خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش شما خیلی دیگه بد بینی طرف یک چشمش مشکل داره رتبه 3رقمی میشه شما خب نمیدونم علتش چیه انقد ناراحتی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      می گم واقعا بعضی های یک جوری حرف می زنن انگار ازاد در اومدن پزشکی خیلی راحته!؟؟!
      در این حد که می گن اگر در اومدین می رین یا نه!؟!؟
      من الان دارم خدا خدا می کنم مثلا فیزیوتراپی ازاد یه شهری مثل اهواز یا اصفهان یا ..... قبول شم
      ولی همینشم اینقدر راحت نیست...چه برسه به پزشکی!
      بنده یادمه سال اول دبیرستان که بودم خودمو دوستام دو نفر از بچه ها سال چهارم می دیدیم که کنکوری تجربی بودن و کلا خیلی زرنگ بودن و از پایه مثل اینکه تست می زدن......بنده سال چهارم شدم و دیدم نتایج کنکور 95 مدرسه ما که چه کسیانی قبول شدن اومده!.....دیدم بین قبول شدگان فقط دو نفر پزشکی اوردن اونم همون دو بردار بودن!.... یعنی بعد از چهار سال بالاخره قبول شدن!ماهی که فک می کردیم سال اول قبول می شن مثلا و دقیقا دوتاشون پزشکی ازاد قم قبول شدن....!
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها من نمیدونم چرا انقد از پشت کنکور موندن میترسید...مثلا الان اونی ک داره ازاد ابداری میخونه از چی زده جلو؟فوقش با دوتا دختر دوست شده دیگه؟میلیونر شده؟یارو برق شریف بوده میاد پزشکی سن 23سالگی شماها 18 19 20 سالتونه بعدا پشیمون میشید..منم پشت کنکور بودم والا نه افسرده شدم نه چیزی درحدی تلاشمم کردم اما نه اون چیزی ک بخوام حاشیه حاشیه عمال نابودیه
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اگر شرایط مالی داری حتما برو . حیفه به خدا عمرت میره. بازم تاکید می کنم حتما برو!!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا بنشینید درس بخونید والا هیچ کاری اسونتر از درس خوندن نیست اینو از منی که وارد زندگی شدم و مادر یه بچه ام بشنوید الان خونه باباتون راحت تو اتاق نشستین بدون هیچ مسئولیتی من مجبور بودم کله سحر از خواب پاشم هنوز بچه ام خواب بود برسم چند صفحه زیست بخونم غذا بپزم مهمانداری کنم و ..... تازه اگه امسال پزشکی نیارم بازم می خونم شماها چتونه اخه
      ارزش یه چیزایی رو وقتی سنتون رفت بالا می فهمید شده 4سال هم پشت کنکور بمانید اما یه رشته باارزش قبول بشید مهم نیست بقیه چی میگن که مادر خود من بارها سرکوفت زد که سنت گذشته واسه چی می خونی ولی وقتی به آینده بچه و زندگیم فکر میکنم میبینم مادر پزشک بودن بهتر از خانه دار بودن هرکی هم میگه برای پول می ری سراغش باافتخار میگم آره مگه بده آدم پول در بیاره به دیگران هم کمک کنه واسه پزشک خوب بودن مهم وجدانه که به امیدخدا همه ماها درخودمون تقویت میکنیم پس بنشینید بخوانید اصلا هم اینترنت و همین انجمن کنکور نیاید فقط بخووووووونید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​احسنت...22سلگیم بری داشنگاه قبل سی دکتر شدی ...ولی 18سالگی بری مهندسم بشی هیچی
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      بابا بنشینید درس بخونید والا هیچ کاری اسونتر از درس خوندن نیست اینو از منی که وارد زندگی شدم و مادر یه بچه ام بشنوید الان خونه باباتون راحت تو اتاق نشستین بدون هیچ مسئولیتی من مجبور بودم کله سحر از خواب پاشم هنوز بچه ام خواب بود برسم چند صفحه زیست بخونم غذا بپزم مهمانداری کنم و ..... تازه اگه امسال پزشکی نیارم بازم می خونم شماها چتونه اخه
      ارزش یه چیزایی رو وقتی سنتون رفت بالا می فهمید شده 4سال هم پشت کنکور بمانید اما یه رشته باارزش قبول بشید مهم نیست بقیه چی میگن که مادر خود من بارها سرکوفت زد که سنت گذشته واسه چی می خونی ولی وقتی به آینده بچه و زندگیم فکر میکنم میبینم مادر پزشک بودن بهتر از خانه دار بودن هرکی هم میگه برای پول می ری سراغش باافتخار میگم آره مگه بده آدم پول در بیاره به دیگران هم کمک کنه واسه پزشک خوب بودن مهم وجدانه که به امیدخدا همه ماها درخودمون تقویت میکنیم پس بنشینید بخوانید اصلا هم اینترنت و همین انجمن کنکور نیاید فقط بخووووووونید
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه واسه پول میرن همه...اونایی ک واسه پول نمیرن بخدا قسم میخورم بهشون بگن ماهی 2تومن درمیاری اگه برن پزشکی....الکی تریپ میان ما ازبچگی عاشق بودیم لباس سفیدو ازاین فانتزز های ادمای لوس
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​احسنت...22سلگیم بری داشنگاه قبل سی دکتر شدی ...ولی 18سالگی بری مهندسم بشی هیچی
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      میدونید چیه اتفاقا می با حرف شما موافق نیستم به چند دلیل

دوره ی جوانی دوره ی مهمی پشت کنکور بودن برای همه جواب نمیده چون که ازادن تو خونه هستن و هیچ دغدغه ای ندارن. مخصوصا اگر پسر باشن انواع وسوسه ها براشون پیش میاد علی الخصوص شهوت!مادر همه ی مصیبت ها بیکاریه!برای همین توصیه می کنم به این شخص اگر رشته مورد علاقش و در شهر خودش قبول شده و توان مالشم داره حتما بره . البته این نظر من نظر نهایی با خود ایشونه.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      صددرصد برین...چون واقعا واسه پزشکی عمومی////هیچ فرقی بین ازاد و دولتی نمیکنه..همینطور که امسال در دستیاری ثابت شد و رتبه یک زیر گروه یک از علوم پزشکی سبزوار بود...عمرتونو به هدر ندین...چون هر سال داره واسه پزشکی دندان دارو شرایط سخت تر میشه...به طور مثال اگه 94 میبودم با تراز 11420 تهران قبول بودم...ولی واسه سال 95..مشهد شد...هر سال داره شرایط سخت تر میشه...امسالم میبینید...
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سخت شده اصن ..داداش 10سال قبل 1میلون چهار صد هزارنفر داوطلب بودا
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      صددرصد برین...چون واقعا واسه پزشکی عمومی////هیچ فرقی بین ازاد و دولتی نمیکنه..همینطور که امسال در دستیاری ثابت شد و رتبه یک زیر گروه یک از علوم پزشکی سبزوار بود...عمرتونو به هدر ندین...چون هر سال داره واسه پزشکی دندان دارو شرایط سخت تر میشه...به طور مثال اگه 94 میبودم با تراز 11420 تهران قبول بودم...ولی واسه سال 95..مشهد شد...هر سال داره شرایط سخت تر میشه...امسالم میبینید...
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست گلم...من جای تو بودم این پول ازاد از بابام میگرفتم میموندم برای کنکور میخوندم...
      پشت کنکور برای کسی سخته ک دچار تنگنای مالیه....
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      خیلی سخت شده اصن ..داداش 10سال قبل 1میلون چهار صد هزارنفر داوطلب بودا
      ده سال پیش اینقد رقابت واسه پزشکی بود؟رقابت اگه بود واسه دندون بود...سال 90 هاشمی نژاد 1 مشهد 4 کلاس ریاضی داشت واسه پیش..الان یکی هم به زور داره...نشون میده که همه زرنگا دارن میرن تجربی..بعد رقابت با این جمع زرنگ....واقعا سخته نسبت به 10 سال پیش/...ضمنا ده سال پیش ظرفیتارو هم یه نگاه بنداز...مشهد 200 روزانه میگرفته..پردیس و تعهدی نبوده...الان جمعا 100 روزانه...60 پردیس..40 تعهد....یا قبولی پزشکی مشهد تا سال 93...واسه مهر 600 منطقه یک بود...95 شد 190 منطقه یک....امسال سخت ترم میشه...خب این سخت نی؟
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه سخت بود دوست بنده با معدل 8/70قبول نمیشد...سامان تارم شیش ماه خوند قبول شد...سخت کنکوریه ک بگن زیر ی سال کسسی بخونه هیچی نمیشه...بابا تورخدا جو ندید...چرا فک میکنید بایان حرفا کار پیش میره....بقول شما جمعیت زیاد بود ظرفیتا زیادالان خب کمتر شده جمعیت ...زرنگا میان تجرب؟عزیزم سالی 97درصد داوطلبا زیر 50میزنن تخصصی رو؟خدایی انقد ک شماها جو میدید طراحای کنکور سختش نمیکنن...دوبار کنکور دادیم باهمین حرفای مسخره عقب موندیم یهو یکی اومد 4ماه خوند زد ترکوند بعد کل ملت اینجا پی افزایش کاهش بودن...پردیس هم جز ظرفیتاس وخیلیا پول دارن میرن ...شما چرا مشهد نگا میکنی همین تهران افزایش داشته ...بله قبول الان باز دوباره تب پزشکی گل کرده وباز میرن پزشکی بعد ده سال باز تب دندون داغ میشه...ولی هرکس تلاش کنه بهرشو میبره.....
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      ده سال پیش اینقد رقابت واسه پزشکی بود؟رقابت اگه بود واسه دندون بود...سال 90 هاشمی نژاد 1 مشهد 4 کلاس ریاضی داشت واسه پیش..الان یکی هم به زور داره...نشون میده که همه زرنگا دارن میرن تجربی..بعد رقابت با این جمع زرنگ....واقعا سخته نسبت به 10 سال پیش/...ضمنا ده سال پیش ظرفیتارو هم یه نگاه بنداز...مشهد 200 روزانه میگرفته..پردیس و تعهدی نبوده...الان جمعا 100 روزانه...60 پردیس..40 تعهد....یا قبولی پزشکی مشهد تا سال 93...واسه مهر 600 منطقه یک بود...95 شد 190 منطقه یک....امسال سخت ترم میشه...خب این سخت نی؟
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دهه هفتاد کسی 500میشد ب زور قبول میشد اون سالها هم دوباره همین حرفا بود..مثلا عین این دکترا ک میری مطبشون میگن نه دندون اشباع شده..والا بخدا پسرخاله ما ازاد درس خونده پایین شهر تهرانمطب داره بهمن اسفند پییشش بودم 60الی70تومن دراورد ...اونجا فهمیدم این رشته ها هیچوقت اشباع نمیشن چون جو دادن تو خون ایرانیاس QUOTE=mohammad96;1170440]ده سال پیش اینقد رقابت واسه پزشکی بود؟رقابت اگه بود واسه دندون بود...سال 90 هاشمی نژاد 1 مشهد 4 کلاس ریاضی داشت واسه پیش..الان یکی هم به زور داره...نشون میده که همه زرنگا دارن میرن تجربی..بعد رقابت با این جمع زرنگ....واقعا سخته نسبت به 10 سال پیش/...ضمنا ده سال پیش ظرفیتارو هم یه نگاه بنداز...مشهد 200 روزانه میگرفته..پردیس و تعهدی نبوده...الان جمعا 100 روزانه...60 پردیس..40 تعهد....یا قبولی پزشکی مشهد تا سال 93...واسه مهر 600 منطقه یک بود...95 شد 190 منطقه یک....امسال سخت ترم میشه...خب این سخت نی؟[/QUOTE]
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یکی ازعلت اینکه پشت کنکوریا نتیجه نمیگرن بعد میگن ای بابا ما ک موندیم چی شد همینه یعنی حواشی... شما میگی ده سال قبل رقابت شدید نبود ؟اهان یعنی الان ک تلگرام اینستا اینور اونرو اومدن رقابت شدید تر شده. 600هزار نفر تجربی نسبت ب 900هزارنفر 10سال قبل درس خون ترن...بخدا من نابغه نیستم ولی کنکور یعنی خرخونی منظم مداوم اینو ب باچشام دیدم...طرف فاکتوریل نمیدونه اومده ریاضی زده 65 چرا؟چون خونده خونده عین من ی ماه درمیون مسافرت بازی بازی نبوده...
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا اینکه من یانارو میگم چیزی تو کیسه من نمیره فقط دلم واسه کسایی میسوزه عین 2سال قبل خودم ک برای 95 میخواستم بخونم فکر اینا بودم یهو دیدم کنکور 95 کسایی رتبه شدن ک من میگفتم محاله...فقط دلسوزیه وگرنه اگه عوضی بودم عین خیلیا میگفتم نه ول کنید نخونید وایی چیه اخه درس...ادم توهرکاری بره موفقه ...مگه ایران اروپاس ک هنرمند بشی زمین نخوری؟اونجا واسه نقاشی ارزش قاعلن اینجا بهش میگن رنگ کار تمسخر میکنن..
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن