خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای کنکور 97

سلام دوستان
      یه موضوعی هست که واقعا من رو آزار میده و من رو ناامید میکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید.
      من امسال فارغ التحصیل شدم و لیسانس گرفتم اما میخوام دوباره کنکور بدم . هم کنکور زبان و هم کنکور تجربی . تنها موضوعی که من رو ناامید میکنه اینکه من دیپلم انسانی دارم و خیلیا به من میگن که تو نمیتونی سال اول رشته های خوب تجربی رو قبول بشی و باید حداقل 2 سال پشت کنکور بمونی . واقعا سردرگمم . واقعا میخوام که موفق بشم و انگیزه ام 100 درصده اما نمیدونم از چی شروع کنم به خوندن و اینکه باید هردرسی رو چند بار بخونم تا یادش بگیرم و هزار تا موضوع دیگه که ذهنم رو درگیر کرده.. چون رشتم انسانی بوده هیچ پیش زمینه ای از درس های رشته ی تجربی ندارم و باید بگم که صفره صفر هستم .. واقعا میخوام موفق بشم و همون سال اول قبول بشم.
      ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام..... حرف دیگران رو بی خیال شو . بهتره اگه امکانش بود از یک مشاور خوب راهنمایی بگیری.
      ولی پیشنهاد من اینه که برای کنکور 98(!)بر نامه ریزی کنی.هم فرصت بیشتری داری هم اگه سال اول قبول نشدی هم خیلی ضرر نکردی......البته بازم میگم از یک مشاور درستو حسابی راهنمایی بگیر.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام..... حرف دیگران رو بی خیال شو . بهتره اگه امکانش بود از یک مشاور خوب راهنمایی بگیری.
      ولی پیشنهاد من اینه که برای کنکور 98(!)بر نامه ریزی کنی.هم فرصت بیشتری داری هم اگه سال اول قبول نشدی هم خیلی ضرر نکردی......البته بازم میگم از یک مشاور درستو حسابی راهنمایی بگیر.
      آخه توانش رو ندارم که 2 سال پشت کنکور بمونم.واقعا سخته برام..خصوصا وقتی یبار میری دانشگاه و یه لیسانس میگیری .. من کلاس کنکور هم ثبت نام کردم..به نظرتون برای من که پیش زمینه ندارم موثره ؟
      ممنونم از راهنماییتون
      حتما میرم پیش مشاور

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​دوستاتون چرت پرت گفتن...همین انجمن سامان تارم بعد 5سال دوری از درس 6ماه درس خوند رتبه 600کنکور منطقه سه شد....خب تو چ فرقی بااون داری؟کلاس کنکورم نرفت....فقط شیش ماه...متاسفانه اینجور افراد تو جامعه ملتو بدبخت کردن ب مام اینارو گفتن ک الان باید برای دومین سال پیا پی کنکور بدیم...شما وقتی خوب بخونی تست بزنی بری کنکور سوالا دهن باز میکنن میگن نه نمییتونی مارو بزنی برو دوسال بخون بیا...این چ حرفیه اخه.....برو درستو بخون...فقط زیاد بخون...
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی هرکس ک کنکور قبول شده دوسال درس خونده؟..بله رتبه های زیر صد کشوری قبول دارم ولی بازم اینجا بودن خیلیا ک ازمهر خوندن زیر صد شدن......اروین ..اصن پایه اون قوی بود شد 4منطقه تو بشو 400....فقط ب درس خوندنه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​دوستاتون چرت پرت گفتن...همین انجمن سامان تارم بعد 5سال دوری از درس 6ماه درس خوند رتبه 600کنکور منطقه سه شد....خب تو چ فرقی بااون داری؟کلاس کنکورم نرفت....فقط شیش ماه...متاسفانه اینجور افراد تو جامعه ملتو بدبخت کردن ب مام اینارو گفتن ک الان باید برای دومین سال پیا پی کنکور بدیم...شما وقتی خوب بخونی تست بزنی بری کنکور سوالا دهن باز میکنن میگن نه نمییتونی مارو بزنی برو دوسال بخون بیا...این چ حرفیه اخه.....برو درستو بخون...فقط زیاد بخون...
      ممنونم🙏🙏🙏مرسی بابت انرژی مثبتی که دادید
      امیدوارم موفق باشید و برای من هم دعا کنید که موفق شم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی هرکس ک کنکور قبول شده دوسال درس خونده؟..بله رتبه های زیر صد کشوری قبول دارم ولی بازم اینجا بودن خیلیا ک ازمهر خوندن زیر صد شدن......اروین ..اصن پایه اون قوی بود شد 4منطقه تو بشو 400....فقط ب درس خوندنه
      نه آخه میدونین چون من دیپلم انسانی بودم همه میگن سال اول نمیشی..حتی یه مشاور رفتم بهم گفت اگه سال اول نشدی باید انگیزتو حفظ کنی و واسه سال دوم بخونی .. این خیلی برام آزار دهنده میشه که حتی مشاورم بهم این حرفو میزنه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهت توصیه میکنم با دوستات کات کنی...کاری ک من از اول تیر انجام دادم.....بهت توصیه میکنم چشماتو ببندی بری جلو...درضمن کلاس وقتگیره حواست باشه....بعدشم برو مصاحبه رتبه های انجمن بخون افراد موفق ول کردی چسیبدی ب دوستات ملت ما حسودن یعنی بدونن تو صد درصد قبول نمیشی باز میگن نخون انقد ک حسودن....گاهی هزاران دعا بی اجابت است گاهی نگفته نطلبیده قرعه به نام تو میشود....
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور 98 ک دونوع دفترچه میدن مشخصه....ولی شما اول ببین چی میخوای کدوم شهری چند باید بزنی کدوم دانشگاه میخوای...یکی اهوازه میخواد تهران بیاره باید زیر صد کشور یا حداقل منطقه باشه یکی خود تهرانه میخواد تهران قبول شه باید مثلا تو منطقع 300 400 500 بشه خب این کجا اون کجا....میانگین عمومی 70کجا تخصصی 55 یا60 واون یکی ک زیر صد میخواد باید حداقل 65 بزنه تخصصی...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      نه آخه میدونین چون من دیپلم انسانی بودم همه میگن سال اول نمیشی..حتی یه مشاور رفتم بهم گفت اگه سال اول نشدی باید انگیزتو حفظ کنی و واسه سال دوم بخونی .. این خیلی برام آزار دهنده میشه که حتی مشاورم بهم این حرفو میزنه
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور 98 ک دونوع دفترچه میدن مشخصه....ولی شما اول ببین چی میخوای کدوم شهری چند باید بزنی کدوم دانشگاه میخوای...یکی اهوازه میخواد تهران بیاره باید زیر صد کشور یا حداقل منطقه باشه یکی خود تهرانه میخواد تهران قبول شه باید مثلا تو منطقع 300 400 500 بشه خب این کجا اون کجا....میانگین عمومی 70کجا تخصصی 55 یا60 واون یکی ک زیر صد میخواد باید حداقل 65 بزنه تخصصی...
      من کرمان زندگی میکنم و میخوام یکی ازین رشته ها قبول بشم
      پزشکی
      داروسازی
      پرستاری
      ساخت اعضا مصنویی
      و خب مسلما دوس دارم شهرهای خوب قبول بشم
      اما بازم حاضرم هرجا شد برم
      میدونین باید چند بشم تو کنکور ؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهت توصیه میکنم با دوستات کات کنی...کاری ک من از اول تیر انجام دادم.....بهت توصیه میکنم چشماتو ببندی بری جلو...درضمن کلاس وقتگیره حواست باشه....بعدشم برو مصاحبه رتبه های انجمن بخون افراد موفق ول کردی چسیبدی ب دوستات ملت ما حسودن یعنی بدونن تو صد درصد قبول نمیشی باز میگن نخون انقد ک حسودن....گاهی هزاران دعا بی اجابت است گاهی نگفته نطلبیده قرعه به نام تو میشود....
      ممنونم واقعا 👍👍👍جمله ی خیلی قشنگی نوشتید 🙏🙏🙏

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی نگران نباش اگه انسانی بودی حتما از لحاظ دروس عمومی از ما ها که تجربی هستیم خیلی جلوتری.
      اگه می خوای برای 97 بخونی الان اکثر اونایی که می خوان شروع کنن هم صفر هستن پس الان با اونا برابری ولی اگه نخونی عقب میفته پس بهتره تا چند روز اینده شروع کنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​منطقع چندی؟3 2 1؟
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      22222222.png​شما ساکن کرمانی بوم 4 حساب میای بومی یعنی اینکه شما شانس قبولیت تو اون بوم خیلی زیاده حتی با رتبه بدتر نسبت ب رقیبات تو شهرای دیگه...یعنی مثلا شما بشی 500یکی بشه 200 جفتی بزنید پزشکی کرمان اونی قبول میشه ک ساکن کرمانه اولویت بااونه...
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هرگز قبل از رسیدن به قله کوه
      ارتفاع کوه رو اندازه نگیر
      وقتی به قله رسیدی میفهمی که کوه خیلی کوتاه بود

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن