خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آروم تر لطفا چه خبرهببینین همونطور که گفتین شرایط هرکس با بقیه متفاوته.منم میدونم که هرکی قلمچی میره رتبه نمیشه و ب قدر رتبه برتر سیاهی لشکر هم دارن.میدونم که آزمون آزمایشی رفتن تنها راه قبولی نیست.میدونم که تراز مهم نیست و حاشیه است.ولی شرایط من ویژه است رفقا..! من قبلا قلمچی رفتم و نتیجه نگرفتم چون نخوندم سر ی موضوعات چرت و بچگی خودم. امسال تو هیچ آزمونی شرکت نکردم و نتیجه شد دوری از فضای رقابتی و درس نخوندن.میدونم خوندن ب این چیزا نیس..! ولی اینکه بخونی و نتیجه شو ببینی تشویق خوبیه برای من که فارغ التحصیلم.و باعث میشه پرقدرت تر قدم بردارم و ی جور انگیزه است. من با توجه ب شرایطم باید برم و میدونم ک خیلی ها هیچ آزمونی نرفتن و خودشون قبول شدن و میدونم تراز حاشیه است ولی برای کاهش فشار خانواده و همچنین تشویق درونی خودم میرم قلمچی.بویژه ب خاطر برنامه خوبش که ب یه پشت کنکوری نظم میده و باعث میشه چیز نخونده ای نمونه.البته اگه دقیق با برنامه پیش بری.

2. Top | #17
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها

اینو یه بار نوشته بودم
      گفتم دوباره ننویسم
      امیدوارم به این آپشن هم دقت کنید
      موفق باشید

تو رشته ات فرق داره..سطح علمیت فرق داره ب علت مدرسه ات و شهری که زندگی میکنی..چون سال اول کنکورت fresh هستی و با انگیزه و نیازی ب تشویق و یا اثبات خودت نداری.. اینا بهونه نیست و دلایلیه که تو رو با من و امثال من تو شرایط متفاوتی قرار میده پس اینکه روش تو برای ما هم جواب بده غیرممکنه.موفق باشی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      آروم تر لطفا چه خبرهببینین همونطور که گفتین شرایط هرکس با بقیه متفاوته.منم میدونم که هرکی قلمچی میره رتبه نمیشه و ب قدر رتبه برتر سیاهی لشکر هم دارن.میدونم که آزمون آزمایشی رفتن تنها راه قبولی نیست.میدونم که تراز مهم نیست و حاشیه است.ولی شرایط من ویژه است رفقا..! من قبلا قلمچی رفتم و نتیجه نگرفتم چون نخوندم سر ی موضوعات چرت و بچگی خودم. امسال تو هیچ آزمونی شرکت نکردم و نتیجه شد دوری از فضای رقابتی و درس نخوندن.میدونم خوندن ب این چیزا نیس..! ولی اینکه بخونی و نتیجه شو ببینی تشویق خوبیه برای من که فارغ التحصیلم.و باعث میشه پرقدرت تر قدم بردارم و ی جور انگیزه است. من با توجه ب شرایطم باید برم و میدونم ک خیلی ها هیچ آزمونی نرفتن و خودشون قبول شدن و میدونم تراز حاشیه است ولی برای کاهش فشار خانواده و همچنین تشویق درونی خودم میرم قلمچی.بویژه ب خاطر برنامه خوبش که ب یه پشت کنکوری نظم میده و باعث میشه چیز نخونده ای نمونه.البته اگه دقیق با برنامه پیش بری.
      خب ابجی گل مام نمیگیم نرو ...ولی مثلن وقتی از ازمون برگشتی به پدرو مادرت بگو مثلن زیستو 80 زدمنگو ترازم فلان شد...تراز کلن یه چیز اضافیه به نظرم
      تو تخمین رتبه ها هم اگه دیده باشی تو درصد وارد میکنی تا بهت رتبه بده..تراز که وارد نمیکنی...درصد مهمه برای قبول شدن ...غیر ممکنه تو درصدات بالا باشه و جایی قبول نشی حتی اگه ترازت کم باشه...
      من فاز اینایی که حرف ترازمیزنن رو نمیدونم ..مثلن یه جوری مد شده فک کنم
      به هر حال..منم 96 بودم....ولی خب درس نخوندم ...چون به قول خودت یه برنامه جامع نداشتم ازمون گزینه دو هم ثبت نام میکردم ولی نمیرفتم...میخوام بمونم 97..با کلی تجربه بدون ازمون ...ازمون بری خیلی خوبه به شرط استفاده از برنامش و تا حدود کمی محک زدن خودت و یکمی انگیزه...بقیش کشکه (تراز و فلان...)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ولی حالا جدا از بحث آزمون رفتن یا نرفتن، چطور میشه با برنامه قلمچی کنار اومد که تازه بهترین برنامه بین بقیه آزمون هاست؟؟ مثلا تو یه آزمون بر فرض از فیزیک پیش دانشگاهی طبق کتاب کمک درسی من 25 درسنامه میاره درحالیکه تو ازمون بعد 4 درسنامه میاره!!
      حالا شاید بگید موقعی که حجم بیشتری میاره مبحث آسون تری هست ولی نه !! 4 تا از نوسان، 25 تا از دینامیک!!!!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      تو رشته ات فرق داره..سطح علمیت فرق داره ب علت مدرسه ات و شهری که زندگی میکنی..چون سال اول کنکورت fresh هستی و با انگیزه و نیازی ب تشویق و یا اثبات خودت نداری.. اینا بهونه نیست و دلایلیه که تو رو با من و امثال من تو شرایط متفاوتی قرار میده پس اینکه روش تو برای ما هم جواب بده غیرممکنه.موفق باشی.
      درست میگید
      من هم نگفتم که جواب میده و شما بیاید این آپشن رو "انتخاب" کنید و همینطور گفتم که نظر و عمل هر کسی هم محترمه ( هم برای خودش ، هم در این مورد برای من)
      صرفا اعلام نظر بود
      شاد باشید
      ویرایش توسط Kavian : 12 تیر 1396 در ساعت 15:44

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من تقریبا از صفر شروع کردم سال سوم با برنامه قلمچی پیش رفتم و موفق شدم هم تراز هم رتبه مهمه نکته بعدم اینکه میگن تقلب میشه و سوالا فروش میره و... بزارید کنار اونایی که تقلب میکنن نتیجه نمیگیرن نگران نباشید تو شهر خودمون طرف قلمچی تراز بالای ۶۵۰۰ میاورد اما با تقلب رتبه کنکورش شد ۱۴۰۰۰ الانم فبول شده سربازی کرمان

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما که اخراجی شدی ولی بزار بگم
      آزمون دادن مهمه اما کدوم آزمون مهم نیس فقط باید آزمون رو تحلیل کنی و سر جلسه آزمون مهارت های آزمون دادن رو به دست بیاوردی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن