خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اره شک نکن قبولی فقط منطقت بگو.....صد زدن ک یکم ماوراییه ولی بالای 90 خوبه بزنی...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      ینی واقعا اگه اختصاصیام روی 50درصد باشن قبول میشم ؟ اگه عمومی هارو بتونم چند درس رو 100 بزنم چی ؟ مثلا زبان و عربی 100 بزنم ؟
      ریاضی و فیزیک خیلی سخته ؟ شیمی چطور؟ من از زیست ترسی ندارم اما از 3 تا درس ریاضی و فیزیک و شیمی خیلی میترسم
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​از دوستات فاصله بگیر .....ازما گفتن بود
      اره همین کارو میکنم
      چون واقعا با حرفاشون ناامیدم کرده بودن 😐😐😐

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​اره شک نکن قبولی فقط منطقت بگو.....صد زدن ک یکم ماوراییه ولی بالای 90 خوبه بزنی...
      کرمان فک کنم منطقه 2 حساب میشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      هنوز شروع نکرده از خیلیها افتادی جلو
      چرا ؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ربط ب شهر نداره من تهرانم منطقه 3 حساب میشم....حالا برفرض 2ام باشی بااهمون تریبتی ک گفتم قبولی....عمومی بیشترم بزن ...ریاضی فیزیک تستاش تکرای زیاده..زیست شیمیم قابل مهارشدنه....شیمی مفاهیم توجه کن 50 55درصد کنکوره..مساعلم ترمو سنتیک تعادل الکترو خیلی دقت کن میشه زد....زیستم ک فقط بخون...با کتاب عمرالو و گاج جامع برو جلو...ی کتابی برای همه قشرای کنکوری هستن چ ضعیف چ قوی..
      کرمان فک کنم منطقه 2 حساب میشه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست حرف اخر ریاضی افبا شیمی اقاجانی یا شیروانی..خیلی خیلی خوبن...حداقل از کلاسای شهرتون پربار ترن ...مخوصا زیست حرف اخر ک واو ب واو درس میدن وخشک نیست...ب درد کسی ک هیچی نمیدونه میخوره....
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ربط ب شهر نداره من تهرانم منطقه 3 حساب میشم....حالا برفرض 2ام باشی بااهمون تریبتی ک گفتم قبولی....عمومی بیشترم بزن ...ریاضی فیزیک تستاش تکرای زیاده..زیست شیمیم قابل مهارشدنه....شیمی مفاهیم توجه کن 50 55درصد کنکوره..مساعلم ترمو سنتیک تعادل الکترو خیلی دقت کن میشه زد....زیستم ک فقط بخون...با کتاب عمرالو و گاج جامع برو جلو...ی کتابی برای همه قشرای کنکوری هستن چ ضعیف چ قوی..
      بازم ممنون
      امیدوارم سال دیگه بیام اینجا و بنویسم که پزشکی یکی از دانشگاه های تاپ قبول شدم 🙏🙏🙏امیدوارم شما هم به اون چیزی که آرزو دارید برسید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوب خیلی ها هنوز شروع نکردن ولی شما 4 عمومی رو میگی خوب بلدی اختصیا رو هم میشه در طول سال خوند.......اگه می تونی اختصاصیهارو کلاس برو.البت قبلش نمونه ی کتاب ها ودی وی دی هارو ببین میتونی یاد بگیری

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      خوب خیلی ها هنوز شروع نکردن ولی شما 4 عمومی رو میگی خوب بلدی اختصیا رو هم میشه در طول سال خوند.......اگه می تونی اختصاصیهارو کلاس برو.البت قبلش نمونه ی کتاب ها ودی وی دی هارو ببین میتونی یاد بگیری
      اهان
      باشه ممنونم🙏🙏🙏

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​کتاب شیمی مبتکران جناب بازرگان استاد ب نام شیمی تالیف کردن اخرش ی حرف قشنگی زد...گفت چرا ازبچگی دغدغه تست کنکور دارید بخدا با برنامه خوب میشه یکسال خوند رتبه شد....اونجا بود ک من ب حماقتم پی بردم....شمام ب این حرفا توج ه نکن....حتما زیست حرف اخر نگا کن نمونه شیمیشو...وروعمومی خیل وقت بزار
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست حرف اخر ریاضی افبا شیمی اقاجانی یا شیروانی..خیلی خیلی خوبن...حداقل از کلاسای شهرتون پربار ترن ...مخوصا زیست حرف اخر ک واو ب واو درس میدن وخشک نیست...ب درد کسی ک هیچی نمیدونه میخوره....
      به نظرتون روزی چند ساعت باید درس بخونم؟ ینی الان که تابستونه من باید پایه رو کامل تموم کنم ؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​کتاب شیمی مبتکران جناب بازرگان استاد ب نام شیمی تالیف کردن اخرش ی حرف قشنگی زد...گفت چرا ازبچگی دغدغه تست کنکور دارید بخدا با برنامه خوب میشه یکسال خوند رتبه شد....اونجا بود ک من ب حماقتم پی بردم....شمام ب این حرفا توج ه نکن....حتما زیست حرف اخر نگا کن نمونه شیمیشو...وروعمومی خیل وقت بزار
      حتما این کتابایی که گفتین رو تهیه میکنم..راستی کنکور سال 98 چه جوری میشه ؟ ینی فرق میکنه با 97 ؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما باید اول ببینی کدوم ازمون میری ...ولی بستون باید بله پایه بخونی...مثلا زیست دوم با شارش انرژی حتما بخونی..شیمی دوم استو کیومتری...ریاضی از معادلات تعیین علامت رادیکال شروع کن حتی اتحادم بخون حتی گویا کردن از صفر صفر...ولی سعی کن شما ک عمومیت خوبه حتما تابستون تمومش کنی ...9ماه تست بزنی...راستی دینی حرف اخر عالیه عالی مرگ نداره
      به نظرتون روزی چند ساعت باید درس بخونم؟ ینی الان که تابستونه من باید پایه رو کامل تموم کنم ؟
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​حتما قرار نسیت تهیه کنید راساس نیاز خب مبتکران همه میخونن چون اموزشه
      حتما این کتابایی که گفتین رو تهیه میکنم..راستی کنکور سال 98 چه جوری میشه ؟ ینی فرق میکنه با 97 ؟
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما باید اول ببینی کدوم ازمون میری ...ولی بستون باید بله پایه بخونی...مثلا زیست دوم با شارش انرژی حتما بخونی..شیمی دوم استو کیومتری...ریاضی از معادلات تعیین علامت رادیکال شروع کن حتی اتحادم بخون حتی گویا کردن از صفر صفر...ولی سعی کن شما ک عمومیت خوبه حتما تابستون تمومش کنی ...9ماه تست بزنی...راستی دینی حرف اخر عالیه عالی مرگ نداره
      خب پس پایه و عمومی رو واسه ی تابستوح تموم میکنم و طول سال فقط باید دوره کنم و تست بزنم و پیش رو بخونم .. درسته ؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن