خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

کسی برنامه مطالعه تابستان آلفا مثبت رو تهیه کرده؟

بنظرتون چطوره؟
      ارزش خرید داره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ms78 نمایش پست ها
      بنظرتون چطوره؟
      ارزش خرید داره؟
      من یک نکته می گم که حدودا از همون روزی که امتحان نهایی تموم شد تا خود دیروز داشتم روش تحقیق می کردم .. من برنامه برکا رو دیدم .. و هر برنامه ای که شما بگید .. آلفا مثبت هم دیدم و خوبه .. ولی من بهتون پیشنهاد می کنم برنامه قلمچی رو ببینید .. من با این که اصلا نمیخوام امسال قلمچی شرکت کنم میخوام براساس برنامه های قلمچی پیش برم .. یعنی همون روشی که آقای آروین در همین انجمن فرمودند رو انجام بدم .. یعنی برنامه ریزی دو هفته ای و پنجشنبه ها هم مرور و جمعه هم از خودم آزمون می گیرم .. ولی آلفا مثبت هم دیدم برنامه ی تابستونش رو خوب بود

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برنامه بخری? اخه چرا
      برنامه یک موسسه رو دانلود کن با اون پیش برو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ???benazaretoon barnaameE k vase koli daanesh amooz neveshte shode be darde hme mikhore

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ms78 نمایش پست ها
      بنظرتون چطوره؟
      ارزش خرید داره؟
      به نظرم پیش یه مشاور برو این برنامه ها کلیه و برای همه صدق نمیکنه . . .
      مشاور که 2-3 هفته پیشش بری برنامه بهت میده بعدش دیگه دستت میاد چجوری برنامه بریزی و به هیچی دیگه نیازی نداری .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی دارن ساختمون میسازن اول میان پی ریزی خوبی میکنن بعد اسکلت بندی و بعد دیوار ونما سنگ اینا...خب پس منم اگه بخوام برای کنکور اماده شم تو هردرسی اسکلت یاپایه رو قوی میکنم...زبان اول لغت میخونم بعد گرامر بعد کلوز ....عربی لغات قواعد ترجمه...دینی ایات...زیست دوم ..شیمی دوم...ریاضی مثلثات معادلات تابع ...فیزیک یا از اول برو تا سوم یا از پیش برو ب پایه....مثلا سروش مویینی ب من گفت تابستون احتمال امار ماتریس لگ مثلثات تابع تموم کن با تصاع اینطوری اول مهر 50درصد ریاضی بلدی و رفته رفته تثبیت میکنی درصد اضافه میکنی..زیستم قطعا جانوری بخون و پیش دو ک بخش زیادی از سوالاته...من نمیدونم وقتی متونی خودت تقسیم کنی بخونی چرا پول بدی؟اگه میگفتی برم کلاس یا دی وی دی بخرم خب منطقی بود خیلیا این کارو میکنن و نیازه..ولی خدایی برنامه ریزی کار سختی نیست عمل بهش سخته ..حالا چ خودت بریزی چ کانون....شما تاجایی ک ممکنه عمومی هارو تابستون تموم کن ...چرا؟چون 9ماه 10ماه تست میزنی واونوقت توکنکور خیالت تخته همه رو بالای 70خواهی زد...ببخشید اینا ک میگن لغت تاریخ ادبیات الان نخون یادت میره باورکن اینا چرنده با دلیل میگم شما وقتی تابستون یانارو ببندی انقد وقت دوره داری ک نمیزاری دوماه اخر با استرس بخونی...ب عمومی خیلی توجه کن بعدا برات ی کارنامه میذارم تا بفهمی حرفای من از رو منطق بوده...این تجربه دوساله من بود گفتم بهت بگم...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 07 تیر 1396 در ساعت 15:48

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محاسبات ومثلثات وجدول تناوبی یه اصلین تو سال کنکور هرکس روش مسلط باشه خیلی موفقه...کسی ک مثلثاتش قوی باشه نوسان حرکت دینامیک انتگرال مشتق خود تستا مثلثات رو میتونه بزنه....جدوا تناوبی هم میگن حفظ نکنید من میگم بکنید گروهای اصلی ساختار هاشو رسم کنید چالش کنیدووو...باورکن هیمنجوری میخونن ک رتبه میشن...مثلا میگن لغت عربی حفظ نکنید خب چرت میگن ولاه چرت میگن ...توباید هرکاری میتونی بکنی
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه ی آلفا مثبت رو امروز گرفتم آقا عالیه انصافا خیلی کارش درسته دکتر قاسمی دمش گرم به همه پیشنهاد میکنم البته اگه از نظر مالی مشکل ندارین مشاور خصوصی میتونه واسه بعضیا بهتر باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      برنامه ی آلفا مثبت رو امروز گرفتم آقا عالیه انصافا خیلی کارش درسته دکتر قاسمی دمش گرم به همه پیشنهاد میکنم البته اگه از نظر مالی مشکل ندارین مشاور خصوصی میتونه واسه بعضیا بهتر باشه
      Sent from my SM- N910C using Tapatalk
      داداش خصوصیتو چک کن مرسی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر کس داره برنامشو بفرسته تو خصوصی
      I Feel

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگه کسی برنامه رو داره بیزحمت بیاد پی وی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا..اگه برنامه ی خودتون ریختید و میخواهید بریزید و یا خریدید خواهشا گفتم خواهشن واسه منم پی وی بفرستید..من 100بار برنامه ریختم نشدهوواصولش رو بلد نیستم
      اینم ایدی تلگرامم
      aghakhani110@
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4
      ویرایش توسط aghakhani110 : 25 تیر 1396 در ساعت 00:58

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه تابستونه آلفا+

سلام دوستان....کسی از برنامه آلفا مثبت استفاده کرده یا میکنه؟؟؟چطوره؟به درد میخوره؟ لطفا نظرتون رو بگید
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی کسی استفاده نکرده!یا استفاده کنندگان عزیز افتخار نمیدن نظرشونو عرض کنن!!! شایدم این نظراتی که از قول بچه ها تو سایتشونه دروغه!!! یا.............................!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن