خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

حذف نمره زیر 10 در دانشگاه

سلام، ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید
      معدل بسیار خوبی دارم تا ترم 4 ( 18.70 ) و نمیخواستم خراب بشه، برای همین از استاد درسی خواهش کردم نمره 12 ای رو که توی ترم 4 بهم داده کم کنه ( در حد 9.75) تا 2 ترم دیگه این درس رو بردارم و بالا بگیرم و اون نمره پایین رو حذف کنم.
      الان این کار رو کردم و استاد هم کم کرد نمره را تا بتونم فکر توی سرم رو اجرایی کنم، میخواستم بدونم شرایطش چجوری هست؟ الان یک مقدار دو دل شدم که نکنه ای کاش نمیکردم این کار رو... کاملا حذف میشه بعدا از کارنامه؟ چون خوندم فقط توی معدل کل تاثیر نداره و کامل حذف نمیشه، میخواستم بدونم این بده آیا؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نکن برادر من چرا به فکر معدلی ، بحث همه تو دانشگاه پاس شدنه شما دنبال نمره ی خوبی؟

نکن خوبیت نداره . آخر سر همه همون دو وجب خاکه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      معدل بسیار خوبی دارم تا ترم 4 ( 18.70 ) و نمیخواستم خراب بشه، برای همین از استاد درسی خواهش کردم نمره 12 ای رو که توی ترم 4 بهم داده کم کنه ( در حد 9.75) تا 2 ترم دیگه این درس رو بردارم و بالا بگیرم و اون نمره پایین رو حذف کنم.
      الان این کار رو کردم و استاد هم کم کرد نمره را تا بتونم فکر توی سرم رو اجرایی کنم، میخواستم بدونم شرایطش چجوری هست؟ الان یک مقدار دو دل شدم که نکنه ای کاش نمیکردم این کار رو... کاملا حذف میشه بعدا از کارنامه؟ چون خوندم فقط توی معدل کل تاثیر نداره و کامل حذف نمیشه، میخواستم بدونم این بده آیا؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      در تمام دوران تحصیلم با کسی برخورد نداشتم بره به استاد بگه نمره ام رو کم کن !!!!
      قوانین عوض شدن ولی تا جایی که میدونم برای ورودی های جدید در دانشگاه ازاد نمره افتاده حذف میشه !!!!!!
      ولی شما زدین فردوسی مشهد ...

4. Top | #4
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      تو هر دانشگاهی یه جوره
      باید از اموزشی بپرسی
      دانشگاه ها هر کدوم یه طوری عمل می کنن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      تو هر دانشگاهی یه جوره
      باید از اموزشی بپرسی
      دانشگاه ها هر کدوم یه طوری عمل می کنن
      بله به نظر منم یه اموزش مراجعه باید کرد !
      مخصوصا کارشناس گروه که تمام قوانین رو به صورت درست میدونه ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      والا من تا جایی که خوندم، همه دانشگاه های دولتی یک آئین نامه دارن،

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید بالای 14 بشید مستقیم حذفه فکر کنم آخر سرم تو معدل لیسانس حساب نشه
      موفق باشید

"When the going gets tough, the tough get going."

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      اگه ترم های بعدی بالای14 بشید حذفه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن