خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات

ایا ظرفیت پزشکی در حال پر شدن است؟

سلام دوستان عزیزم .......
      من خودم امسال کنکور ریاضی دارم واین سوالو برای داداشم که امسال میخواد انتخاب رشته کنه میپرسم
      خودش مونده بین رشته ریاضی و تجربی و به هردوشون علاقه منده از طرفی همه میدونیم بازار کار ریاضی کساده
      مشاوره مدرسشون بهشون گفته بود که شما تا 12سال دیگه که بخواید عمومیتون رو بگیرید با این همه پردیس و ظرفیت مازاد ظرفیت پزشکی اشباع میشه و حال روز الان مهندسی رو پیدامیکنه ....
      من خودم تا حدودی تو درست بودن این موندم واز دوستان مخوام که راهنماییی کنن ....اگر قراره به این سختی وارد رشته پزشکی بشه و اونجاهم با سختگیری های خاص خودشون اذیت بشه .ودرنهایتم نتونه کار پیداکنه .خب همینو بگیره مهندسی بخونه بهتره که

ممنونم از راهنماییتون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کار همیشه هست!ولی برای کسی که زرنگ باشه..ربطی هم به رشته نداره..به نظرم خودش بره تحقیق کنه یه سری درسای رشته هارو ببینه،نحوه ی کارشون سختی کارشونو ببینه و بعد انتخاب کنه..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم بستگی داره چقد عالی و کاربلد و حرفه ای باشی تو اون کار مدنظر وگرنه حتی هنر هم بره اما تو جایگاهش عالی و تاپ باشه پول هست فراوون توش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه ها یه روز پیر می شیم و اگه میلیارد ها پول هم به دست آورده باشیم باید بزاریم و بریم و عملا بخشیش واسه خودمون نمی مونه! دست آورد های مالی هر چند لازم هستن اما این رفتن به دنبال علایق و خواسته هاست که رضایت از زندگی رو می سازه! دنبال علاقه برید و خلاق باشید و خودتون پول بسازید!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز شر و وری بیش نیست.وزیر بهداشت تو اخبار میگه بزشک خصوصا متخصص خییییلی کمه.دندانبزشک کمه.فک نمیکنم حرف کل این مشاورا رو هم بزاریم حرف وزیر بهداشت بشه!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب من میگفتن نرید دندون فلانه پرشده....بهمن اسفند 95 رفتم پیش پسرخاله پدرم کنارش واساددم...ازادا تهران خونده..الان تو پایین ترین نقطع تهران جوادیه مطب داره تو دوماه 60تومن دراورد....حالا مطبت بالاشهر باشه مدرکت از دانشگاه های بهتر معتبر تر ببین چ خبره..پزشک عمومی درمانگاه بره میتونه 7یا 8تومن بگیره من رفتم دیدم دیده هامو میگم ن اینکه بگم فلانی فلان جا دیدم...
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به قول اشکان هاشمی پیدا کردن کار به عرضه آدم بستگی داره
      به خدا کسی رو مشناسم پزشکی تهران داره . به خدا هیچی نشده !!! دبیر زیست شناسیه 8 ساله داره درس میده هیچکس نمیشناسدش !!!!! ضمنن خوبم درس نمیده
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      ممنون از تمامی دوستان

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3175 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم .......
      من خودم امسال کنکور ریاضی دارم واین سوالو برای داداشم که امسال میخواد انتخاب رشته کنه میپرسم
      خودش مونده بین رشته ریاضی و تجربی و به هردوشون علاقه منده از طرفی همه میدونیم بازار کار ریاضی کساده
      مشاوره مدرسشون بهشون گفته بود که شما تا 12سال دیگه که بخواید عمومیتون رو بگیرید با این همه پردیس و ظرفیت مازاد ظرفیت پزشکی اشباع میشه و حال روز الان مهندسی رو پیدامیکنه ....
      من خودم تا حدودی تو درست بودن این موندم واز دوستان مخوام که راهنماییی کنن ....اگر قراره به این سختی وارد رشته پزشکی بشه و اونجاهم با سختگیری های خاص خودشون اذیت بشه .ودرنهایتم نتونه کار پیداکنه .خب همینو بگیره مهندسی بخونه بهتره که

ممنونم از راهنماییتون
      اولا چیزی به اسم اشباع وجود نداره اصلا درک نمیکنم این جمله رو که میگن کارش اشباع شده اخه یعنی چی بالخره یه سری ها بازنشست میشن یه سری دیگه جاشون میان
      دوما داداش اون کسی که گفته مهندسی الان اوضاعش کساده الان مگه داداشت الان میخواد بخونه زود بره سر کار ؟اون 10 سال دیگه میخواد تازه دانشگاهشو تموم کنه اینده رو ببین نه الان رو برای کار
      در کل چیزی که دوست داره بره نه این اشباع شده و نمیدونم پولش کمه و زیاده این شعرا
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ب من میگفتن نرید دندون فلانه پرشده....بهمن اسفند 95 رفتم پیش پسرخاله پدرم کنارش واساددم...ازادا تهران خونده..الان تو پایین ترین نقطع تهران جوادیه مطب داره تو دوماه 60تومن دراورد....حالا مطبت بالاشهر باشه مدرکت از دانشگاه های بهتر معتبر تر ببین چ خبره..پزشک عمومی درمانگاه بره میتونه 7یا 8تومن بگیره من رفتم دیدم دیده هامو میگم ن اینکه بگم فلانی فلان جا دیدم...
      دندان آزاد تهران و خوراسگان اتفاقا کیفیت بالایی دارند

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بره دنبال علاقه‌اش باو

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه چیز رو در نظر نگرفتن دوستان. سیل عظیمی برا پزشکی و دندون رفتن بلاروس روسیه مجارستان و... که مدرکش هم مورد تایید هست اونها برگردند 4.5 سال دیگه حرف اون آقا متاسفانه به حقیقت نزدیکتر میشه.این رو هم منکر نیستم که اولویت با فارغ التحصیل های داخله از جنبه ی بار علمی ولی...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اونا برگردن ازشون ازمون میگیرن باید برن بشینن سر کلاس...من رفتم وزارت دقیق جویا شدم اولویت با بچه های داخله
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام
      یه چیز رو در نظر نگرفتن دوستان. سیل عظیمی برا پزشکی و دندون رفتن بلاروس روسیه مجارستان و... که مدرکش هم مورد تایید هست اونها برگردند 4.5 سال دیگه حرف اون آقا متاسفانه به حقیقت نزدیکتر میشه.این رو هم منکر نیستم که اولویت با فارغ التحصیل های داخله از جنبه ی بار علمی ولی...
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      تعدادشون اونقدرها هم زیاد نیست

15. Top | #15
      F40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال قصد دارم برم روسیه و کامل ماجرا رو جویا شدم. اکثر بچه ها بعد از علوم پایه انتقالی میگیرن میان پردیس ایران میخونن و ظرفیت هر دانشگاه پردیس هم یکی دو نفره. اونایی هم که انتقالی نمیگیرن اکثرا نمره های ضعیفی دارن و نمیتونن بیان ایران و حتی معادل سازی کنن. پس نهایتش مجبور میشن توی همون کشور بمونن و همونجا کار کنن. نمونه های زیادی دیدم که حتی بعد از فارغ التحصیلی نمیان ایران دیگه....

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن