خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم ترکیبو برای ۸۰درصد کنکور؟

رأی دهندگان
    78. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب درسی+اموزش عمارلو(همایش نه)

17 21.79%
    • کتاب درسی+فاگوزیست

10 12.82%
    • کتاب درسی+درسنامه الگو

17 21.79%
    • فقط کتاب درسی اما دقیق و ریز به ریز

34 43.59%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siyahi نمایش پست ها
      یه چیزی میگم ولی شاید همه مخالفت کنن
      کتابنامه مهروماه + خط ویژه زیست +جزوه استاد شاکری=پوشش 100 مطالب کتاب
      جزوه هاش گرون حیف

خط ویژه لازم نیس اینا ک باش
      ولی اول کتابنامه باید بخونن بعد زیست شاکریو

البته اگ ی ادم کار دست باش میتونه با کتابنامه و ی کتاب تست مث ایکیو هم کار همون زیست شاکریو انجام بده

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صد در صد عمارلو

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تعدادی از دوستان, کتابنامه ی مهر و ماه رو معرفی کردن که الحق و الانصاف کتاب های خیلی خوبی هستن و برای آموزش تقریبا کافی. متن کتاب درسی, بولد کردن کلمات مهم تر, موشکافی متن, بیان نکات ترکیبی و میزان اهمیت هر مبحث در کنکور از مزیت های این کتاب هست. البته پر واضحه که برای کنکور کافی نیست و باید یه کتاب تست معتبر مثل نشر الگو و اگر وقت شد آی کیو گاج هم در کنارش کار بشه و نکات مفید رو داخل یه دفتر نوشت تا موقع مرور, کارتون راحت تر باشه. در ضمن از خلاصه نویسی مباحث سخت به زبان خودتون غافل نشید مثلا چرخه های گیاهی و فتوسنتز و .... رو جوری که خودتون متوجه بشید روی یه برگه رسم کنید و نکات تکمیلی رو کنارش بنویسید.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      تعدادی از دوستان, کتابنامه ی مهر و ماه رو معرفی کردن که الحق و الانصاف کتاب های خیلی خوبی هستن و برای آموزش تقریبا کافی. متن کتاب درسی, بولد کردن کلمات مهم تر, موشکافی متن, بیان نکات ترکیبی و میزان اهمیت هر مبحث در کنکور از مزیت های این کتاب هست. البته پر واضحه که برای کنکور کافی نیست و باید یه کتاب تست معتبر مثل نشر الگو و اگر وقت شد آی کیو گاج هم در کنارش کار بشه و نکات مفید رو داخل یه دفتر نوشت تا موقع مرور, کارتون راحت تر باشه. در ضمن از خلاصه نویسی مباحث سخت به زبان خودتون غافل نشید مثلا چرخه های گیاهی و فتوسنتز و .... رو جوری که خودتون متوجه بشید روی یه برگه رسم کنید و نکات تکمیلی رو کنارش بنویسید.
      ممنون چقدر قشنگ توضیح دادی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      ترکیب عالی زیست برای درصد 80 به بالا : کتابنامه زیست مهروماه + تست های تالیفی و کنکور کتاب های دیگر + تست های آزمون های مختلف ( گزینه 2، قلم چی و...)

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهترین ترکیب برای زیست: کتاب درسی +همایش دریافت+ایکیو
      برای ژنتیک و گیاهی:به زبان ادمیزاد مهر و ماه
      والسلام.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط کتا ب درسی کلمه به کلمه باید خونده باشی و متوجه بشی که چی میگه .
      برای این کار خودم کتاب رو دقیق می خونم و نکاتی که به ذهن خودم میرسه و ترکیباتش با فصل های قبلی رو می نویسم بعد تست های ایکیو که واقعا تست هاش منطبق بر کتابه و جاهایی که کمتر کسی بهش توجه می کنه رو ازش سوال داده بررسی میکنم تا اونجا که وقت کنم تست می زنم و کتاب رو زیاد مرور می کنم . البته این روش رو تازه از یه رتبه ی برتر یاد گرفتم و تازه برای این ازمون دارم ازش استفاده می کنم که به نظرم فوق العاده است . خودش زیست رو 80 تا خورده ای زده بود و دانشگاه تهران می خونه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من زیست رو ۸۴ درصد زدم. روش خوندنم هم این بود که کتاب رو با دقت به جزئات میخوندم، حفظ میکردم، میرفتم از خیلی سبز تست میزدم و میفهمیدم کدوم قسمت ها رو نفهمیدم، رو اونجاهابیشتر دقت میکردم و نکات تست ها رو توی کتابم کنار جمله ی مربوطه می نوشتم و بعد واسه امتحان یا آزمون میرفتم کتاب درسی رو میخوندم با نکاتم.
      تمرکزم بیشتر رو خود کتاب و عکس ها و جزئیات بود و خیلی سبز هم مکمل یادگیریم بود

9. Top | #24
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرچی جلوتر میرم میبینم زیست نقطه ضعفمه :/
      حتی حس میکنم همه کتابای موجود در بازار
      اعم از خیلی سبز میکرو ایکیو و مهروماه
      همش سختن :/
      -_-
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیستم داغون بود ولی با فیلم بهتر شدم دورتند فیلمارو میبینم بعد میرم کتاب بعدم تست خیلی سبز و حاشیه نویسی نکاتی که نمیدونستم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن