خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سردرگمی واسه سال سوم موندن

سال اول 13 هزار . سال دومم فک کنم بالاتر شم اما پایین تر نه. همش درگیر حاشیه و اینکه میخاسم همه چی بی نقص باشه تا بخونم..
      همش دارم به اینکه من میتونم سال بعد بخونم یا نه فکر میکنم. اطرافیام میگن قبول کن ادمش نیسی و به هرچی شد قانع باش. اما واقعا خودم موندم چی از زندگی میخوام. قاعدتا دلم نیمخاد به بهداشت راضی شم . از طرفی واقعا خوونوادم و ناامید کردم و خودم شرمندم..
      و هیچ سال سومِ خیلی موفق هم ندیدم که سال دومشو اینقد بد پیش برده باشه . تا اذر خوندم و بعدش همش حاشیه و دی وی دی و اینا. اونقد ذهنم درگیره این یه هفته رو هم که میتونم عمومی رو لااقل همشو رو 60 یا بالاتر برسونم نمیرسونم. کیا شرایطشون مثل منه؟ ارزش داره یه سال موندن ؟ یا توهم زدم که سال بعد خیلی میخونم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال : من امسال رتبم 3000 تا 2500 تجربی منطقه سه میشه سال دومم هست میخواستم بدونم اگه امسال رشته زبان بخونم چون فکر کنم رتبم راحت زیر 500 بشه سال بعد میتونم تجربی کنکور بدم؟؟بدون انصراف از رشته زبان؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه که نمونید
      باور کنید همه چیز کنکور نیست و تنها راه موفقیت هم کنکور نیست.میدونم علاقه دارید که فلان رشته رو برید ولی خب بقیه جوانب رو هم باید بسنجید.ذهنیت منفی که در شما نسبت به کنکور ایجاد شده مهم ترین عامله.به فرض امسال بخونید و قبول شید.باز هم اگر دو دو تا 4 تا کنید میبینید که نمیرزه.
      این نظر شخصی من بود و باید منتظر نظر دیگران باشید.در هر حال براتون بهترین ها رو از خدا ارزو دارم و باور دارم که خدا بهترین ها رو براتون رقم میزنه اگر با تموم وجود باورش کنید و درک کنید که اشرف مخلوقاتید و خداوند ماموریت ویژه ای بهتون محول کرده که به احتمال زیاد این ماموریت کنکور نیست.
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      سال اول 13 هزار . سال دومم فک کنم بالاتر شم اما پایین تر نه. همش درگیر حاشیه و اینکه میخاسم همه چی بی نقص باشه تا بخونم..
      همش دارم به اینکه من میتونم سال بعد بخونم یا نه فکر میکنم. اطرافیام میگن قبول کن ادمش نیسی و به هرچی شد قانع باش. اما واقعا خودم موندم چی از زندگی میخوام. قاعدتا دلم نیمخاد به بهداشت راضی شم . از طرفی واقعا خوونوادم و ناامید کردم و خودم شرمندم..
      و هیچ سال سومِ خیلی موفق هم ندیدم که سال دومشو اینقد بد پیش برده باشه . تا اذر خوندم و بعدش همش حاشیه و دی وی دی و اینا. اونقد ذهنم درگیره این یه هفته رو هم که میتونم عمومی رو لااقل همشو رو 60 یا بالاتر برسونم نمیرسونم. کیا شرایطشون مثل منه؟ ارزش داره یه سال موندن ؟ یا توهم زدم که سال بعد خیلی میخونم؟

ببین همه چیز به خودت بستگی داره خود من پارسال خوب شدم امسال نمیدونم واقعا چی میشه ولی امیدخیلی کمی دارم
      وهمه چیزو میزنم البته بگم رتبم چهاررقمی بود
      ولی امسال ریسک نمیکنم چون من یکم راحت طلبمو از دوستام دور و این یه سال افسرده شدم قطعا میرم مگه همه چی دانشگاه و رشته تاپه؟؟
      تازه بهترین عملکردو اکثرا سال اول دارن ویکی ام میبینی که بعد دویا چند سال یه چیز خوب قبول شد احتمالش ۱در هزاره
      ولی تصمیم گیرنده تویی این نظرمن بود البته بیشتر برای خودم
      انشالله موفق میشی
      از خدا بخواه
      ببخشید یکم رک حرف زدم
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم رتبه سال اولم درحد رقم های کارت شارژ بود ولی خب اینو یاد گرفتم هیچ وقت نباید ناامید شد
      جواب این سوالت پیش خودته بشین با خودت فک کن ببین چن چندی با خودت البته این هفته بشین بخون بعد کنکور فک کن و تصمیم بگیر.ببین اگه می تونی همه حاشیه هات بذاری کنار و فقط بخونی خب یا علی بگو بشین بخون به حرف هیچ کس هم فک نکن جواب اولین ازمون ازمایشیت که اومد نشون بده به همه بگو ببینین من می تونم موفق بشم فقط می خوام اعتماد کنید بهم ولی اگه می بینی قراره نخونی و بازم دنبال حاشیه باشی همین امسال برو و وقت خودت رو تلف نکن ولی اگه می بینی می تونی پس اراده کن و بشین فقط بخون و تلاش کن واسه هدفت
      پ.ن:یه مثال می زنم واست تا بدونی تلاش کردن ارزش داره.یه نفر می شناسم به اصرار خانوادش رفت رشته تجربی و سال اول موفق نشد واسه سال دوم اراده کرد که بخونه رفت موهاش رو از ته زد(دختر هم بود و تا جایی که می دونم واسه یه دختر موهاش خیلی مهمه)اینقدر تلاش کرد تا موفق شد و الان داره تو یکی از دانشگاه های خوب پزشکی رو می خونه حالا من نمی گم تو برو موهات بزن همه حرفم اینه اگه می تونی از خیلی چیزا بگذری و بشینی بخونی پس به حرف هیچ کس توجه نکن
      ویرایش توسط mohammad_g : 11 تیر 1396 در ساعت 23:05

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال : من امسال رتبم 3000 تا 2500 تجربی منطقه سه میشه سال دومم هست میخواستم بدونم اگه امسال رشته زبان بخونم چون فکر کنم رتبم راحت زیر 500 بشه سال بعد میتونم تجربی کنکور بدم؟؟
      لطفا جواب بدید

راستی چجوری پست بزارم؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم می مونم
      کاریم ندارم ب حرف بقیه
      زندگی ادم چ ربطی ب بقیه داره؟
      درس خوندن و تحصیل یه چیز شخصیه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طلای سیاه

زبان فقط میتونی ازاد یا پیام نور بری
      اگه هدفت برا تجربی دانشگاه دولتیه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadzi نمایش پست ها
      طلای سیاه

من فکر می کردم میشه زبانو در کنار رشته اصلیت خوند نمیشه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دلیل اینکه قبول نمیشی نداشتن هدفه... یا اگر هدفم داری اونقد برات ارزش نداره که از تفریحات و بقیه چیزات بزنی و برای رسیدن به هدفت تلاش کنی
      اصلن هم مهم نیست که چندمین سالیه که کنکور میدی.. تاوقتی که با خودت رو راست نباشی نمیتونی نتیجه دلخواهتو بگیری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadzi نمایش پست ها
      طلای سیاه

نمیشه اونو قبول شم وسط سال انصراف بدم برم تجربی کنکور بدم اخه خیلی ضایعس همینجوری بمونم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز من خودم 97 کنکور چهارممه .دوسالم صد هزار شدم.فقط بخاطر حاشیه اصلا سمت درس نرفتم.دیگران که زیاد حرف میزنن.فامیلمون زنگ زده خونمون به بابام میگه چقدر پسرتو پر رو کردی میزاری انقد پشت کنکور بمونه!منو میگی؟؟؟؟!!! تازه انرژیم زیاد شد برای موفقیت.دیگران میخواند تو هم شکست بخوری میخواند نابود بشی.ولی از در دلسوزی وارد میشند.به ندای قلبت گوش کن هرچی دوست داری همونو انجام بده سال پنجم ششم موفق هم من دیدم .موفقیت بعد مکان و زمان نداره.فقط به ندای قلبت گوش کن هر چی رو میخوای چشماتو ببند رو حرف مردم وشروع کن که بهش برسی حالا هدفت هر چی که میخواد باشه.فقط حرف مردم رو گوش نکن.فقط خودت مهمی شک نکن.انسان به هر ان چیزی که بخواد میتونه برسه بشرط اراده وتلاش.هدفت رو تعیین کن هر چی که دوووووووستش داری.وبرای رسیدن بهش شروع کن .توکلتم بخدا.اینجا هم نظر سنجی نکن که کلا از زندگی نا امیدت میکنن.بلایی که سر من اووردن پارسال!موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نتیجه ای که هر سال از کنکور میگیریم هیچ ربطی ب رتبه پارسالمون نداره
      منتها باید ببینی دلیل اینکه نخوندی چیه اگ سال بعدم بمونی بازم بهانه داری برا نخوندن یا نه؟ اگ میبینی بمونی فقط وقتتو تلف کردی و حاضر نیستی از چیزی بزنی برا خوندن و هدفت بنظرم بری هر رشته ای اوردی بهتره اگه فکر میکنی این حقت نیست و بیشتر از رشته ای ک میاری لیاقتته بشین ی ریز بخون ک بیاری
      ولی انصافا همین چند روزم دست کم نگیر همین چند روز میتونه مصداق 365 روز ایندت باشه ک میخونی یا نه
      میتونه خیلی رتبتو رشتتو جابجا کنه همین درصدی ک میگی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ضمنا اینم بگم:خداوند بسیار توبه پذیر و مهربان است.

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب روزانه نرو فقط
      شبانه میتونی بری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن