خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

🔴 خانه از پای بند ویران است!نظام آموزشی کشور

سخنان صریح دکتر علی عبدالعالی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت در رابطه با نظام آموزشی کشور در هفتمین قسمت خط قرمز / در بسیاری از بخش ها نبودن وزارت آموزش و پرورش از بودن آن بهتر است/ چرا واژه پرورش را از وزارت خانه حذف نمی کنیم/ صنعت کنکور آزمایشی در سال، گردش مالی بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان دارد!/ دین و زندگی یا دین و کنکور؟

آنونس:

کامل:

ویرایش توسط va6hid : 28 تیر 1398 در ساعت 02:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این واسه 1سال قبله....حرفاش درسته ولی کنکور نباشه چی؟یادتونه سر نهایی چی سرما اوردن انقد داد زدیم سوالا لو میره لو میره بازم لو رفت حالا ببینید سال 90 91 92 یا قبلش ک امنیتش کمتر بود چی شده بود؟همون نمرات الکی خیلیا هارو دکتر کرد...حداقل تو کنکور تقلبم بشه اونم تو سهمیه ها ایناست ک بازم از نهایی بهتره...باید قبول کنیم لغو کنکور محاله....بین بد وبدتر باید انتخاب کنیم....کشور ما ثبات نداره الان اگه عین اروپا باشه بدون کنکور همه میرن پزشکی چون همش گیر پز اینور اونورن اما حداقل کنکور غربال میکنه یا باید پشت کنکور بمونی تلاش کنی یا بری رشته های دیگه...حرفاش درسته ولی همش تقصیر اموزش پروروشه ک از کنکور غول درست کرده....برید مدارس شهر مخصوصا پایین شهر معلما سواد ندارن همش میگن شماها ک قبول نمیشید شماها ک خنگید...ابدارچی میشه دبیر زیست...وقتی بودجه ب شیر مدارس میدن ولی حقوق مصحح اوراق میکنن برگی 500تومن خب معلومه چی میشه....خداروشکر سنجش نظارت روشه وزارت علوم اطلاعات ادم دلش قرصه ادما سالمی توشن ولی داخل وزارت خونه واقعا ......
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 09 تیر 1396 در ساعت 04:39

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 92 یارو معدل سیکلش 10.26 بود کتبی نهایی 19.78

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور زمانی میتونه حذف شه که مردم باور کنن که همه قرار نیست از راه درس به یه جایی برسن اونوقت هیچ یک از این مشکلات پیش نمیاد و وضع بیکاری و .... همشون درست میشن .
      و هر روز منتظرتر از دیروز

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      این واسه 1سال قبله....حرفاش درسته ولی کنکور نباشه چی؟یادتونه سر نهایی چی سرما اوردن انقد داد زدیم سوالا لو میره لو میره بازم لو رفت حالا ببینید سال 90 91 92 یا قبلش ک امنیتش کمتر بود چی شده بود؟همون نمرات الکی خیلیا هارو دکتر کرد...حداقل تو کنکور تقلبم بشه اونم تو سهمیه ها ایناست ک بازم از نهایی بهتره...باید قبول کنیم لغو کنکور محاله....بین بد وبدتر باید انتخاب کنیم....کشور ما ثبات نداره الان اگه عین اروپا باشه بدون کنکور همه میرن پزشکی چون همش گیر پز اینور اونورن اما حداقل کنکور غربال میکنه یا باید پشت کنکور بمونی تلاش کنی یا بری رشته های دیگه...حرفاش درسته ولی همش تقصیر اموزش پروروشه ک از کنکور غول درست کرده....برید مدارس شهر مخصوصا پایین شهر معلما سواد ندارن همش میگن شماها ک قبول نمیشید شماها ک خنگید...ابدارچی میشه دبیر زیست...وقتی بودجه ب شیر مدارس میدن ولی حقوق مصحح اوراق میکنن برگی 500تومن خب معلومه چی میشه....خداروشکر سنجش نظارت روشه وزارت علوم اطلاعات ادم دلش قرصه ادما سالمی توشن ولی داخل وزارت خونه واقعا ......
      برگه ای 1000 حامد خان

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود کنکور به نظر من لازمه...چون تنها وسیله غربالسازی همینه...مشکل اینه اموزش و پرورش ما در خیلی از جاها ضعیف عمل میکنه و باعث میشه کنکور یه غول بی شاخ و دم جلوه کنه در صورتی که اگر اصولی و قشنگ کار میکردن دانش اموزای بیچاره افسردگی نمیگرفتن و اینو مث یه ازمون عادی که واسه ورود به دانشگاه لازمه میدونستن...
      اموزش و پرورش خیلی ضعیفه خیلی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عه شده 1000والا زمان ما معام ما میگفتن 500تومنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezahpr نمایش پست ها
      برگه ای 1000 حامد خان
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که 59 دقیقه ش رو ندیدم اما همین دو دقیقه حرفش درست بود
      جدیدا توی تلویزیون اساتید دانشگاه به حرف اومدن ..سید مجید حسینی هم توی شبکه یک و شبکه سه تقریبا همین حرفا رو زد...
      نمیدونم چه کاری از دست من بر میاد ! با وجود موسسات کنکوری که میلیاردی درامد دارن ً اما اگر پویش و حرکتی اغاز بشه حتما حمایت میکنم
      امیدوارم این برنامه های مزخرف اموزش و پرورش که هیچ پرورشی درشون دیده نمیشه درست بشه ما تنها توی مدرسه دیکتاتوری و سوال نپرسیدن و فکر نکردنو یادگرفتیم امیدوارم درست شه این روند بد !

که تو آن جرعه ی آبی
      که غلامان
      به کبوتران می نوشانند
      از آن پیش تر
      که خنجر
      به گلوگاه ِ شان نهند
      ...”

Heaven is a place on earth with you

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @susan.t

پیشنهاد میکنم اون یک ساعت رو ببینید حتما. من زمانی که میدیدم5 صبح بود.9 تیر ، تا ساعت 5 صبح درسخونده بودم.ساعت 8قلم چی ازمون داشتم.حرفاشونو ک شنیدم دلم به حال خودم و افراد امثال خودم سوخت.#این_کلیپ_گریه_داره!

خودشون فقط خواستن که همه باهاشون همراه بشن و اینها رو پخش کنن.

میتونین یکمی از زندگی فرزندان استاد عبدالعالی رو ببینید توی پیجشون : https://www.instagram.com/aliabdolali.ir/

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها
      @susan.t

پیشنهاد میکنم اون یک ساعت رو ببینید حتما. من زمانی که میدیدم5 صبح بود.9 تیر ، تا ساعت 5 صبح درسخونده بودم.ساعت 8قلم چی ازمون داشتم.حرفاشونو ک شنیدم دلم به حال خودم و افراد امثال خودم سوخت.#این_کلیپ_گریه_داره!

خودشون فقط خواستن که همه باهاشون همراه بشن و اینها رو پخش کنن.

میتونین یکمی از زندگی فرزندان استاد عبدالعالی رو ببینید توی پیجشون : https://www.instagram.com/aliabdolali.ir/

با استاد از طریق برنامه یی که توی شبکه دو داشتن و خیلی باحال بودن اشنایی دارم

اما حقیقتش رو بخواین الان دلم نمیخواد عضویی از این پویش باشم فعلا تنها راه برای رسیدن به دلخواه و هدفم کنکور و درگیر شدن با موسساتیه که میدونم ذره ای علم ندارن اعصابم بهم میریزه ..فعلا کور باشم بهتره به نفعمه ...

شما ها که به دلخواهتون رسیدین یه یکسالی حمایت کنید تا ما بپویندیم بهتون

ممنون ازتون
      که تو آن جرعه ی آبی
      که غلامان
      به کبوتران می نوشانند
      از آن پیش تر
      که خنجر
      به گلوگاه ِ شان نهند
      ...”

Heaven is a place on earth with you

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با نهایت احترامی که برای استارترقائلم اما باید بگم که برادرعزیز وقت خودتو تلف نکن واسه این چیزا.....فعلا کنکور روبچسب ...اینا همه حواشیه برادرمن....
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      با نهایت احترامی که برای استارترقائلم اما باید بگم که برادرعزیز وقت خودتو تلف نکن واسه این چیزا.....فعلا کنکور روبچسب ...اینا همه حواشیه برادرمن....
      موفق باشی
      خواهر گرام بنده در شُرف دانشجویی هستم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواهر گرام بنده در شُرف دانشجویی هستم
      خب بسلامتی....
      پس خواهشا حاشیه جدید نسازید برای بچه های کنکوری
      موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      خب بسلامتی....
      پس خواهشا حاشیه جدید نسازید برای بچه های کنکوری
      موفق باشید
      خودتون رو درگیر این تایپک نکنید،ممنونم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سخنان صریح دکتر علی عبدالعالی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت در رابطه با نظام آموزشی کشور در هفتمین قسمت خط قرمز / در بسیاری از بخش ها نبودن وزارت آموزش و پرورش از بودن آن بهتر است/ چرا واژه پرورش را از وزارت خانه حذف نمی کنیم/ صنعت کنکور آزمایشی در سال، گردش مالی بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان دارد!/ دین و زندگی یا دین و کنکور؟

آنونس:

کامل:

باز نمیشه چرا ؟؟!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن