خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خوابگاه

سلام دوستان من قبلاراستش خوابگاه پردیس بودم البته خودم روزانه هستم ولی دانشگاه اول خوابگاه پردیس داد حالا هم خوابگاه دولتی دادن ولی من اصلا دل خوشی از خوابگاه ندارم و اونم اینه که نمیتونم با شخص دیگه ای تو یه اتاق درس بخونم و میگرن شدید هم دارم و به سر و صدا حساسماز طرفی والدینم فقط میگن خوابگاه و راضی به گرفتن خونه و ...نیستن به نظر شما راهی هست که توی خوابگاه دولتی بهم اتاق تک نفره بدن؟؟البته میدونم بعیده ولی گفتم بازم بپرسم
      ویرایش توسط doctor Hastii : 11 شهریور 1396 در ساعت 02:16

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی وقتا سر درد شدید میگرفتم و دلم میخواست استراحت کنم ولی هم اتاقیام سر و صدا میکردن و شاید حقم داشتن چون مثلا 6 عصر که نمیشه به چند نفر گفت ساکت باشین و حرف نزنین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      سلام دوستان من قراره انشالله از پاییز ترم 3 رو آغاز کنم راستش من این دو ترم رو خوابگاه پردیس بودم البته خودم روزانه هستم ولی دانشگاه برای دو ترم اول خوابگاه پردیس داد حالا هم خوابگاه دولتی دادن ولی من اصلا دل خوشی از خوابگاه ندارم و اونم اینه که نمیتونم با شخص دیگه ای تو یه اتاق درس بخونم و میگرن شدید هم دارم و به سر و صدا حساسماز طرفی والدینم فقط میگن خوابگاه و راضی به گرفتن خونه و ...نیستن به نظر شما راهی هست که توی خوابگاه دولتی بهم اتاق تک نفره بدن؟؟البته میدونم بعیده ولی گفتم بازم بپرسم
      کدوم دانشگاهی؟
      اگه اتاق دو نفره داره دو نفره بگیر راحت باشی ولی تکی فکر نکنم بدن چون امکاناتشون محدوده اتاق تکی بخوای باید خودگردان بگیری و پول کل تخت های اتاق رو بدی
      *یکی از بچه ها خوابگاه خودگردان گرفته بود کل اون طبقه طول ترم خالی بود! شانسه دیگه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      کدوم دانشگاهی؟
      اگه اتاق دو نفره داره دو نفره بگیر راحت باشی ولی تکی فکر نکنم بدن چون امکاناتشون محدوده اتاق تکی بخوای باید خودگردان بگیری و پول کل تخت های اتاق رو بدی
      *یکی از بچه ها خوابگاه خودگردان گرفته بود کل اون طبقه طول ترم خالی بود! شانسه دیگه
      نظارت و امنیت هم تو دولتی ها بیشتره درسته؟؟خودگردان احتمالا بعضی پارامترهارو نداره...مثلا درسخون باشی البته شاید خوابگاهای گرونقیمت اینطور نباشه ولی چون خودگردان از هر دانشگاهیی میاد سخت میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مامان بابای منم به خوابگاه راضی نمیشن . میگن هرموقع رفتی دانشگاه فقط خونه . ولی من میخوام خوابگاهو تجربه کنم
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

نظارت و امنیت هم تو دولتی ها بیشتره درسته؟؟خودگردان احتمالا بعضی پارامترهارو نداره...مثلا درسخون باشی البته شاید خوابگاهای گرونقیمت اینطور نباشه ولی چون خودگردان از هر دانشگاهیی میاد سخت میشه
      به خوابگاهش بستگی داره دیگه
      پارسال یکی از بچه ها تعریف میکرد 2 تا جوجه اردک خریده بودن تو اتاق نگه میداشتن
      ولی در کل خوابگاه خوابگاهه ، ی محیط عمومی با فرهنگ ها و علایق و سلایق مختلف و متفاوت دولتی غیر دولتیش هم توفیر چندانی نداره جز این که تو دولتی نظارت بر رفت و آمد بیشتره به خونواده اطلاع شاید بدن و...

7. Top | #7
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه با دود و سیگار و پسرایی که با **** تو سالن میگردن مشکلی دارین برین خونه بگیرین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کدوم دانشگاهی؟
      2 نفره هم ندارنپردیس الان بخوام پول کل اتاقو بدم و مثلا 4 نفره باشه حدود 4 الی 5 میلیون میشه برای یه ترم در حالی که خونه هزینش کم تره بازم روش فکر میکنم ممنون
      ویرایش توسط doctor Hastii : 13 تیر 1396 در ساعت 15:48

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_msx نمایش پست ها
      اگه با دود و سیگار و پسرایی که با **** تو سالن میگردن مشکلی دارین برین خونه بگیرین
      پسرمن دختر هستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      درخواست به ضمیمه مدارک پزشکیتون رو به مسئول مربوطه و اگر ترتیب اثر داده نشد به ریاست دانشگاه ارائه بدید
      امیدوارم مشکلتون حل شه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام
      درخواست به ضمیمه مدارک پزشکیتون رو به مسئول مربوطه و اگر ترتیب اثر داده نشد به ریاست دانشگاه ارائه بدید
      امیدوارم مشکلتون حل شه
      بله بهتره همین کارو انجام بدم

12. Top | #12
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پسرمن دختر هستم
      عجَب ! نام کاربری هارو معمولا نگاه نمیکنم :///

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی در کل خوابگاه خوابگاهه ، ی محیط عمومی با فرهنگ ها و علایق و سلایق مختلف و متفاوت دولتی غیر دولتیش هم توفیر چندانی نداره جز این که تو دولتی نظارت بر رفت و آمد بیشتره به خونواده اطلاع شاید بدن و...
      اره دیگه اخه قیمتاشم گرونه..مثلا اطراف منطقه اایل عباسی و سیلاب قوشخانه..جالب نبودن..البته قیمتاشونم کمم نبود...2.5تو سال..اطراف دانشگاه تبریز و گلباد خیلی بهترن ولی گرونن...

درسته فرق ندارن ولی اخرش زیاد درس نمیخونن..جوجه اردک...اصل کف اولانکیدی باو

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      علوم پزشکی تبریز هستم-2 نفره هم ندارنپردیس الان بخوام پول کل اتاقو بدم و مثلا 4 نفره باشه حدود 4 الی 5 میلیون میشه برای یه ترم در حالی که خونه هزینش کم تره بازم روش فکر میکنم ممنون
      خوابگاه خودگردان چند میگیره؟
      فکر کنم یکیش چهار راه طالقانی باشه و دخترونه اس تمدن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک نکنم کسی که ب سن قانونی رسیده باشه رو زنگ بزنن به باباش بگن الان ساعت 12 اس. هنوز برنگشته

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن