خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ریاضی تجربی ،هندسه ،احتمال و....

سلام دوستان .من قبلا رشته م ریاضی بوده .ما برای هر درس کتابهای جدا داشتیم .الان سوالی که دارم اینه که آیا همه سرفصلهای هندسه ،احتمال ،ریاضی و... برای رشته تجربی مثلا تو یه کتاب جامع هست بهمراه درسنامه و نکات و تست ؟
      بهترین کتابی که میتونید معرفی کنید در این زمینه چیه ؟ البته با توجه به اینکه لیسانس مهندسی ام ریاضی م بد نیست ولی تو تست زدن فکر کنم مشکل داشته باشم .
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله همشون در کتاب جامع هس.......خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام دوستان .من قبلا رشته م ریاضی بوده .ما برای هر درس کتابهای جدا داشتیم .الان سوالی که دارم اینه که آیا همه سرفصلهای هندسه ،احتمال ،ریاضی و... برای رشته تجربی مثلا تو یه کتاب جامع هست بهمراه درسنامه و نکات و تست ؟
      بهترین کتابی که میتونید معرفی کنید در این زمینه چیه ؟ البته با توجه به اینکه لیسانس مهندسی ام ریاضی م بد نیست ولی تو تست زدن فکر کنم مشکل داشته باشم .
      ممنون
      مهروماه جانع هست خیلی سبز جامعم هست البته کتابای دیگه ای ام هست ولی اینا بهترن،،،،،از نظر درسنامه ای جفتشون،دریه حدن اما از،نظر تستی خیلی سبز یکم سطحش بالاتره،،،،،بعد از اینکه یکی از اینارو کار کردی میتونی بری سراغ جامع iq گاج که سطحش بالاتره از این دو تا،،،،موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بله خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم
      برا ی هر کدوم کتاب تست جدا هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن