خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      اتفاقا زبان فارسی رو ببندید بهتر هست .. البته من برای مثال بعضی از درس ها رو بیشتر میخونم .. برای مثال گفته دینی 1 و 2 ولی من 3 هم میخونم
      برنامه ای ک شما گذاشتین رو گوشیم باز نمیکنه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      برنامه ای ک شما گذاشتین رو گوشیم باز نمیکنه
      برید داخل گوگل سرچ کنید .. برنامه ریزی رایگان کنکور 96 آلم ... بعد بزنید روی کنکور96 نه 97 ..بعد خودش همه فازها رو داره .. البته چند تا کم و کسر داشت که من بهش اضافه کردم

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برید داخل گوگل سرچ کنید .. برنامه ریزی رایگان کنکور 96 آلم ... بعد بزنید روی کنکور96 نه 97 ..بعد خودش همه فازها رو داره .. البته چند تا کم و کسر داشت که من بهش اضافه کردم
      ممنون فهمیدم چرا گوشیم باز نمیکنه همه برنامه هاش پاک شده وین رار نداشتم
      تنوع سه تا اختصاصی دو تا عمومی یا سه اختصاصی یک عمومی شاید بهتر باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      ممنون فهمیدم چرا گوشیم باز نمیکنه همه برنامه هاش پاک شده وین رار نداشتم
      تنوع سه تا اختصاصی دو تا عمومی یا سه اختصاصی یک عمومی شاید بهتر باشه
      من یک جا خوندم عمومی باید بعد هر تخصصی باشه در واقع عمومی زنگ تفریح هست .. پس همون سه تخصصی و دو عمومی بهتره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 72306 این برنامه روزانه برای این هفته هست ..
      این هفته
      ادبیات دوم درس های 1 و 2 و 3 و 4
      زبان فارسی درس 1
      عربی دوم 1 و 2
      دینی دوم 1 و 2
      شیمی دوم فصل 1 تا صفحه ی 15
      زبان سوم درس 1
      زمین درس 1و2
      ریاضی دوم فصل 7
      زیست دوم فصل 1 و فصل 2 تا صفحه ی 24
      فیزیک سوم فصل یک تا صفحه ی 53
      برنامه رو مطالعه کردم به نظرم این شکلی که توی یک هفته یهو لنگر می اندازه روی دو تا درس مناسب نیست
      البته اینکه به صورت جزیی مشخص کرده خیلی خوبه باعث می شه ادم بدونه کجای درس هست ولی در طول زمان مشکل زا می شه
      من برای کنکور قبلیم همین کار رو کردم رتبه ام فقط 2100 شد و اصلا به اونی که می خواستم نرسیدم امسال سعیمو می کنم اشتباهات پارسالو نکنم
      به نظرم در طول هفته اگه به صورت مناسب درس ها پراکنده باشه بهتره و مبحثی نباشه چون هر شخصی ضعف و قوت های خودش رو داره
      و خودش بهتر می دونه توی کدوم در با ظرفیت خودش مانور بده و وقت بزاره این برنامه من برای تابستون هست
      البته من از 1 ماه پیش شروع کردم ....
      6fo_untitled.jpg
      چه حس خوبیه وقتی می دونی می خوای چی کار کنی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armani نمایش پست ها
      برنامه رو مطالعه کردم به نظرم این شکلی که توی یک هفته یهو لنگر می اندازه روی دو تا درس مناسب نیست
      البته اینکه به صورت جزیی مشخص کرده خیلی خوبه باعث می شه ادم بدونه کجای درس هست ولی در طول زمان مشکل زا می شه
      من برای کنکور قبلیم همین کار رو کردم رتبه ام فقط 2100 شد و اصلا به اونی که می خواستم نرسیدم امسال سعیمو می کنم اشتباهات پارسالو نکنم
      به نظرم در طول هفته اگه به صورت مناسب درس ها پراکنده باشه بهتره و مبحثی نباشه چون هر شخصی ضعف و قوت های خودش رو داره
      و خودش بهتر می دونه توی کدوم در با ظرفیت خودش مانور بده و وقت بزاره این برنامه من برای تابستون هست
      البته من از 1 ماه پیش شروع کردم ....
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6fo_untitled.jpg
مشاهده: 208
حجم: 78.9 کیلو بایت
      من از برنامه روزانه اش استفاده نمی کنم برنامه هفتگی اش فقط .. البته اگر در تقسیم بندی یک درس مشکلی برام پیش بیاد میرم سراغ هفتگی
      میشه ایرادهای این برنامه رو بگید؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از برنامه روزانه اش استفاده نمی کنم برنامه هفتگی اش فقط .. البته اگر در تقسیم بندی یک درس مشکلی برام پیش بیاد میرم سراغ هفتگی
      میشه ایرادهای این برنامه رو بگید؟
      (یه نکته بگم تاریخ و زمین توی برنامه من به خاطر اینکه می خوام دیپلم زیست بگیرم برای تجربی چون دیپلم ریاضی هستم و می خوام از تاثیر + استفاده کنم )
      البته من در اون حد نیستم که بخوام ایراد از اساتید بگیرم ولی به طور منطقی می گم توی یک شیفت دو ساعته توی این برنامه نمی شه با تمرکز شیمی فصل رو خوند
      با اینکه مقدار زمان باندی هاش کوتاه هست و تعداد زیاد ... باز هم امکان ارور توی برنامه زیاد هست ...
      به طوری که شما کافیه یک مبحث رو از درس های مشخص شده جا بندازید یا یک روز نتونید درس بخونید اونوقت برنامه می ریزه به هم و از برنامه جا می مونید ...
      نکته ی دیگه این برنامه مقدار توانایی و سطح درسی شما رو نمی دونه برای همین قضاوت مناسبی از مقدار درس خوندن شما نمی تونه داشته باشه !
      می دونید کی می تونه بهترنین قضاوت رو داشته باشه ؟ خود شما ! خودتون ظرفیت خودتون رو می دونید و با خودتون صادق هستید ...
      اگه به طور فرض دقیق سر تایمر همین برنامه رو اجرا کنید و پیش خودتون بدونید که آقا من این فلان درسو درست نخوندم ... برنامه شما رو رد می کنه جای
      اشتباه نمی زاره ... برای همین به نظرم برنامه باید شخصی باشه و توسط خود فرد سبک سنگین بشه
      چه حس خوبیه وقتی می دونی می خوای چی کار کنی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو تابستون درسایی که مشکل دارید و حتمن ببندید..تو طول سال آدم تنبلیش میشه...آزمونم نرید اگه حجم مشکلاتون زیاده ولی تو تابستون حتمنننن به مشکلاتتون برسید که بعد دردسر نشه واستون.به امید عید تابستون و ول نکنید!
      واسه برنامه نوشتنم از تاپیک علیرضا آروین کمک بگیرید..و برنامتونم برنامه کانون باشه
      در ضمن ساعت مطالعه رو یدفه نبرید بالا که خسته نشید
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      (یه نکته بگم تاریخ و زمین توی برنامه من به خاطر اینکه می خوام دیپلم زیست بگیرم برای تجربی چون دیپلم ریاضی هستم و می خوام از تاثیر + استفاده کنم )
      البته من در اون حد نیستم که بخوام ایراد از اساتید بگیرم ولی به طور منطقی می گم توی یک شیفت دو ساعته توی این برنامه نمی شه با تمرکز شیمی فصل رو خوند
      با اینکه مقدار زمان باندی هاش کوتاه هست و تعداد زیاد ... باز هم امکان ارور توی برنامه زیاد هست ...
      به طوری که شما کافیه یک مبحث رو از درس های مشخص شده جا بندازید یا یک روز نتونید درس بخونید اونوقت برنامه می ریزه به هم و از برنامه جا می مونید ...
      نکته ی دیگه این برنامه مقدار توانایی و سطح درسی شما رو نمی دونه برای همین قضاوت مناسبی از مقدار درس خوندن شما نمی تونه داشته باشه !
      می دونید کی می تونه بهترنین قضاوت رو داشته باشه ؟ خود شما ! خودتون ظرفیت خودتون رو می دونید و با خودتون صادق هستید ...
      اگه به طور فرض دقیق سر تایمر همین برنامه رو اجرا کنید و پیش خودتون بدونید که آقا من این فلان درسو درست نخوندم ... برنامه شما رو رد می کنه جای
      اشتباه نمی زاره ... برای همین به نظرم برنامه باید شخصی باشه و توسط خود فرد سبک سنگین بشه
      من اصلا به برنامه ساعتیش توجه نمی کنم .. برنامه هفتگیش چطوره ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تابستون با برنامه قلم چی میخونم...
      راحت میشه از سایتش دانلود کرد...
      به نظرم برنامه باید کلی باشه و تفکیک ساعت رو خودت انجام بدی.
      مهم اینه شما یه برنامه درست و درمون داشته باشی برای این سه ماه...
      بعد هفتگی برای خودت برنامه ریزی کنی...
      و هرشب قبل از خواب برنامه روز بعدت رو طبق حس و حالت بچینی...
      من زیاد پای بند به این نیستم که حتما روزی سه تا اختصاصی دوتا عمومی یا هر مدل دیگه ای بخونم...
      با توجه به حس و حالم , طبق برنامه هفتگیم برای روز بعدم برنامه میچینم...
      ممکنه یه روز فقط یه عمومی بخونم...
      فقط به این فکر میکنم که به حداقل هشت ساعت با کیفیت برسم...

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برنامه کانون

12. Top | #27
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه کسی که دیپلم ریاضی داره تاثیر براش قطعی اِه؟ یعنی چی میخوام از تاثیر مثبت رشته تجربی استفاده کنم؟ میشه باز کنید لطفا؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا من برنامه تابستون کانون رو پیدا نمیکنم میخوام تیر و مرداد شهریور برنامه داشته باشم تورو خدا لینک برنامه رو بزارین خدا خیرتون بده ایشالله در قبال این کمک به همه ی خواسته هاتون برسید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ab نمایش پست ها
      آقا من برنامه تابستون کانون رو پیدا نمیکنم میخوام تیر و مرداد شهریور برنامه داشته باشم تورو خدا لینک برنامه رو بزارین خدا خیرتون بده ایشالله در قبال این کمک به همه ی خواسته هاتون برسید
      رشته ریاضی:http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...nd=rep&dl=1658
      رشته تجربی:http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...nd=rep&dl=1659
      رشته انسانی:http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...nd=rep&dl=1660
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب انگار خوشتون نیومد
      سلام
      میشه لطف کنید برنامه رو اینجا قرار بدین ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن