خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کیا حوزه امتحانی بابل هستند ؟

سلام
      دوستان 2 تا سوال داشتم . .
      اول اینکه تو پرینت کارت ورود به جلسه زده فراید شروع امتحان 7/30 !! الان یعنی 7/30 شروع میشه یا 8 ؟؟ یعنی حتما باید تا ساعت 7 تو حوزه باشی و در بسته میشه بعد از 7 ؟؟
      راستی کسانی که بابل هستند حوزه امتحانی امسال تغییر کرده درسته ؟؟ همه رو بردن دانشگاه نوشیروانی یا . . . ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من بابلم . همون 8 شروع میشه و به نظر میاد قبل 7 باس اونجا باشی سوال دوم اینکه من ریاضیم . همیشه اونجا نبود مگه ؟ خودم دانشکده عمران افتادم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgvar نمایش پست ها
      سلام من بابلم . همون 8 شروع میشه و به نظر میاد قبل 7 باس اونجا باشی سوال دوم اینکه من ریاضیم . همیشه اونجا نبود مگه ؟ خودم دانشکده عمران افتادم
      اخه یک ساعت زودتر حوصله ادمو سر میبره !!!!!!
      دانشکده عمران کجاست دقیقا ؟؟ ما جدیدا بابل امدیم ( ساری بودیم ) برای همین بابل خوب نمیشناسم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      اخه یک ساعت زودتر حوصله ادمو سر میبره !!!!!!
      دانشکده عمران کجاست دقیقا ؟؟ ما جدیدا بابل امدیم ( ساری بودیم ) برای همین بابل خوب نمیشناسم
      نمیدونم راستش خودم داخل دانشگاه نرفتم تا حالا خخ . ولی دوستم میگم وضعش خوبه دانشکده عمران . تازه ساخت تره . بیشتر دوستام برق افتادن .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgvar نمایش پست ها
      نمیدونم راستش خودم داخل دانشگاه نرفتم تا حالا خخ . ولی دوستم میگم وضعش خوبه دانشکده عمران . تازه ساخت تره . بیشتر دوستام برق افتادن .
      برق نوشیروانی ؟؟؟ امسال هم بر اساس معدل جدا کردن یا یکی هستن ؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن