خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تابستان رو چطور پیش برم؟

سلام دوستان همتون خسته نباشید.میخواستم از نظر و تجربه هاتون استفاده کنم.من دارم واسه کنکور 97آماده میشم،حالا این تابستان،همه درسا رو یه مرور کلی کنم یا اینکه درسا رو مو به مو و با جزئیات بخونم؟اگ بخوام با جزئیات بخونم شاید نرسم بعضی از کتاب ها رو بخونم!نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مطالب زيادي تو سايت هس دراين باره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین سعی کن با یه برنامه خوب بیش بری این برنامه میتونه برنامه ازمون ازمایشیت باشه

4. Top | #4
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برو کامل بخون همه رو مو به مو که تو سال چهارم وقت برا با جزیات خوندن نداری
      یعنی تو سال چهارم هرچی بتونی در طول تدریس دشت کنی همونه
      خیلی کمن کسایی که از فرصت سال چهارم به خوبی استفاده کنن

پس بخون
      بخون
      بخون

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.safaripoor نمایش پست ها
      سلام دوستان همتون خسته نباشید.میخواستم از نظر و تجربه هاتون استفاده کنم.من دارم واسه کنکور 97آماده میشم،حالا این تابستان،همه درسا رو یه مرور کلی کنم یا اینکه درسا رو مو به مو و با جزئیات بخونم؟اگ بخوام با جزئیات بخونم شاید نرسم بعضی از کتاب ها رو بخونم!نظرتون چیه؟
      (اینکه 80% مطلب رو با بازده 100% بخونی بهتر از اینه که 100% مطلب رو با بازده 80% !!!)
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تورو خدا زود جواب بدین،از الان روزی 9ساعت بخونم،تا یه هفته مونده به آخر تابستون پابه تموم میشه؟هم درس هم تست های ستاره دار...
      سرعت و دقت تو مطالعم خوبه
      جونه من زود جواب بدین،برنامه ریخته بودم امروز دیدم روز هارو اشتباه کرده بودم ریخته به هم همه چی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزی 9 ساعت زیاده به نظرم. 7-8 ساعت کافیه. ممکنه بعدا از لحاظ انرژی و انگیزه تخلیه بشین. برای ریاضی ها به نظرم اولویتتون درس های پایه باشه + حد و مشتق. البته مشتق را قسمت کاربرد هاش را نخونین میتونین تو طول سال چهارم یاد بگیرین. سال چهارم وقت کافی کافی برای یادگیری همه ی مطالب چهارم + مرور پایه دارین. خلاصه نویسی و گلچین کردن تست های خاص تو خلاصه نویسی هم فراموش نشه.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فقط با برنامه پیش برو
      حتما با برنامه پیش برو
      ترجیحا برنامه آزمون های آزمایشی ..
      لازم نیست همه درسا تابستون تموم شه !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط بهتون میگم که اگر فکر میکنید که پایه رو تو تابستون تموم می کنید و دیگه تا روز کنکور نیازی به خوندن ندارید یه فکر اشتباهه .
      مطمئن باشید تا زمان کنکور خیلی از چیزایی که تابستون میخونید یادتون میره و خبر خوب اینه که این شرایط تقریبا برای همه ی دانش آموز ها صادقه
      با این حال ، اگر واقعا بتونید روزی 9 ساعت رو بخونید بهتون قول میدم میتونید پایه رو تو زمانی که گفتید تموم کنید . خیالتون راحت
      یجوری بخونید که هم با مفاهیم خیلی خوب آشنا باشید و هم اینکه در طول سال راحت بتونید اینا رو بازخوانی و یا مرور کنید .

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ab نمایش پست ها
      تورو خدا زود جواب بدین،از الان روزی 9ساعت بخونم،تا یه هفته مونده به آخر تابستون پابه تموم میشه؟هم درس هم تست های ستاره دار...
      سرعت و دقت تو مطالعم خوبه
      جونه من زود جواب بدین،برنامه ریخته بودم امروز دیدم روز هارو اشتباه کرده بودم ریخته به هم همه چی

دوباره برنامه بریز ... سعی نکن توی تابستون به خودت فشار بیاری که حتما پایه ها رو تموم کنی ..از ساعتی که توانشو داری شرو کن ، برنامه رویایی نچین .. در حدی بچین که بفهمی حتما میتونی اجراش کنی !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز یه نصیحت دوستانه از من به تو اگه درست خیلی تاپه مدرسه برو چون سال
      چهارم اصلا سر کلاس نشستن یه وقت تلف کردن هست...اگه من برگردم به پارسال غیرحضوری میگیرم و به جاش میشینم بکوب خودم میخونم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تابستان رو داری از دست میدی هاااااااااا!!!
      تیر داره تموم میشه تازه میگی چطوری بخونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      تابستان رو داری از دست میدی هاااااااااا!!!
      تیر داره تموم میشه تازه میگی چطوری بخونم
      عزیز تاپیک مال 7 تیر بوده!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن