خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

از رو تجربه....

میدونم که تو انجمن تاپیک های زیادی در مورد نحوه ی مطالعه تو تابستون هست ولی سوال من یه ذره فرق میکنه :با وجود اینکه بخش عمده ی تابستونمون رو مرور پایه اختصاص میخواد بده ,از دروس پیش مخصوصا زیست و شیمی دقیقا خوندن کدوم فصلاشو پیشنهاد میکنید که تو آینده دچار مشکل نکندمون .(با توجه به عنوان تاپیکم لطفا هر کی هر چی فک میکنه نیاد بگه,یه چیز بگید رو حسابو کتاب باشه).ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی زیست روی پروتئین سازی ژنتیک جمعیت و شارش انرژی وقت بزارید شیمی هم اسید و باز .فیزیک هم حرکت و دینامیک

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فیزیک=دینامیک-حرکت
      ریاضی=کاربرد مشتق-هندسه-گراف
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PARSA96 نمایش پست ها
      میدونم که تو انجمن تاپیک های زیادی در مورد نحوه ی مطالعه تو تابستون هست ولی سوال من یه ذره فرق میکنه :با وجود اینکه بخش عمده ی تابستونمون رو مرور پایه اختصاص میخواد بده ,از دروس پیش مخصوصا زیست و شیمی دقیقا خوندن کدوم فصلاشو پیشنهاد میکنید که تو آینده دچار مشکل نکندمون .(با توجه به عنوان تاپیکم لطفا هر کی هر چی فک میکنه نیاد بگه,یه چیز بگید رو حسابو کتاب باشه).ممنونم
      زيست پيش فصل هاي 1 و 8
      شيمي أسيد و باز
      فيزيك حركت و ديناميك
      رياضي مشتق و كاربرد مشتق

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PARSA96 نمایش پست ها
      زیست پیش 2 حفظی و فرار هست ولی خیلی ریزه شاید اگه الان ی دور روخوانی کنی بد نباشه
      از شیمی هم فصل 4 : الکترو شیمی خیلی آسونه ولی عموما میمونه آخر سال بچه ها فرصت خوندن پیدا نمیکنن فصل 3:اسید و باز هم سخت ترین فصل شیمی پیش هست رو اون هم وقت بزاری ضرر نمیکنی ولی باس تاکید کنم که همه پیش حول استوکیومتری می چرخه و اگر استوکیومتری بلد نیستی یا ضعیفی بشین استوکیومتری کار کن فکر کنم نتیجه اش بهتر از این باشه تا بخوای پیش کار کنی
      +طول سال برای خود پیش به حد کافی وقت هست نگران نباش باو پایه رو قوی کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن