خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این سوالیه که تو ذهن همه میاد ولی برای ادمای قوی فقط یه لحظست و ادمای ضعیفو درگیر خودش میکنه ( همین حال توضیحشم ندارم )

2. Top | #17
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها خیییییییییییلی ممنون

3. Top | #18
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آپ

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینم
      به نظرم این یه تلقینه
      درس بخونی که چی؟
      خب وقتی این سوال برات پیش اومده
      این سوال پیش نیومده که بازی کنم که چی؟ این فیلمو ببینم که چی؟ این فوتبالو ببینم که چی؟ این نهار رو بخورم که چی؟

این ها تلقینه و به نظرم به درونت بگو؛ نه! امسال وقتش نیست، بعدا باهات صبحت میکنم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخدا اگه پیش من بودی دوتا پس گردنی و شیش تا لگد بهت میزدم بعد بهت نشون میدادم ما داریم چی میکشیم بعدم بهت میگفتم درس نخونی این میشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من کنکوری 97 ام ولی تازگیا به یک مشکلی برخوردم اونم اینه که همش از خودم می پرسم "خوب که چی بشه" مثلا تا میام درس بخونم میگم خوب درس بخونم که آخرش چی بشه ؟
      از نظرتون چه کار کنم؟
      رشته ام تجربی هست.
      رشته ات هم تجربی هستش
      راهی که یه عده سالهای قبل رفتن رو نرو !
      به سن من نرسی ببینی چقدر همین درس خوندن فرق ایجاد میکنه بین تو و دوستات !
      هر چیزی که ارزوش رو داری رو در نظر بگیر .
      اگه خوب درس بخونی به دست اوردنشون راحته ...
      درس رو همه میخونن ! خوب درس خوندن مهمه ...
      یه هدف تعیین کن برای خودت و درس بخون .
      از شرایط زندگیت ناراضی هستی ؟ الان بهترین وقت برای تغییر توی زندگیته !
      از آدم های منفی هم دوری کن

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      واسه اینکه کار داشته باشی باید درس بخونی ....اگه میتونی از یه راه بهتری به کار و پول برسی که بد نباشه و کلاس و شخصیت خودشو داشته باشه میتونی بری از اون راها .....ولی درس خوندن بهترین راهه.....پولم دیگه معلومه آدم واسه چی میخواد ...واسه اینکه یه زندگی خوب و عالی واسه خودت بسازی و شاد و خوشحال زندگی کنی اونجوری که دوست میداری ........بنظرم یه لیست بنویس از چیزایی که دوست داری اولویتاتو تو زندگی مشخص کن یه خورده به آینده فک کن ...در مورد ده سال آیندت فک کن که تو چه شرایطی هستی.....امیدوارم به جوابت برسی...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از عمر چه ماند باقی ؟
      مهر است و محبت است باقی همه هیچ

مهر و محبت جنابعالی میتونه از طریق بیمارانی که تن رنجورشون رو درمان کردی باشه یا بیمارانی که کوچه های کثیفشون رو تمیز کردی.
      انتخاب با شماست !

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببین دوست عزیز خیلی سادست ببین فردا از طریق درس:
      میتونی به پول یا کار راحت برسی
      میتونی اقای دکتر بشی و توی یه جمع همه اقای دکتر صدات کنن و به خودت افتخار کنی افتخار این خیلی مهمه به نظرم
      میتونی به اهداف معنوی هم فکر کنی مثلا دعای خیر یه بیمار برات و صوابش برای اخرتت
      در کل ببین چهار روز دیگه چی بدردت میخوره و از زندگی چی میخوای

10. Top | #25
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_2 نمایش پست ها
      سلام
      ببین دوست عزیز خیلی سادست ببین فردا از طریق درس:
      میتونی به پول یا کار راحت برسی
      میتونی اقای دکتر بشی و توی یه جمع همه اقای دکتر صدات کنن و به خودت افتخار کنی افتخار این خیلی مهمه به نظرم
      میتونی به اهداف معنوی هم فکر کنی مثلا دعای خیر یه بیمار برات و صوابش برای اخرتت
      در کل ببین چهار روز دیگه چی بدردت میخوره و از زندگی چی میخوای
      حالا اینایی که رشته شون ریاضیه تکلیف این قسمت قرمز چی میشه؟ حتما صداشون میکنن آقای مهندس؟
      نه. آقای دکتر خیلی باکلاس تر از آقای مهندس هست! الآن به همه میگن آقای مهندس...
      بدون شوخی ، این قسمت قرمز یکی از دلایلی بود که من میخواستم تغییر رشته بدم به تجربی ولی بقیه نذاشتن! اونوقت شماها که رشته تون تجربیه میگید چرا درس بخونیم!؟ دستم برسه بهتون به صورت فیزیکی جواب این سوالتون رو میدم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به این فکر کن که اگه نخونی چی میشه؟؟؟؟ هم از لحاظ مالی هم از لحاظ جایگاه اجتماعی و خیلی چیزای دیگه داغون میشی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اره درسته ولی به علاقه و استعدادتم باید نگاه کنی مثلا من به تجربی علاقه نداشتم رفتم ریاضی ولی خوب مهندس بودنم خوبه بازم برای خودش شخصیتشو داره...
      در کل ببین اگه از پس دکتر بودن بر میای یا از لحاظ علاقه مشکلی برات پیش نمیاد خوب پس چرا نخونی؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من کنکوری 97 ام ولی تازگیا به یک مشکلی برخوردم اونم اینه که همش از خودم می پرسم "خوب که چی بشه" مثلا تا میام درس بخونم میگم خوب درس بخونم که آخرش چی بشه ؟
      از نظرتون چه کار کنم؟
      رشته ام تجربی هست.
      نمیشه به طور کلی نسخه پیچید و دقیقن گفت که باید چکار کنی
      این بیت یادت باشه
      من نگویم خدمت زاهد گزین یا می فروش
      هر که حالت خوش کند در خدمتش چالاک باش
      کلن هر چیزی رو یا تصمیم نگیر و انجام نده
      یا اگه تصمیم گرفتی انجامش بدی با جون و دل کار کن
      نصفه و نیمه بودن به هیچ دردی نمیخوره حتی اگه درس باشه...
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاپیک قدیمیه ولی دوس دارم بگم نظرمو

درباره ی این که آخرش چی می شه باید بگم که هیچ چی نمی شه، همه مون می میریم و خوراک میکروارگانیسم ها می شیم و تمام، ولی به 3 دلیل باید درس بخونیم:

1- این جمله ی کلیشه ای که داشتن پول خوش بختی نمیاره رو قبول دارم ولی نداشتن پول قطعا بدبختی میاره، پول نداشته باشی بهت سلام هم نمی کنن پس به خاطر پول درآوردن و به بدبختی و رذالت نیفتادن هم که شده مجبوری درس بخونی.
      2- برا این که زیاد فک نکنی به واقعیت حیات و مدام این تو ذهنت نباشه که زندگی یه بازی مسخره و کثیفه و از همه چی دلسرد نشی و خودتو نکشی لازمه که یه سرگرمی ای داشته باشی که درس می تونه سرگرمی خوبی باشه، چون مثلا 7 سال پزشکی عمومی می خونی، بعدش چند سال تخصص، بعدش هم که وقت سر خاروندن نداری، یهو سرتو بلند می کنی می بینی دارن حلواتو می خورن و تمام، مگه زندگی چیه؟ همینه دیگه کاکو
      3- تو این دنیا خیلی آدما هستن که دارن تو فقر و بدبختی هلاک می شن، بهتره کاره ای بشی و رنجی از دیگران کم کنی، همه مون گرفتار یه بازی مسخره به نام زندگی هستیم پس بهتره تکیه گاه هم باشیم چون "نجات دهنده در گور خفته است." پس تا می تونی درس بخون، کسی شو برا خودت و رنجی از دیگران کم کن...

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 30 فروردین 1397 در ساعت 08:37

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      از نظرتون چه کار کنم؟
      رشته ام تجربی هست.
      تا وقتی زنده ایی زندگی کن!
      زندگی کردن با نفس کشیدن فرق داره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن