خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armani نمایش پست ها
      برنامه رو مطالعه کردم به نظرم این شکلی که توی یک هفته یهو لنگر می اندازه روی دو تا درس مناسب نیست
      البته اینکه به صورت جزیی مشخص کرده خیلی خوبه باعث می شه ادم بدونه کجای درس هست ولی در طول زمان مشکل زا می شه
      من برای کنکور قبلیم همین کار رو کردم رتبه ام فقط 2100 شد و اصلا به اونی که می خواستم نرسیدم امسال سعیمو می کنم اشتباهات پارسالو نکنم
      به نظرم در طول هفته اگه به صورت مناسب درس ها پراکنده باشه بهتره و مبحثی نباشه چون هر شخصی ضعف و قوت های خودش رو داره
      و خودش بهتر می دونه توی کدوم در با ظرفیت خودش مانور بده و وقت بزاره این برنامه من برای تابستون هست
      البته من از 1 ماه پیش شروع کردم ....
      فایل پیوست 72309
      سلام ببخشید من یک سوال راجع به مرور داشتم...میشه شما که تجربه دارید بگین فواصل مرورهاتون چه زمانی هست؟منظور در یک برنامه ریزی بلند مدته...چون حجم درسا و تعدادشون زیاده نمیرسیم همه رو مرور کنیم...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_n733 نمایش پست ها
      سلام
      میشه لطف کنید برنامه رو اینجا قرار بدین ممنون
      سلام .. ببخشید ولی من حدودا چند هفته هست که برنامه دو هفته ای می چینم براساس کانون و از بودجه بندی 6مرداد شروع کردم و بعد دوهفته جمعه ها از خودم آزمون میگیرم .. آزمون هم نمیرم .. البته خودم تو برنامه کانون یک تغییراتی ایجاد کردم .. موفق باشید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد میدم برای برنامه‌ریزی من تابستون پارسال اینکارو کردم اولش خب نمیدونستم چجوریه برا همین هفته اول یه برگه برنامه‌ریزی روزانه سفید برداشتم، بعد روز اول تو ذهن خودم گفتم مثلا امروز فصل اول زیست، یه صفحه قرابت، یه درس دینی، قسمت احتمال و 50 تا تست فیزیک را میزنم بعد آخر شب چیزایی که خونده بودم را تو برگه می نوشتم،ده روزی این کارو کردم بعدش دیگه فهمیدم چقدر میتونم تو یه روز بخونم و برنامه ی هرهفته را براساس توانایی ام می‌ نوشتم.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برنامه آلفا مثبت برای تابستان
      در این کانال
      @kunkour_plus
      I Feel

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.077 نمایش پست ها
      یه پیشنهاد میدم برای برنامه‌ریزی من تابستون پارسال اینکارو کردم اولش خب نمیدونستم چجوریه برا همین هفته اول یه برگه برنامه‌ریزی روزانه سفید برداشتم، بعد روز اول تو ذهن خودم گفتم مثلا امروز فصل اول زیست، یه صفحه قرابت، یه درس دینی، قسمت احتمال و 50 تا تست فیزیک را میزنم بعد آخر شب چیزایی که خونده بودم را تو برگه می نوشتم،ده روزی این کارو کردم بعدش دیگه فهمیدم چقدر میتونم تو یه روز بخونم و برنامه ی هرهفته را براساس توانایی ام می‌ نوشتم.
      آفرین
      تو دانش آموز کنکوری باهوشی هستی
      برنامه روزانه خیلی باهاش موافقم
      باهاش نتیجه هم گرفتم
      بار روانی و استرسی کمتری رو هم تجربه کردم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب تابستون!
      درمورد تجربه خودم که چیزی نمیتونم بگم چون وجود خارجی و حتی داخلی نداره...وقتی تصمیم جدی برای کنکور دادن گرفتم 29یا30 شهریور پارسال بود...
      اما یه توصیه هایی واستون دارم شاید بدردتون خورد:
      -تو تابستون بیشتر رو پایه ینی دوم و سوم تمرکز کنید خصوصا دوم که ممکنه یه جاهاییش فراموش شده باشه.البته میتونید اگه مباحثی مرتبط از پیش با پایه بود اونارو هم بخونید
      -از اواسط شهریور میتونید وارد فاز پیش بشید خصوصا بعضی درسای پیش یک که سنگین و حجیم اند باید قبل پاییز شروع بشن مثه فیزیک پیش 1
      -تو مرداد لازم نیست زیاد وقت روی عمومی بزارید.بخونید ولی کمتر
      -تابستون بهترین وقت برای کارکردن روی نقاط ضعفیه که تو پایه دارید.نباید اونارو واسه بعد بزارید مگر اینکه قصد حذفشونو داشته باشید.
      -از برنامه های سنگین که شمارو فرسوده میکنه پرهیز کنید.در اصل اگه تاحالا کنکوری نخوندید تو تابستون باید قلق خودتون دستتون بیاد.ینی بفهمید مثلا یه فصل زیست یا یه درس معارفو تو چه تایمی میتونید بخونید و تو چه تایمی میتونید تستشو بزنید و چقدر تست و چقدر مرور لازم دارن تا به تسلط برسید.اینا فاکتورای مهمی هستن که تا حد زیادی شخصی هستن و فرد به فرد ممکنه فرق کنن و پایه های برنامه ریزی درسی شما رو تا کنکور 97 میسازن.
      -جوگیر نشید.قرار نیست تو تابستون به درصدای فضایی برسید اگه قبلا متوسط یا ضعیف بودین.بلکه قراره شما یه زیربنای محکم ومطمئن واسه بقیه سال بسازید که واسه هرکسی فرق میکنه.
      -به امید کامیابی همه اونایی که واسه آرزوهاشون تلاش میکنن
      زیاده عرضی نیست... .
      stay focused and never give up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن