خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوتا سوال درباره جلسه کنکور

سلام دوستان
      خسته نباشید
      دوتا سوال درباره جلسه کنکور از کسایی که سال های قبل تجربه ش رو داشتن دارم

اول اینکه توی توضیحات کارت ورود به جلسه نوشته باید سر جلسه امضا و اثر انگشت بزنی ولی قبلا به ما گفته بودن تو خونه اثر انگشت بزنید و ببرید شاید تو حوزه بهتون استمپ ندن . بالاخره سر جلسه بزنیم یا تو خونه ؟

دوم هم اینکه تو سایت سازمان سنجش یجوری نوشته کسایی که موبایل با خودشون میبرن حوزه امتحانی و به مسئولای حوزه تحویل بدن مسئولیت گم شدن گوشی به عهده ی خودشونه که آدم شک میکنه که هرکی گوشی ببره عمدا گوشیش رو میدزدن و میگن مسئولیتش با خودته کسی تجربه ی گوشی بردن به حوزه و تحویل به مسئولای حوزه رو داره ؟ (چون بعد آزمون خودم دو و نیم ساعت باید صبرکنم تا زمان آزمون زبان برسه میخوام اون دو و نیم ساعت رو بیکار نباشم ) )

دمتون گرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sir6 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خسته نباشید

اول اینکه توی توضیحات کارت ورود به جلسه نوشته باید سر جلسه امضا و اثر انگشت بزنی ولی قبلا به ما گفته بودن تو خونه اثر انگشت بزنید و ببرید شاید تو حوزه بهتون استمپ ندن . بالاخره سر جلسه بزنیم یا تو خونه ؟

دوم هم اینکه تو سایت سازمان سنجش یجوری نوشته کسایی که موبایل با خودشون میبرن حوزه امتحانی و به مسئولای حوزه تحویل بدن مسئولیت گم شدن گوشی به عهده ی خودشونه که آدم شک میکنه که هرکی گوشی ببره عمدا گوشیش رو میدزدن و میگن مسئولیتش با خودته کسی تجربه ی گوشی بردن به حوزه و تحویل به مسئولای حوزه رو داره ؟ (چون بعد آزمون خودم دو و نیم ساعت باید صبرکنم تا زمان آزمون زبان برسه میخوام اون دو و نیم ساعت رو بیکار نباشم ) )

دمتون گرم
      1_سر جلسه اینکار انجام میشه
      2_بهتره گوشی نبری . بستگی به مسئولش داره.شاید حال کرد با گوشیت و در نهایت بلندش کرد(تا حالا تو شهر ما که چنین اتفاقی نیوفتاده)
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب گوشی نبر
      من نبردم پارسال
      میخواستم زنگ بزنم بیان دننبالم
      از گوشی یکی از مادرا استفاده کردم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خسته نباشید

دمتون گرم
      من پارسال دوتا کارت بردم یکی رو انگشت زدم یکی رو نزدم اونجا بهم گفتن باید تو حوزه انگشت بزنی منم اون سفیده رو در آوردم
      بهترین کار اینه که گوشی نبری اینطوری خیالت راحت تره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از ماکه نه اثر انگشت خواستن نه امضا پارسال همینجوری رفتیم نشستیم ر..دیم اومدیم

گوشی نبر دردسره اون دو ساعت و با روزنامه ای چیزی سرگرم شو گوشی بردن به دردسرش نمی ارزه
      اگر انسانها ارزش زمان را میدانستند هیچگاه کفش بند دار نمیخریدند!!
      البرت انیشتین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همتون ممنونم دوستان
      تصمیم بر این شد که گوشی نبرم از کارت هام هم یه پرینت دیگه بگیرم و یکیشونو انگشت و امضا بزنم اون یکیو هم سفید ببرم واسه محکم کاری

بازم ممنون از پاسخاتون

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خسته نباشید

دمتون گرم
      گوشیت چی هست حالا؟
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید که مطلب اضافه میکنم دو تا سوال داشتم 1- امضا رو تو خونه میزنیم و فقط اثر انگشت رو اونجا میزنیم یاه هردو رو اونحجا میزنیم ؟2- پرینت کارت باید رنگی باشه یا سیاه سفید هم اشکال نداره؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هردو روسر جلسه یه نفر میاد جلوش باید اثر انگشت بزنی رنگی و سیاه سفید فرقی نداره من عکسم موقع اپولود زوم شده یه خورده از بالای سرم دیده نمیشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraref نمایش پست ها
      ببخشید که مطلب اضافه میکنم دو تا سوال داشتم 1- امضا رو تو خونه میزنیم و فقط اثر انگشت رو اونجا میزنیم یاه هردو رو اونحجا میزنیم ؟2- پرینت کارت باید رنگی باشه یا سیاه سفید هم اشکال نداره؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7798 نمایش پست ها
      هردو روسر جلسه یه نفر میاد جلوش باید اثر انگشت بزنی رنگی و سیاه سفید فرقی نداره من عکسم موقع اپولود زوم شده یه خورده از بالای سرم دیده نمیشه
      بهت گیر ندن....چون تو قوانین نوشته بود عکس باید استاندارد باشه و پارسالم به یکی ایراد گرفتن

میخوای یه سری به حوزه های تصحیح بزن
      اگر انسانها ارزش زمان را میدانستند هیچگاه کفش بند دار نمیخریدند!!
      البرت انیشتین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraref نمایش پست ها
      1.تو خونه امضا بزن اونجا یکی میاد اثر انگشت میزنی حضورش...2.چقد حساسیت الکی به خرج میدین اخه؟...مهمه اینا مگه؟یه سیاه سفید بزنین بره دیگه...یادگاری نگه نمیدارین که میریزین دور....فقط مشخصات و عکس درست و استاندارد بیفته و بس

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من عکسم یه جوری افتاده بد کیفیت.
      ایراد میگیرن؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن