خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین dvd برای کنکور 97

سلام خدمت همه دوستان
      تازه با این فروم آشنا شدم.
      لطفا برای تهیه دی وی دی رشته تجربی فقط اونایی که خودشون تجربه داشتن راهنمایی کنن.
      در ضمن بعضی از دوستان یکسری نظراتی میدن انگار که کلا دی وی دی بدرد نمیخوره باید بگم که خودم دینی یوسفیان پور حرف آخر رو تهیه کردم کاملا از پیشرفتی که در این درس داشتم مطلعم واقعا ممنونم ازشون.
      لطفا برای هر درس با ذکر موسسه نظر بدین
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونایی ک بد میگن خودشون صف اول دارندگان این منابع هستن....شمام برو ببین هرکدوم خوب بود بخر.....اینجا افراد دو دسته ان یا دارن و نمیخوان کسی بخره یا رفتن کلاس ثبت نام کردن برای اینکه بخوان توجیه کنن کلاس بهتره میان الکی تز میدن شما بخر یا برو تست کن....بعد خرید کامل کن..مثلا ی مبحث بخر ببین تست بزن دیدی میتونی کامل بخر....
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 11 تیر 1396 در ساعت 16:42

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا حرفتونو قبول دارم شما از چه dvd هایی استفاده میکنین؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      همه اش بستگی به سطح شما و درس مورد نظر داره
      ولی اگه سطحت معمولی یا ضعیفه حرف اخر رو پیشنهاد میکنم. اگه هم مناسب بودجه ات نیست آلا ببین رایگانه بعضی دبیرهاش خوبه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره ، چرا از فیلم های رایگان استفاده نمیکنید ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا اگه امکان داره درس به درس پیشنهاد بدین.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آلا خوبه اما بعضی از دبیراش خوب نیستن و حتی دیدم سوال رو غلط حل میکنن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانش آموز تیزهوشان (البته تیزهوشانم دیگه بدرد خودشون میخوره) با تراز 5800 5700 هستم کتبی نهاییم حدود 18.5 شد با توجه به اینا لطفا نظر بدین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام من حدود شیش ماه راجع به اینا تحقیق کرده بودم که این مجموعه ای که دارم رو خریدم بازم میتونید نمونه ها رو ببیید و خودتون تصمیم بگیرید...

برای ریاضی من خودم دانش آموز ریاضی هستم و دی وی دی های استاد آریان حیدری از موسسه پرواز کنکوری ها رو دارم شاگردشون هم هستم خدایی یکه هم تکنیک هم تدریس برای تجربی هم دارن بعد از اون علی مقدم نیا و سروش مویینی از آفبا شنیدم برای تجربی بد نیستن

فیزیک قبلا از نادری نژاد پرواز کنکوری ها استفاده میکردم که زیاد راضی نبودم چون همون متن کتابشو میاد درس میده ولی تازگی با کامیار حرف آخر شروع کردم و بد نبوده تا الان

شیمی هم با استاد ضالحی راد کار میکنم که خدایی عالی هستن یعنی کامل کام درس میده هیچی هم کم نمیزاره

عربی هم هورفر دارم هم واعظی ولی واعظی از حرف آخر رو ترجیح میدم به شخصه بخاطر سبک تدریسش

دینی رو منم مثل شما از حرف آخر استفاده میکنم

ادبیات شاهین زاد از آفبا خیلی خوب کار کرده که تا الان راضی بودم

زبان رو بخاطر سطحی که داشتم لزومی ندیدم به تهیه دی وی دی

زیست رو هم چون من رشته ریاضی هستم نمیدونم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashz98 نمایش پست ها
      سلام من حدود شیش ماه راجع به اینا تحقیق کرده بودم که این مجموعه ای که دارم رو خریدم بازم میتونید نمونه ها رو ببیید و خودتون تصمیم بگیرید...

برای ریاضی من خودم دانش آموز ریاضی هستم و دی وی دی های استاد آریان حیدری از موسسه پرواز کنکوری ها رو دارم شاگردشون هم هستم خدایی یکه هم تکنیک هم تدریس برای تجربی هم دارن بعد از اون علی مقدم نیا و سروش مویینی از آفبا شنیدم برای تجربی بد نیستن

فیزیک قبلا از نادری نژاد پرواز کنکوری ها استفاده میکردم که زیاد راضی نبودم چون همون متن کتابشو میاد درس میده ولی تازگی با کامیار حرف آخر شروع کردم و بد نبوده تا الان

شیمی هم با استاد ضالحی راد کار میکنم که خدایی عالی هستن یعنی کامل کام درس میده هیچی هم کم نمیزاره

عربی هم هورفر دارم هم واعظی ولی واعظی از حرف آخر رو ترجیح میدم به شخصه بخاطر سبک تدریسش

صالحی راد کامل گفته؟!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دکتر هامون سبطی در آلاءس وایی امسال ادبیات عالی میشهه😄
      I Feel

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      صالحی راد کامل گفته؟!

بله فقط پیش دو نداره ولی توی اون مواردیکه داره خیلی خوب گفته دبیر آموزشگاهی هست که من برای ریاضی میرفتم از شاگرداش که پرس و جو میکردم هم بیشتر راضی بودن تو دی وی دی هاشون هم خیلی خوب تدریس کردن و باکلاساشون یکی هست چون جزوه دی وی دی ها رو به شاگرداشون هم نشون دادم گفتن همین جزوه ای هست که سر کلاساشون هم درس میدن ...
      ویرایش توسط kiarashz98 : 12 تیر 1396 در ساعت 15:33

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک استاد کامیار - حرف آخر
      شیمی دکتر شیروانی -حرف آخر
      زیست حرف اخر خوبه ولی خیلی خیلی حجم جزوه ها و درس دادناشون زیاد هستش
      ریاضی خودت تست بزن
      -------
      عربی نژاد علی
      ادبیات هامون سبطی یا عبدالمحمدی (البته خودت باید خیلی کار کنی)
      دینی یوسفیان پور - حرف آخر
      زبان هم خودت کار کن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashz98 نمایش پست ها

ممنون از وقتی که گذاشتین و نوشتین
      پس خرید پک کامل یک مجموعه کار جالبی به نظر نمیرسه درسته؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ir78 نمایش پست ها
      ممنون از وقتی که گذاشتین و نوشتین
      پس خرید پک کامل یک مجموعه کار جالبی به نظر نمیرسه درسته؟
      پیشنهاد میکنم شیمی رو حتما از آقاجانی آلا ببینید هم رایگانه هم بهترین استاد هست از هر استادی که توی ایران هست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن