خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام
      یه چیز رو در نظر نگرفتن دوستان. سیل عظیمی برا پزشکی و دندون رفتن بلاروس روسیه مجارستان و... که مدرکش هم مورد تایید هست اونها برگردند 4.5 سال دیگه حرف اون آقا متاسفانه به حقیقت نزدیکتر میشه.این رو هم منکر نیستم که اولویت با فارغ التحصیل های داخله از جنبه ی بار علمی ولی...
      سیل که چه عرض کنم بیشتر از این حرفاست .. تا الان نزدیک به 6 هزار نفر فقط به رشته دندان پزشکی دانشگاه کارازین اکراین فرستاده شدن ! بماند پزشکی این دانشگاه ! من نمیدونم این دانشگاه مگه چقدر ظرفیت داره که این همه دانشجو میگیره ؟ کجا میخواد جا بده اینا رو ؟

حالا بقیه جاها هم که مثل اینجا باشن که رسما شهرها بعد 5 سال تبدیل به مطب میشن ... البته این واسه دوستان رشته عمران و معماری خوبه که میرن تو ساخت و ساز و مطب رو به قیمت زیادی میندازن به دکترهای عزیز و رشته ریاضی و جیب مبارک رو رونق میبخشن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3175 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم .......
      من خودم امسال کنکور ریاضی دارم واین سوالو برای داداشم که امسال میخواد انتخاب رشته کنه میپرسم
      خودش مونده بین رشته ریاضی و تجربی و به هردوشون علاقه منده از طرفی همه میدونیم بازار کار ریاضی کساده
      مشاوره مدرسشون بهشون گفته بود که شما تا 12سال دیگه که بخواید عمومیتون رو بگیرید با این همه پردیس و ظرفیت مازاد ظرفیت پزشکی اشباع میشه و حال روز الان مهندسی رو پیدامیکنه ....
      من خودم تا حدودی تو درست بودن این موندم واز دوستان مخوام که راهنماییی کنن ....اگر قراره به این سختی وارد رشته پزشکی بشه و اونجاهم با سختگیری های خاص خودشون اذیت بشه .ودرنهایتم نتونه کار پیداکنه .خب همینو بگیره مهندسی بخونه بهتره که

ممنونم از راهنماییتون
      مشاورتون درست گفته الآن بهترین رشته داروسازیه که تا 12 سال آینده خیلی بازار کار خوبی پیدا میکنه(البته اینجا ایران است...!)
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هدف از زدن این تاپیک ها حذف رقیب از صحنه رقابته.
      یه نفر میگفت کنکور تجربی صحنه یک رقابت کثیفه ولی اگه خوب نگاه کنید زندگی صحنه کثیف ترین رقابته نقل همون شیرهای شرق آفریقاست هر کسی می جنگه فقط برای بقا خودش همون بحث ژن خوب
      پس دوستان گرامی کسانی که برای آمال و آرزوهاتون می جنگید کسانی که از حربه های کثیف برای بقا استفاده نمی کنید نشون بدید که ژن شما برتر از اون کسیه که فکر می کنه زرنگه و با زدن این جور تاپیک ها و با زدن اراجیفی از قبیل برخی از پست های این قسم تاپیک ها مسیرتونو گم نمی کنید...
      خدایی بالای سر همه ما هست همون خدا روزی هر کسی رو مشخص کرده اگه کسی برای زندگی تلاش کنه در راه نمی مونه مطمئن باشید اگه کسی یه بنای خوب یه جوشکار خوب یه خیاط خوب باشه اگه کسی در هر فیلد و تخصصی بهترین باشه با عشق کارشو انجام بده بهترین زندگی رو خواهد داشت.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اجازه منم یه نظری بدم؟
      من با اون دوستی که فرمودن 10سال دیگه به حرفم می رسید موافقم چون دقیقا 10 سال از زمان انتخاب رشته اشتباه من میگذره
      دوستان علاقه مهمه اما فراموش نکنید اینجا ایرانه واقعا باید چشم اندازی از آینده کارتون داشته باشید مخصوصا آقایون که موظف به تامین معاش زندگی هستن!من ناآگاهانه زیست سلولی رو انتخاب کردم درحالیکه میتونستم بینایی سنجی فیزیوتراپی رو بزنم اصلا به این فکر نکردم قراره چند سال بعد به چه شغلی برسم اما همکلاسی هام با بهترین رتبه زدن سلولی چون از اول میدونستن میخوان برن آمریکا و مراکز اونجا مشغول بکار شن اما منی که قصد موندن داشتم چرا به کشور و آینده کاری فکر نکردم شماها اشتباه ما رو مرتکب نشید اون رتبه خوبایی که میزنن برق شریف قصد رفتن دارن وگرنه خیلی زور بزنن بعد12سال اگه شاااانس بیارین میشن استاد با ماهی 5میلیون اما متخصص همون قدر درس میخونه با ماهی 100میلیون درسته پول همه چیز نیست اما باور کنید چیز کم اهمیتی هم نیست کیفیت زندگیتون تاثیر داره درضمن پزشکی همه جای دنیا کار پیدا میکنند و میتونند مهاجرت کنن اما مهندس یا استاد ایرانی خیلی این شانس و نداره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      مشاورتون درست گفته الآن بهترین رشته داروسازیه که تا 12 سال آینده خیلی بازار کار خوبی پیدا میکنه(البته اینجا ایران است...!)
      با این وضع داغون این کشور که هر روز قوانین تغییر میکنه
      هیچ رشته ای بهترین نیست
      فقط یکسری وضعیت بهتری دارن
      برای مثال پزشک های عمومی تا قبل از طرح تحول سلامت بیچاره بودن
      ولی بعد ازاین طرح پزشک های عمومی به یک جایی رسیدن ولی داروخونه ها به بدهی افتادن
      وضع ناجوریه در کل

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفا اطلاعات غلط ندید اگه از چیزی اطلاعی نداریدوضع پزشکای عمومی قبل از طرح تحول بد نبوده که تحت عنوان بیچآره ازشون یاد بشهاین سیل خروشانی که به سمت رشته تجربی سرازیر شده فقط به خاطر سیاست های غلط در عرصه صنعت و تجارته سیاست های غلط گسترش دانشگاه ها اعم از دولتی شبانه غیر انتفاعی پیام نور فراگیر آزاد و قس علی هذا سیاست های غلط در نحوه آموزش و تربیت دانشجو در دانشگاه ها سیاست های غلط در در نظر نگرفتن عرضه و تقاضا در صنعت سیاست های غلط در صادرات و واردات و هزاران سیاست غلطی که افراد را واداشته که هجوم بیارن له این سمت بدون در نظر گرفتن استعداد و کاراییشون در این زمینه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      با این وضع داغون این کشور که هر روز قوانین تغییر میکنه
      هیچ رشته ای بهترین نیست
      فقط یکسری وضعیت بهتری دارن
      برای مثال پزشک های عمومی تا قبل از طرح تحول سلامت بیچاره بودن
      ولی بعد ازاین طرح پزشک های عمومی به یک جایی رسیدن ولی داروخونه ها به بدهی افتادن
      وضع ناجوریه در کل
      این حرفی که میزنین اشتباه
      بعد طرح تحول فشار روی رزیدنتا خیلی خیلی زیاد شده
      این باعث میشه که خیلی از عمومیا عمومی بمونن و رشد نکنن

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      این حرفی که میزنین اشتباه
      بعد طرح تحول فشار روی رزیدنتا خیلی خیلی زیاد شده
      این باعث میشه که خیلی از عمومیا عمومی بمونن و رشد نکنن
      اگه من دارم اشتباه می کنم
      شما بفرمایید قبل طرح تحول سلامت و پزشک خانواده این حجم از پزشک عمومی که الآن به عنوان پزشک خانواده مشغول کارن چیکار میکردن
      برای مثال تو شهرستان ما که حدودا 500 کیلومتر با تهران فاصله داره الآن طرف از تهران اومده توی یکی از بخش های شهرستان ما به عنوان پزشک خانواده مشغول کاره
      قاعدتا این بنده خدا سرش درد نمی کنه این همه راه رو بیاد اینجا
      در واقع پزشک عمومی بدون تخصص دقیقا هیچی نیست.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      اگه من دارم اشتباه می کنم
      شما بفرمایید قبل طرح تحول سلامت و پزشک خانواده این حجم از پزشک عمومی که الآن به عنوان پزشک خانواده مشغول کارن چیکار میکردن
      برای مثال تو شهرستان ما که حدودا 500 کیلومتر با تهران فاصله داره الآن طرف از تهران اومده توی یکی از بخش های شهرستان ما به عنوان پزشک خانواده مشغول کاره
      قاعدتا این بنده خدا سرش درد نمی کنه این همه راه رو بیاد اینجا
      در واقع پزشک عمومی بدون تخصص دقیقا هیچی نیست.
      مستند راه قریب رو ببینی متوجه میشی چی میگم

شمام شیفتی 3.5 این به اون در

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن