خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا به کلاس کنکور نیاز هست

سلام دوستان
      من کنکوری 97 رشته ریاضی هستم میخواستم ببینم برای ریاضیاتم به کلاس کنکور نیاز دارم یا اینکه از روی کتاب های تست تمرین کنم کافیه؟
      اگه نیاز به کلاس کنکور هست کلاس کنکور فیلم های الا کافیه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کنکوری 97 رشته ریاضی هستم میخواستم ببینم برای ریاضیاتم به کلاس کنکور نیاز دارم یا اینکه از روی کتاب های تست تمرین کنم کافیه؟
      اگه نیاز به کلاس کنکور هست کلاس کنکور فیلم های الا کافیه؟
      کتاب های کمک آموزشی توی رشتته ریاضی برای درس ریاضی خیلی بهتر توضیح دادن و روی نمودار توضیح دادن .
      و مثل تجربی نیست ! تو رشته تجربی واقعن همه کتابها تیپ سوالی توضیح دادن طوری که کلن خلاقیت رو گذاشتن کنار !!!!!
      و کسی که میخواد تو تجربی درصد خوبی بزنه میره حسابان ریاضی ها رو میخونه (از کمک اموزشی!)
      شما هم کمک اموزشی بخون اگر نتیجه نگرفتی برو کلاس !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یعنی پناه بر خدا
      داداشم تو باید درس بخونی تو باید کنکور بدی اونوقت اومدی از بچه های دیگه میپرسی کلاس کنکور برم؟؟؟نیاز هست؟؟؟
      خدایا توبه خدایا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadm992 نمایش پست ها
      یعنی پناه بر خدا
      داداشم تو باید درس بخونی تو باید کنکور بدی اونوقت اومدی از بچه های دیگه میپرسی کلاس کنکور برم؟؟؟نیاز هست؟؟؟
      خدایا توبه خدایا
      حالت خوبه؟؟خیلی ها همچین سوالی دارن
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی پناه بر خدا
      خدایا توبه خدایا
      سال 97کنکور میدن ها
      ا

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      حالت خوبه؟؟خیلی ها همچین سوالی دارن

دکتری؟؟؟خب داشته باشند من گفتم نپرسه؟؟؟من اصن به شما جواب ندادم که.با ایشون بودم.
      ملت اعصاب ندارند نزدیک کنکور........
      سوالشون غلطه چون ایشون خودشون رو باید بشناسند و سبک یادگیری شون رو بدونند.اینجا این سوال رو پرسیده اگه یکی دو صفحه جواب بیاد براش.یه تعداد میگند جتما برو یه تعداد میگند کتاب درسی بخون کمک درسی چیه؟؟!!! یه تعداد میگند فقط کمک درسی!! یه تعدادی هم میگند دی وی دی بخر.نتیجش این میشه که وقتی سوالت غلط باشه قطعا جواب درستی به دست نمیاری و بیشتر سردر گم میشی
      ایشون هم سوالش غلطه و هم نگرشش به کنکور.چون پرسیده کلاس کنکور نیاز است؟؟؟؟؟نیاز رو باید خودش تشخیص بده نه من و شما
      شما هم اگه ناراحت شدی من معذرت میخوام ولی واقعا حرفم منطقی بود!!!موفق باشید خدانگهدار

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سال 97کنکور میدن ها
      ا
      اصن 98 کنکور بدن ما که بخیل نیستیم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برین چی نوشتین بخونین بعد میفهمین چی میگم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دکتری؟؟؟خب داشته باشند من گفتم نپرسه؟؟؟من اصن به شما جواب ندادم که.با ایشون بودم.
      ملت اعصاب ندارند نزدیک کنکور........
      سوالشون غلطه چون ایشون خودشون رو باید بشناسند و سبک یادگیری شون رو بدونند.اینجا این سوال رو پرسیده اگه یکی دو صفحه جواب بیاد براش.یه تعداد میگند جتما برو یه تعداد میگند کتاب درسی بخون کمک درسی چیه؟؟!!! یه تعداد میگند فقط کمک درسی!! یه تعدادی هم میگند دی وی دی بخر.نتیجش این میشه که وقتی سوالت غلط باشه قطعا جواب درستی به دست نمیاری و بیشتر سردر گم میشی
      ایشون هم سوالش غلطه و هم نگرشش به کنکور.چون پرسیده کلاس کنکور نیاز است؟؟؟؟؟نیاز رو باید خودش تشخیص بده نه من و شما
      شما هم اگه ناراحت شدی من معذرت میخوام ولی واقعا حرفم منطقی بود!!!موفق باشید خدانگهدار
      دکتر؟؟ن والا قراره مهندسشم...منم نگفتم سوالش درسته گفتم برای خیلی ها سوال پیش میادو خیلی ها میپرسن...یه جور گارد گرفتی انگار پرسید روزی چند تا تست بزنم تا تو کنکور زیستو هشتادو سه درصد بزنم(مثال بود)...در جواب ایشون بدون توجه به پایشون و سطحشون میگم اگه اهل درس خوندن باشی ن نیاز نیست...من موقعی که شروع کردم از یه معادله درجه دو دلتا هم نمیتونستم بگیرم...کتابای زیادی رو خوندمو تستای زیادی هم زدم هیچ کلاسی هم نرفتم با قاطعیت هم میگم کلاااس لازم نیست(البته روند یادگیری رو تند میکنه,در واقع یه جور کاتالیزگر درسی به حساب میاد)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابهای خوبی توی بازار هست
      کلاس اخرین گزینه ات باشه
      چون یه زمانی صرف رفت و امدت میشه
      این کلاسها هم حاشیه زیاد دارن
      تابستون درس بخون ... اگه دیدی در درسی با کتاب مشکلت حل نمیشه برو کلاس

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان جزوه ها و کتاب های خوبی تو بازار هستش
      نیازی به کلاس نیست
      فقط زیاد تمرین کن و سعی کن کامل رو بحث ها مسلط شی

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دکتر؟؟ن والا قراره مهندسشم...منم نگفتم سوالش درسته گفتم برای خیلی ها سوال پیش میادو خیلی ها میپرسن...یه جور گارد گرفتی انگار پرسید روزی چند تا تست بزنم تا تو کنکور زیستو هشتادو سه درصد بزنم(مثال بود)...در جواب ایشون بدون توجه به پایشون و سطحشون میگم اگه اهل درس خوندن باشی ن نیاز نیست...من موقعی که شروع کردم از یه معادله درجه دو دلتا هم نمیتونستم بگیرم...کتابای زیادی رو خوندمو تستای زیادی هم زدم هیچ کلاسی هم نرفتم با قاطعیت هم میگم کلاااس لازم نیست(البته روند یادگیری رو تند میکنه,در واقع یه جور کاتالیزگر درسی به حساب میاد)

فقط اون تیکه که گفتی چند تا تست بزنم تا کنکور زیست 83 بزنم یعنی وقتی یه چنین سوال های میپرسنداا انگار دارند به من فوش میدند ...فکر میکردم فقط من قاطی میکنم..نگو همه قاطی میکنند با این سوالا
      حله داداش مخلصتم..ایشالا شریفی شی....ما هم بهشتی شیم

13. Top | #13
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط اون تیکه که گفتی چند تا تست بزنم تا کنکور زیست 83 بزنم یعنی وقتی یه چنین سوال های میپرسنداا انگار دارند به من فوش میدند ...فکر میکردم فقط من قاطی میکنم..نگو همه قاطی میکنند با این سوالا
      حله داداش مخلصتم..ایشالا شریفی شی....ما هم بهشتی شیم
      البته ان‌شاالله همه‌مون بهشتی شیم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lilhei نمایش پست ها
      الان جزوه ها و کتاب های خوبی تو بازار هستش
      نیازی به کلاس نیست
      فقط زیاد تمرین کن و سعی کن کامل رو بحث ها مسلط شی
      دکتر؟؟ن والا قراره مهندسشم...منم نگفتم سوالش درسته گفتم برای خیلی ها سوال پیش میادو خیلی ها میپرسن...یه جور گارد گرفتی انگار پرسید روزی چند تا تست بزنم تا تو کنکور زیستو هشتادو سه درصد بزنم
      (مثال بود)...در جواب ایشون بدون توجه به پایشون و سطحشون میگم اگه اهل درس خوندن باشی ن نیاز نیست...من موقعی که شروع کردم از یه معادله درجه دو دلتا هم نمیتونستم بگیرم...کتابای زیادی رو خوندمو تستای زیادی هم زدم هیچ کلاسی هم نرفتم با قاطعیت هم میگم کلاااس لازم نیست(البته روند یادگیری رو تند میکنه,در واقع یه جور کاتالیزگر درسی به حساب میاد)
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      کتابهای خوبی توی بازار هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      کلاس اخرین گزینه ات باشه
      چون یه زمانی صرف رفت و امدت میشه
      این کلاسها هم حاشیه زیاد دارن
      تابستون درس بخون ... اگه دیدی در درسی با کتاب مشکلت حل نمیشه برو کلاس
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      کتاب های کمک آموزشی توی رشتته ریاضی برای درس ریاضی خیلی بهتر توضیح دادن و روی نمودار توضیح دادن .
      و مثل تجربی نیست ! تو رشته تجربی واقعن همه کتابها تیپ سوالی توضیح دادن طوری که کلن خلاقیت رو گذاشتن کنار !!!!!
      و کسی که میخواد تو تجربی درصد خوبی بزنه میره حسابان ریاضی ها رو میخونه (از کمک اموزشی!)
      شما هم کمک اموزشی بخون اگر نتیجه نگرفتی برو کلاس !

ممنون از همه دوستان
      خودمم نظرم همین بود که کلاس نرم و خودم بخونم ولی دیدم یهویی همه دوستام میخوان برن گفتم شاید اشتباه میکنم

پس نمیرم کلاس

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      البته ان‌شاالله همه‌مون بهشتی شیم.

آفرین ایهام داشت جمله .احسنت بر تو چنین دانشجویی که هنوز ادبیات رو فراموش نکردی احسنت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن