خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضی و شیمی ضعیفم لازمه کلاس برم و dvd بگیرم؟

سلام به همه بچه ها ������������.من امسال پشت کنکوریم و درس ریاضی و شیمی ضعیفم ولی خودمم تنبلی کردم.آیا لازمه کلاس برم و dvd واینا چون دوستام میگن اگه کلاس نری بدبخت میشی و یاد نمیگیری و...من برای ریاضی خیلی سبز و مهر و ماه و برا شیمی هم خ سبز و مبتکران دارم بنظر شما نمیشه درصد هامو تو این درسا تا حد ۷۰ببرم بالا با کتاب و توخونه خوندن چون خودم خیلی از کلاس نتیجه نمیگیرم و خوشم نمیاد
      ویرایش توسط Tia : 12 تیر 1396 در ساعت 17:36 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      وقتی خودتون می گین از کلاس نتیجه نمی گیرین دیگه چه نیازی به خواستن نظر دیگرانه؟!
      همین کتاب هایی که دارین عالین، هر جاشو حس کردین متوجه نمی شین می تونین از فیلمای رایگان سایت آلاء استفاده کنین، برای ریاضیات استاد امینی راد و برا شیمی استاد آقاجانی عالین.
      اگه قصد خریدن دی وی دی هم داشتین دی وی دی های موسسه ی حرف آخر برا این دو درس مناسب به نظر می رسن.
      موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر کلاس هم بری ، در نهایت همه چی به تلاش خود شما بستگی داره ؛ کلاس به تنهایی باعث موفقیت نمیشه.
      من خودمم مثل شما احساس می‌کنم از کلاس رفتن نتیجه نمیگیرم و باید خودم درس بخونم تا متوجه بشم.
      همین کتاب‌هایی که داری خیلی خوبن و با هرکدوم که پیش بری می‌تونی درصد خوبی بگیری.
      واسه ریاضی سعی کن یک منبع رو به عنوان اصلی انتخاب کنی و با اون مطالعه کنی و تست بزنی چون اگر بخوایی یه خرده از این بخونی و یه خرده از اون ، وقتت گرفته میشه و انسجام مطالب به هم میریزه. ( پیشنهاد من خیلی سبزه )
      برای شیمی هم با هرکدوم راحتی بخون و تمرین کن زیاد فرقی ندارن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن