خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162526
    نمایش نتایج: از 376 به 389 از 389
    1. Top | #376
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام . دوستان یه سوال من زیاد از این قانون 5 درصده چیزی نمیدونم. پدر من 6 ماه و سه روز رفتن جبهه و جانباز شدن ولیییی بنابردلایلی کلید اسرار تو زندگی پدرم اتفاق افتادن نخواستند درصد بگیرن حالا به هر حال 6 ماه و سه روز واسه من مونده . اقا این سهمیه اندک چقدر تاثیر داره؟ من 97 می خوام کنکور بدم ینی انصراف دادم که کنکور بدم :/
      یکی منو از این گیجی در بیاره لطفا

2. Top | #377
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام . دوستان یه سوال من زیاد از این قانون 5 درصده چیزی نمیدونم. پدر من 6 ماه و سه روز رفتن جبهه و جانباز شدن ولیییی بنابردلایلی کلید اسرار تو زندگی پدرم اتفاق افتادن نخواستند درصد بگیرن حالا به هر حال 6 ماه و سه روز واسه من مونده . اقا این سهمیه اندک چقدر تاثیر داره؟ من 97 می خوام کنکور بدم ینی انصراف دادم که کنکور بدم :/
      یکی منو از این گیجی در بیاره لطفا
      برو ازپدرت بپرس داوطلبانه رفته یانه اگه اره داری
      واقعا به خاطر 5 درصد از دانشگاه روزانه انصراف دادی ؟ اونوقت مگه محرومیت 2 سال نداری؟

3. Top | #378
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      برو ازپدرت بپرس داوطلبانه رفته یانه اگه اره داری
      واقعا به خاطر 5 درصد از دانشگاه روزانه انصراف دادی ؟ اونوقت مگه محرومیت 2 سال نداری؟
      داوطلبانه رفته. حالا این 5 درصده خیلی تاثیر داره؟ من منطقه 2 هم هستم. از منطقه دو بیشتره تاثیرش؟
      محرومیت که گفتن 96 فقط داشتم الان می تونم انصراف بدمو 97 کنکور بدم. منم فرم انصرافو پر کردم فقط مونده ببرم آموزش

4. Top | #379
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داوطلبانه رفته. حالا این 5 درصده خیلی تاثیر داره؟ من منطقه 2 هم هستم. از منطقه دو بیشتره تاثیرش؟
      محرومیت که گفتن 96 فقط داشتم الان می تونم انصراف بدمو 97 کنکور بدم. منم فرم انصرافو پر کردم فقط مونده ببرم آموزش
      ازمنطقه 2 فقط بهتره ولی رشتت ریاضی خیل به نفعته

5. Top | #380
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ازمنطقه 2 فقط بهتره ولی رشتت ریاضی خیل به نفعته
      من از اون قشر مهندسینیم که قراره پزشک شن
      امید داشته باشم این 5 درصده ب ی دردی بخوره؟

6. Top | #381
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از اون قشر مهندسینیم که قراره پزشک شن
      امید داشته باشم این 5 درصده ب ی دردی بخوره؟
      والا الان همه فهمیدن 5 درصد دارن می خوان کنکور تجربی بدن ولی کاشکی انصراف نمی دادی رقابت وحشتناکه

7. Top | #382
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      والا الان همه فهمیدن 5 درصد دارن می خوان کنکور تجربی بدن ولی کاشکی انصراف نمی دادی رقابت وحشتناکه
      اصن من تازه 5 درصدو فهمیدم. من عمومیام همه بالای 80 بودن ریاضیمم بالای 60 میزدم تو کنکور ریاضی . بعد ی دو دوتا چارتا کردم گفتم ی زیست 50 می خوام

8. Top | #383
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصن من تازه 5 درصدو فهمیدم. من عمومیام همه بالای 80 بودن ریاضیمم بالای 60 میزدم تو کنکور ریاضی . بعد ی دو دوتا چارتا کردم گفتم ی زیست 50 می خوام
      كاش ميموندي نتايج امسال ميومد ميديدي اوضاع چطوره چقدر تأثير ميذاره بعد انصراف ميدادي
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

9. Top | #384
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین یه زیست 50 داستان ها داره ها

دوست عزیز من نمی دونم چی می خونی و علایق و سلایقت چیه استعدادت چیه ولی اول از همه استعدادتو بشناس تو همین مملکت دندون پزشکی داریم که از 7 صبح کار می کنه تا 12 نصف شب دندون پزشکی هم داریم که صبح تا شب جدول حل می کنه مهندسی هم داریم که پا به پای یه فوق تخصص قلب و عروق پیش میره پس اولین قدم اینه که خودت و استعدادهاتو بشناسی
      در کنکور تجربی هم زیست یکی از نفس گیرترین درس هاست طوری که اگه شما یه سر به کلید زیست کنکور 96 کانون بندازی مشاهده می کنی بعضی از اساتید به نام کشور سر جلسه کنکور نمی تونن درسی مثل زیست که در طول سال باهاش سر و کله می زنن و درس تخصصیشونه و سال هاست صبح تا شب دارن درسش میدن واقعا نمی تونن بالای 60 70 بزنن
      پس گفتن یه زیست 50 در ظاهر ساده است ولی باطنش خیلی پیچیده است
      عمومی هایی هم که گفتی طی این 3 4 سال اخیر از تجربی همیشه سخت ترین عمومی ها بوده
      حتی میشه گفت امسال مثل 94 فیزیک رشته تجربی سخت تر از فیزیک رشته ریاضی بوده
      پس اگر قصد ورود به این مسیر رو داری اول از همه باید واقع بین باشی و حقیقت ها رو ببینی و هر چقدر تلاش برای رشته ریاضی کردی برای کنکور تجربی 10 برابرش کنی تا ان شاالله موفق بشی.

10. Top | #385
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین یه زیست 50 داستان ها داره ها

دوست عزیز من نمی دونم چی می خونی و علایق و سلایقت چیه استعدادت چیه ولی اول از همه استعدادتو بشناس تو همین مملکت دندون پزشکی داریم که از 7 صبح کار می کنه تا 12 نصف شب دندون پزشکی هم داریم که صبح تا شب جدول حل می کنه مهندسی هم داریم که پا به پای یه فوق تخصص قلب و عروق پیش میره پس اولین قدم اینه که خودت و استعدادهاتو بشناسی
      در کنکور تجربی هم زیست یکی از نفس گیرترین درس هاست طوری که اگه شما یه سر به کلید زیست کنکور 96 کانون بندازی مشاهده می کنی بعضی از اساتید به نام کشور سر جلسه کنکور نمی تونن درسی مثل زیست که در طول سال باهاش سر و کله می زنن و درس تخصصیشونه و سال هاست صبح تا شب دارن درسش میدن واقعا نمی تونن بالای 60 70 بزنن
      پس گفتن یه زیست 50 در ظاهر ساده است ولی باطنش خیلی پیچیده است
      عمومی هایی هم که گفتی طی این 3 4 سال اخیر از تجربی همیشه سخت ترین عمومی ها بوده
      حتی میشه گفت امسال مثل 94 فیزیک رشته تجربی سخت تر از فیزیک رشته ریاضی بوده
      پس اگر قصد ورود به این مسیر رو داری اول از همه باید واقع بین باشی و حقیقت ها رو ببینی و هر چقدر تلاش برای رشته ریاضی کردی برای کنکور تجربی 10 برابرش کنی تا ان شاالله موفق بشی.

11. Top | #386
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زبان 96 ریاضی 75 زدم ولی تجربی 35 دینی ریاضی رو 80 ولی تجربی 45 اصلا اون چیزی که فکرشو می کنی نیس درمورد زیست که اصلا تویه سال چون اشنایی نداشتی یه دور اصن کتابو روزنامه وار بخون ببین خوشت میاد ازش ببین می تونی 30 بزنی حالا پنجاه بماند

12. Top | #387
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا این بنده خدا رو انقدر نترسونید
      داداش زیست آسونترین درس اختصاصی تجربیه...
      منم دیپلم ریاضی داشتم
      از مهندسی مکانیک انصراف دادم
      از اول مهر شروع کردم
      و زیستو بالای 70 زدم...
      خلاص...
      کافیه بخوای
      stay focused and never give up

13. Top | #388
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اقا این همه ناامید چراااااخب میشه دیگه مگه عقلم ناقصههه؟؟؟تلاشمو چند برابر می کنم. می خونم خیلی. دیگه من ی راه بیشتر ندارم. یا دندون پزشکی یا دندون پزشکی. حالت دیگه ای نیست واقعا

14. Top | #389

نمایش مشخصات
      اقا این همه ناامید چراااااخب میشه دیگه مگه عقلم ناقصههه؟؟؟تلاشمو چند برابر می کنم. می خونم خیلی. دیگه من ی راه بیشتر ندارم. یا دندون پزشکی یا دندون پزشکی. حالت دیگه ای نیست واقعا
      بیخیال این حرفا بشین بخون.موفق باشی ایشالله.اونقدرا هم که میگن سخت نیست اما زیاد هم اسون نگیر.مساله سختی نیست مساله رقابت بالاست... منم مهندسم و امسال کنکور تجربی دادم.این حرفایی که اینجا شنیدی خیلی محترمانه و خوب بودن و اصلا کسی بهت حرف بدی نزد.باید خودتو واسه حرفای خیلی خیلی خیلی خیلی بدتر و توهین امیز اماده کنی که متاسفانه گاهی اوقات از زبون کسایی میشنوی که روشون حساب میکردی و حتی دوستشون داشتی. سال سختی خواهد بود نه از لحاظ تحصیلی بلکه از لحاظ روحی...

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162526

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن