      الان مثلا اخراجت کرد یه اکانت دیگه میسازی
      تو خودت رو باید اصلاح کنی عمو جان
      واقعا آدم از بعضیا یه رفتارایی میبینه نمیدونه اینا بچه کنکورین یا بچه شیرخوار
      خدا همه ی ما رو شفا بده
      در ضمن مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

3. Top | #3
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      خدایش فازت چیه؟
      فاز مثبت و صد البته کنکوری
      من خودمو میشناسم مطمئنم اکانت دیگه ای درست نمیکنم.
      نیاز ب اصلاح وجود نداره
      بچه شیرخوارم مناوکی ئی الان؟
      خدا همه ی ما رو شفا بده
      شما الویتی
      ک چی؟ منظورم از مزه پروندن بی مورد دقیقا همین چیزا بود.
      در ضمن برادر من شما از سال 93 عضو انجمنی.نتیجه گرفتی؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نتیجه گرفتن یا نگرفتن ربطی به انجمن نداره

خیلی ها بودن تو همین انجمن میومدن میرفتن و امسالم هستن مثل همینا توی انجمن ، من خودمم بودم هم درس خوندم هم تفریح کردم هم انجمن اومدم : |

اما اگه نمیتونید خودتون رو خودتون تسلط داشته باشید این یه چیز دیگست ، اگه مثلا از انجمن برید وقتتون رو جای دیگه تلف میکنید ، سعی کنید قبل هر چی اراده و خواسته که دارید رو مجسم کنید ببینید اصلا واستون ارزشی داره یا ن :-}

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      خدایش فازت چیه؟
      خدا همه ی ما رو شفا بده
      خخخ درسته مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هه :/

وات دِ فاز؟

7. Top | #7
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به قول ما ترک ها (خدا حفظمون کنه) طوی توتمین گوریمه میخواستم مدیر اخراجم کنه وگرنه انجمن ب منم کلی کمک کرده...هر کار میکنم اخراج نمیکننبرادر من خواهر من اخراج کن جون هر کی دوست داری

8. Top | #8
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا مسئول اخراج ادرکنی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان ازینجا اخراجت کنن ب بابا مامانتم میگی تلوزیون تو خونه روشن نکنن چون تو نمیتونی نبینی؟؟

10. Top | #10
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      هه :/

وات دِ فاز؟

دبل هه
      فاز رو توضیح دادم.فقططط ب قصد اخراج شدن نوشتم.وگرنه انجمن برای منم کلی سود داشته.ولی ضرراش بیشتر بوده.اونم واسه طرز استفاده غلطه خودم بود.ب هر حال میخوام اخراج کنن برم ی سال بخونم قبول شدم برگردم

11. Top | #11
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      الان ازینجا اخراجت کنن ب بابا مامانتم میگی تلوزیون تو خونه روشن نکنن چون تو نمیتونی نبینی؟؟
      تی وی ک کلا از پریز کشیدیم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب گیریم اخراج شدی خب !!!!

سریال پاستا شبکه تماشا رو چیکار کنیم
      اینستا رو چی
      برنامه های ترکی رو
      فیلمای شبکه ای فیلم رو
      و ...
      داداش بهترین جوابی که میتونی توی این تاپیک برای خودت بگیری اینه

وات د فاز یا سیدی !!!

واقعا خودت رو بذار جای مخاطبت
      الان نصیحت کردی ؟!!!
      میخای اخراج شی ؟!!
      میخای ادای تنگا رو در بیاری ؟!!!!
      اخه واقعا هدفت از نوشته هات چی بوده

پ.ن : خوبه یکمی جنبه داشته باشیم و انتقاد رو بپذیریم !!!!
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن
      ویرایش توسط The JoKer : 12 تیر 1396 در ساعت 20:17 دلیل: ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به قصد اخراج تاپیک میزنن مگه ؟؟!
      یه pm کافیه به خدا

(بجای جواب دادن به ملت ، خاموش کردن کامپیوتر(شایدم استفاده نکردن از گوشی) به نظرم مفید تره براتون)
      #اسپم

14. Top | #14
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      خب گیریم اخراج شدی خب !!!!

سریال پاستا شبکه نمایش رو چیکار کنیم
      اینستا رو چی
      برنامه های ترکی رو
      فیلمای شبکه ای فیلم رو
      و ...
      داداش بهترین جوابی که میتونی توی این تاپیک برای خودت بگیری اینه

وات د فاز یا سیدی !!!

واقعا خودت رو بذار جای مخاطبت
      الان نصیحت کردی ؟!!!
      میخای اخراج شی ؟!!
      میخای ادای تنگا رو در بیاری ؟!!!!
      اخه واقعا هدفت از نوشته هات چی بوده

پ.ن : خوبه یکمی جنبه داشته باشیم و انتقاد رو بپذیریم !!!!

xx ام من
      تلویزیون اصلا نمیبینم..
      اصلا روشن بذار جلوم انگار ن انگار..
      هیییچ وقت تلفی ندارم الان جز انجمن..! ک میدونم واسه خاطر استفاده غلطه خودمه.
      فک میکنید پیام ندادم؟ اخراج نمیکنن خو
      نصیحت نکردم.گفتم ک هدف فقط اخراج شدن بود.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میخوای اخراج شی؟؟خب بعدش یه اکانت دیگه میزنی این که کاری نداره...میخوای بری یه سال بخونی قبول شی برگردی؟؟انقد آسونه؟؟عجب...
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن